Діяльність смайли зі значенням

Ось перелік заходів смайлів для Whatsapp, Facebook та Co зі значенням та Unicode. Приємно розкриваючи барвистий світ емоджи!

Коментарі та інше

Категорія: ⚽ діяльність Смайлики

U+26BD
футбольний м'яч емоджі U+26BD
 футбол
Ось так виглядають переможці, шалалалала. Гра починається! Чорно-білий м'яч в основному використовується в поєднанні з європейським футболом. Круг повинен бути на площі: Футбол - це найпопулярніший вид спорту в Німеччині.
U+1F3C0
баскетбольний м'яч емоджі U+1F3C0
🏀 баскетбол
Дві команди намагаються кинути м'яч у кошик суперника. Кожні чотири роки відбувається Кубок світу. Професійні гравці є одними з найбільш високооплачуваних професійних спортсменів.
U+1F3C8
м'яч для амереканського футболу емоджі U+1F3C8
🏈 американський футбол
Приземлення! Популярний м'яч із США. Дві команди намагаються занести м'яч у ворожу кінцеву зону. Емоджи використовується у зв’язку зі спортом, Superbowl або Сполученими Штатами.
U+26BE
Бейсбол WhatsApp U+26BE
 бейсбол
Я хотів би подивитися гру в бейсбол! Біла кулька з червоними швами характерний для гри з м'ячем. Національний спорт у США, а також у країнах Латинської Америки та Східної Азії. Символ для США та спорту в цілому.
U+1F94E
софтбол емоджі U+1F94E
🥎 софтбол
Софтбол - це варіант бейсболу і популярний у США. Різниця становить за розміром м'яча, а також ігровим полем. У софтбол переважно грають жінки, в бейсбол - переважно чоловіки.
U+1F3BE
м'яч для тенісу емоджі U+1F3BE
🎾 теніс
Турнір з великого шлему! У гру з м'ячем грають два-чотири гравці. Теніс ще називають «білим видом спорту» через яскравий одяг гравців. Ранній спорт багатих, сьогодні популярний вид спорту. Емоджи також може в переносному значенні вказувати на дві сторони, з якими людина має справу з певною річчю.
U+1F3D0
волейбольний м'яч U+1F3D0
🏐 волейбол
Пляжний волейбол у відпустці, волейбол у шкільних видах спорту або дисципліна на літніх Олімпійських іграх. Мета цього командного виду спорту - провести м'яч через сітку на протилежному поверсі. Представляє вид спорту.
U+1F3C9
регбійний м'яч емоджі U+1F3C9
🏉 регбі
Командний спорт зародився в Англії. М'яч переноситься повз суперника або б'є ногами і набирає очки. Мається на увазі м'яч, гравець або вид спорту. Також може вказувати на необачну поведінку іншої сторони.
U+1F94F
фрісбі емоджі U+1F94F
🥏 фрісбі
Ми будемо грати у фрісбі в парку! Пластиковий метальний диск популярний як пляжна іграшка та спортивний інвентар для індивідуальних та командних видів спорту. Навіть собаки люблять ловити диск.
U+1F3B1
більярдна куля з номером 8 емоджