⛹️ Діяльність смайли зі значенням

You are here.

Ось перелік заходів смайлів для Whatsapp, Facebook та Co зі значенням та Unicode. Приємно розкриваючи барвистий світ емоджи!

⚽️футбол
Ось так виглядають переможці, шалалалала. Гра починається! Чорно-білий м'яч в основному використовується в поєднанні з європейським футболом. Круг повинен бути на площі: Футбол - це найпопулярніший вид спорту в Німеччині.
Показати більше

⛹️ Категорія: діяльність

U+26BD
⚽️футбольний м'яч емоджі U+26BD
⚽️ футбол
Ось так виглядають переможці, шалалалала. Гра починається! Чорно-білий м'яч в основному використовується в поєднанні з європейським футболом. Круг повинен бути на площі: Футбол - це найпопулярніший вид спорту в Німеччині.
U+1F3C0
🏀️баскетбольний м'яч емоджі U+1F3C0
🏀️ баскетбол
Дві команди намагаються кинути м'яч у кошик суперника. Кожні чотири роки відбувається Кубок світу. Професійні гравці є одними з найбільш високооплачуваних професійних спортсменів.
U+1F3C8
🏈️м'яч для амереканського футболу емоджі U+1F3C8
🏈️ американський футбол
Приземлення! Популярний м'яч із США. Дві команди намагаються занести м'яч у ворожу кінцеву зону. Емоджи використовується у зв’язку зі спортом, Superbowl або Сполученими Штатами.
U+26BE
⚾️Бейсбол WhatsApp U+26BE
⚾️ бейсбол
Я хотів би подивитися гру в бейсбол! Біла кулька з червоними швами характерний для гри з м'ячем. Національний спорт у США, а також у країнах Латинської Америки та Східної Азії. Символ для США та спорту в цілому.
U+1F94E
🥎️софтбол емоджі U+1F94E
🥎️ софтбол
Софтбол - це варіант бейсболу і популярний у США. Різниця становить за розміром м'яча, а також ігровим полем. У софтбол переважно грають жінки, в бейсбол - переважно чоловіки.
U+1F3BE
🎾️м'яч для тенісу емоджі U+1F3BE
🎾️ теніс
Турнір з великого шлему! У гру з м'ячем грають два-чотири гравці. Теніс ще називають «білим видом спорту» через яскравий одяг гравців. Ранній спорт багатих, сьогодні популярний вид спорту. Емоджи також може в переносному значенні вказувати на дві сторони, з якими людина має справу з певною річчю.
U+1F3D0
🏐️волейбольний м'яч U+1F3D0
🏐️ волейбол
Пляжний волейбол у відпустці, волейбол у шкільних видах спорту або дисципліна на літніх Олімпійських іграх. Мета цього командного виду спорту - провести м'яч через сітку на протилежному поверсі. Представляє вид спорту.
U+1F3C9
🏉️регбійний м'яч емоджі U+1F3C9
🏉️ регбі
Командний спорт зародився в Англії. М'яч переноситься повз суперника або б'є ногами і набирає очки. Мається на увазі м'яч, гравець або вид спорту. Також може вказувати на необачну поведінку іншої сторони.
U+1F94F
🥏️
🥏️ фрісбі
Ми будемо грати у фрісбі в парку! Пластиковий метальний диск популярний як пляжна іграшка та спортивний інвентар для індивідуальних та командних видів спорту. Навіть собаки люблять ловити диск.
U+1F3B1
🎱️
🎱️ більярд
Чорна більярдна куля з цифрою 8 може бути потоплений лише тоді, коли всі інші кулі вже зникли. Представляє єдиний, що залишився (Останній чоловік, що стоїть), складну ситуацію, ризикований гравець. Мотив нещастя: За допомогою цього емоджи слід досягти протилежного ефекту.
U+1F3D3
🏓️
🏓️ Ракетка і м'яч настільний теніс
Давайте пограємо в настільний теніс! Настільний теніс, або розмовно пінг-понг, є дисципліною Олімпіади, а також популярним проведенням часу. Спорт з м'ячем бере свій початок в Англії.
U+1F3F8
🏸️
🏸️ Ракетки для бадмінтону
Я люблю бадмінтон! Мета полягає в тому, щоб воланчик приземлився в протилежному полі, але його не можна відбити. Змагальний спорт та популярне дозвілля. Бадмінтон може символічно вказувати на необхідність більшої особистої участі.
U+1F3D2
🏒️
🏒️ Хокейна ключка та шайба
Кубок Стенлі (найважливіший трофей з хокею на льоду у світі)! У цьому швидкому та важкому спорті з м'ячем гравці пересуваються на ковзанах по льоду та намагаються зіграти шайбу у ворота суперника. Походить з Канади.
U+1F3D1
🏑️
🏑️ Хокейна ключка та м'яч
Ми спостерігаємо за олімпійськими хокейними турнірами! Гра з м'ячем проводиться хокейними палицями на траві. Мета цього командного виду спорту - влучити м'яч у ворота суперника. Жінки носять спідниці в цьому виді спорту.
U+1F94D
🥍️
🥍️ ключка і м'яч Лакрос
Найшвидша гра на двох ногах! Тактика, командний дух, швидкість та витривалість поєднуються з командним видом спорту. Мета: Використовуйте клуб, щоб забити м'яч у ворота суперника. Коледж спорту і популярний в США, а також в Канаді.
U+1F3CF
🏏️
🏏️ Біта і м'яч для крикету
Крикет - це гра в дві кульки. Це як бейсбол. Єдиний вид спорту, де є офіційний обід та перерви на чай. У духовному розумінні Крикет виступає за врівноважене соціальне життя та глибоку дружбу, а також конкурентні ситуації та суперництво.
U+26F3
⛳️
⛳️ Отвір для гольфу з прапором
Поставити м'яч у гольф - мета фарватеру. Прапор допомагає розпізнати отвір здалеку. Куля тут вже не б’ється, а перекочується по зеленій в норі.
U+1F6DD
🛝️
🛝️ Гірка для дитячого майданчика
Ходімо на дитячий майданчик! Повертає дитячі спогади про безтурботні, дитячі та грайливі веселощі. Або планується відвідування парку розваг з дітьми чи онуками. Використовується в розмовній мові для небажаних приватних повідомлень у соціальних мережах (“прослизання в Dms“).
U+1F3F9
🏹️
🏹️ Лук і стріла
Амур націлений на вас! Стрілки і бантики часто поєднуються з любовною стрілою. Також може вказувати на стрільбу з лука. Емблематичне значення: вказати на подію або потрапити в ціль.
U+1F3A3
🎣️
🎣️ вудка з рибою
Майте велику рибу на гачку або “Ідіть на риболовлю когось”. Популярний рекреаційний вид спорту, який означає відпочинок для багатьох.
U+1F3BD
🎽️
🎽️ спортивна сорочка
Цього року марафон проходить, хтось регулярно бігає бігом або потрібна нова сорочка для бігу. На основі кольору або цифри на стулці бігунів можна визначити на змаганнях або біговій події.
U+1F6F9
🛹️
🛹️ скейтборт
Ходімо до скейтпарку! Скейтборд - це дошка з двома осями та чотирма колесами. Менш чисті транспортні засоби, але хобі, спорт та власна культура. “Асфальтовий серфінг” народився в 60-х роках у Каліфорнії.
U+1F6F7
🛷️
🛷️ санки
Фантастичні санки? Санки - це зимовий вид транспорту і популярна діяльність на снігу. Велике задоволення для молодих і старих. Пов’язане з дитинством і Різдвом.
U+26F8
⛸️
⛸️ ковзани
Ми їдемо на ковзани! Леза на взутті дозволяє ковзати по крижаних поверхнях. Будь фігурне катання, хокей на ковзанах чи катання на ковзанах у залі чи на замерзлому озері. Популярна діяльність у холодну пору року. Emoji вказує на рівновагу, майстерність та самоконтроль.
U+1F94C
🥌️
🥌️ керлінг камінь
У нас є квитки на Зимові Олімпійські ігри! Зимовий вид спорту грав на льоду. Дві команди змагаються один проти одного, перемагає команда з найвищим загальним балом. Витирання впливає туди, куди повинен йти завиваючий камінь.
U+1F3BF
🎿️
🎿️ Лижі та лижні черевики
Зимові види спорту дуже популярні. Цей смайлик може стосуватися людини, яка займається лижами. Або в місце, де можна кататися на лижах. Можливо, вам доведеться придбати обладнання або позичити місцево.
U+26F7
⛷️
⛷️ лижник
«Ходімо разом кататися на лижах!» З 50-х років гірські лижі стали популярним видом спорту. Альпи - популярне місце призначення. Ліфт транспортує лижників на схили.
U+1F3C2
🏂️
🏂️ сноубордист
Людина ковзає на сноуборді, що стоїть над снігом. У 1900 році попередника сьогоднішнього сноуборду винайшов австрієць. Символ для зими: будь відпустка, спорт, діяльність чи гори.
U+1F3CB
🏋️
🏋️ важкоатлет
Ми будемо завтра трохи качатись у спортзалі? Силові тренування служать для нарощування сили та м’язів. Або на змаганнях, або на сталевий кузов. Символ для спортзалу, фітнес-способу життя та спортивного харчування.
U+1F93C
🤼️
🤼️ борець
Ти хочеш боротися зі мною? Боротьба - це бойове мистецтво повного тіла. Олімпійська дисципліна, частина військових тренувань ближнього бою. Боріться з кимось іншим чи самим собою (за щось).
U+1F938
🤸️
🤸️ людина робить колесо
До речі, завершений перекидання підряд або на балансирі. Акробатична гімнастика та одна з технік ритмічної гімнастики. Хтось нещодавно ходив у спортзал або був просто щасливий і щасливий і не проти грати.
U+26F9
⛹️
⛹️ жінка грає з м'ячем
Я займаюся спортом! Жіночий чоловік дріблірує з баскетболом. Емоджі - символ спорту та активності. Може бути клопотанням про гру.
U+1F93A
🤺️
🤺️ фехтувальник
Боріться за справу або воюйте важкими словами. Людина в фехтування одягу з маскою та зброєю. Бойові мистецтва, що проводяться в поєдинку. В саду! Увага, ваш опонент займає бойову позицію. Ілюстрована помста, помста і оголошує суперечки, а також жорсткі вимоги.
U+1F93E
🤾️
🤾️ гандбол
Дві команди намагаються кинути м'яч у ворота суперника. Колега футболу - відомий і популярний командний вид спорту. Стенди витривалості, швидкості та координації.
U+1F3CC
🏌️
🏌️ Людина грає в гольф
У вас є час пограти в гольф? Гольфіст у трійника. У м'яч слід грати якомога менше ударів від трійника в отвір. Традиційний спорт з м'ячем. Із спорту багатих і потужних гольф перетворюється на популярні види спорту.
U+1F3C7
🏇️
🏇️ скачки
Жокей їде на коні. Професійні вершники повинні пройти трирічну підготовку. Скачки - один з найдавніших видів спорту. Може використовуватися разом із конкуренцією, наприклад хто швидше буде вдома
U+1F9D8
🧘️
🧘️ Людина в позі лотоса
Так само, як сидіння з схрещеними ногами, стопи на стегнах знаходяться в лотосовому положенні. Класична поза йоги та сидячого положення в медитації. Представляє внутрішню рівновагу, рівновагу, гнучкість, спокій і силу.
U+1F3C4
🏄️
🏄️ серфінгист
Surf the Perfect Wave або Інтернет. На спеціальній дошці можна перенести привід хвилі над водою. Серфінг - популярний водний вид спорту. Сонце, море, Гаваї та дуже специфічний спосіб життя.
U+1F3CA
🏊️
🏊️ пловець
Плавання підходить усім, незалежно від віку та стану. Людина може плавати в басейні, озері або в морі. Підемо поплавати!
U+1F93D
🤽️
🤽️ Ватерполіст (ка)
Упакуйте свій купальний костюм! У грі з м'ячем у воді гравці двох команд намагаються кинути м'яч у ворота суперника. Професійний спорт, олімпійська дисципліна або заняття в басейні.
U+1F6A3
🚣️
🚣️ Гребний човен
Ми в човні! Рекреаційні, професійні чи аматорські види спорту, сімейні виходи або романтичні побачення. Гребля човна найкраще працює на спокійних водах.
U+1F9D7
🧗️
🧗️ Альпініст
Саміт піднявся, мета досягнута. Людина забезпечена і піднімається на гірську стіну. Популярний вид проведення часу та спорт для повного тіла. Вимагає сили, координації та мужності.
U+1F6B5
🚵️
🚵️ Гірський велосипедист (ка)
Давайте здійснимо екскурсію в гори! З гірським велосипедом, типом позашляхового велосипеда, ви можете виявити стежки з асфальтованих доріг. Для спортивних занять та екскурсій на природі.
U+1F6B4
🚴️
🚴️ Велосипедист (ка)
Ви хочете покататися на велосипеді? Засоби транспорту, рекреаційної діяльності або спортивної діяльності. Велоспорт - це популярний спосіб уникнути пробок, скинути кілька кілограмів або відправитися в тур.
U+1F3C6
🏆️
🏆️ Кубок
Блискучий кубок, як правило, з гравіруванням. Символ успіху та визнання виступу окремої людини чи команди. Ми перемогли!
U+1F947
🥇️
🥇️ Медаль за перше місце
Переможець конкурсу буде нагороджений золотою медаллю. Можна також передати у переносному значенні людину, яка вважає себе переможцем.
U+1F948
🥈️
🥈️ Медаль за друге місце
Ми стали другими! Срібна медаль виступає на другому місці в змаганнях, так званому першому програвшему. У спорті традиційно перші три місця називають переможцями.
U+1F949
🥉️
🥉️ Медаль за третє цісце
Ми отримали бронзу! Бронза - це нагорода за 3 місце в (здебільшого) спортивних змаганнях. Медаль під час нагородження носиться на стрічці навколо шиї.
U+1F3C5
🏅️
🏅️ Спортивна медаль
За це ви заслужили медаль! Стрічка з медальйоном - це медаль за військові успіхи та заслуги. Служить нагадуванням про особисті досягнення та здібності.
U+1F396
🎖️
🎖️ Військова нагорода
За це ви заслужили медаль! Стрічка з медальйоном - це медаль за військові успіхи та заслуги. Служить нагадуванням про особисті досягнення та здібності.
U+1F3F5
🏵️
🏵️ Трояндочка
Відмінно! Квіткова прикраса у вигляді цвіту. Належить до ювелірної культури європейського та індійського мистецтва. Навіть сьогодні ви отримуєте розетку як військову нагороду за особливо хороші послуги.
U+1F397
🎗️
🎗️ Меморіальна стрічка
Символ солідарності. На знак (політично незалежної) підтримки військовослужбовців або для привернення уваги до хвороби ендометріозу.
U+1F3AB
🎫️
🎫️ Квиток
Ми отримали квитки! Емоджі вказує на подію. Це може бути театралізоване дійство, спортивна подія, кіно ніч або фестиваль. Квитки вже придбані або про них потрібно подбати.
U+1F39F
🎟️
🎟️ Квитки
У мене є два квитки на футбольний матч! “Прийняти один” дозволяє в'їхати особі. Ці картки потрібні для заходів, кінотеатру, басейну або для розваг.
U+1F3AA
🎪️
🎪️ Цирковий намет
Манеж безкоштовно! Круглий великий верх з прапором. Цирк, як правило, це група виконавців, які надають глядачам різні мистецькі вистави, такі як: Як акробатика чи магія, розваги. Емоджі часто використовується як запрошення в цирк або для привернення уваги до дурної поведінки людини.
U+1F939
🤹️
🤹️ Жонглер
Який цирк! Артист, який виконує трюки, кидаючи речі в повітря і ловлячи їх. Жонглери кваліфіковані, грайливі, зосереджені, багатозадачні та готові ризикувати.
U+1F3AD
🎭️
🎭️ Виконавче мистецтво
Ви відчуваєте, що ходите в театр? Дві маски мають своє походження в трагікомедії давньогрецького театру. Одне обличчя посміхається, інше нахмурюється. Уособлює драматизм оповідання, доброго і поганого персонажа, героя повісті та його опонента.
U+1F3A8
🎨️
🎨️ Палітра художника
Пора займатися творчістю! Під час малювання художник використовує палітру для змішування кольорів. Мається на увазі мистецтво, саме живопис, творчість або нове хобі.
U+1F3AC
🎬️
🎬️ Нумератор з 'хлопавкою'
Мотор!, “Почнемо заново” або “Ось все, все в коробці” (Це обгортання)! Заслінка плівки - це інструмент для зйомок, який можна буде призначити пізніше під час вирізання звуку та зображення. Служить символом для кіно чи зйомок.
U+1F3A4
🎤️
🎤️ Мікрофон
Ми йдемо в бар караоке або “Концерт був дивовижним”! Емоджі пов'язані з промовою або співом перед кількома людьми, наприклад. Наприклад, на заходах. Може також вказувати на потребу особи в повідомленні або обгрунтованість.
U+1F3A7
🎧️
🎧️ Навушники
Динамік замість кросівок. Підтримуйте певний спосіб життя, наприклад Hipsters люблять носити величезні навушники. Зазвичай можна використовувати для музики: ви слухаєте чудовий альбом чи подкаст.
U+1F3BC
🎼️
🎼️ Партітура
Ми репетируємо з оркестром! Представляє музику, симфонію, концерт або класичну музику. Комбінація написаної музики містить усю інформацію для музикантів, які виконують твір.
U+1F3B9
🎹️
🎹️ Клавіатура
Електронний клавіатурний інструмент, який не є фортепіано чи роялем. Через автоматичний супровід із задоволенням користуються ексклюзивні артисти або артисти. Пов’язаний також з контролем або маніпулюванням чужими емоціями.
U+1F3B7
🎷️
🎷️ Саксофон
Ви хочете приєднатися до джазового клубу? Теплозвуковий музичний інструмент виконаний з латуні. Саксофон має давню традицію у духовому оркестрі, у класичній музиці. Як і в рок-н-ролі. Як символ, він часто асоціюється з інтелектуальними здібностями, навичками спілкування та новинами, а також як попередження.
U+1F3BA
🎺️
🎺️ Труба
Мені потрібна ваша увага! Хтось музичний і навіть грає сам або любить музику. Труби відомі також з народної музики, духового оркестру чи парадів. Раніше жерстяний музичний інструмент був зарезервований для королів та небесних господарів. В. ангели з трубами.
U+1F3B8
🎸️
🎸️ Гитара
Музичний інструмент відображається як акустична, так і електрична гітара. Представляє музику, концерти та фестивалі. Гітара існує близько 5000 років.
U+1F3BB
🎻️
🎻️ Скрипка
«Йому завжди доводиться грати першу скрипку», «Змусити когось думати» або «Небо повне скрипок». Також може виступати за струнний інструмент або класичну музику.
U+1F3B2
🎲️
🎲️ Гра в кості
Кістки впали. Він використовується в багатьох настільних іграх і в казино. Як впадуть шестигранні кістки, вирішує удача чи доля.
U+265F
♟️
♟️ Шахова фігура
Це був розумний (шаховий) хід, “контрольний мат” або “тримання когось під контролем”. Стратегічна настільна гра для двох людей з 16 символами, кожен у світлому і темному. Символ інтелекту, влади, але також боротьби між добром і злом.
U+1F47E
👾️
👾️ Комп'ютерна гра Монстр
Давайте щось пограємо! Monster Smiley добре відомий аркадними та комп’ютерними іграми. Також часто трактується як іноземець.
U+1F3AF
🎯️
🎯️ Дартс
Гол! “Ви склали це в двох словах” або “Я згоден з вами”. Блакитна стрілка прямо в дротиковій дошці. Також використовується для позначення гри в дартс.
U+1F3B3
🎳️
🎳️ Кеглі
Ми хочемо ходити на боулінг? Спорт і популярне проведення часу з друзями або родиною. Щось пішло добре, виклик був успішним, і ви досягли “страйку”, так що “всі дев'ять”.
U+1F3AE
🎮️
🎮️ Ігрова консоль
Давайте пограємо! Запрошення друзям грати разом. З'явиться нова відеоігра, і ви будете зайняті наступного разу. Будь то фантазія, пригодницькі ігри чи гонки на автомобілі: консольні ігри - популярне проведення часу.
U+1F3B0
🎰️
🎰️ Однорукий бандит
Ми їдемо у Вегас! Ігровий автомат управляється важелем, тому рука і тягне, як бандит, гроші з кишень. Число 7 вважається щасливим числом. Якщо з'явиться той самий символ, машина виплачує прибуток.
U+1F9E9
🧩️
🧩️ Частка головоломки
«Це хитро», «Як все це поєднується разом» або «Ти відсутня частинка». Як гра чи дозвілля: фрагменти головоломки знову збираються в загальну картину. Може бути вираженням розгубленості чи загадковості. Тренує почуття зору та дотику, а також логічне, але й абстрактне мислення.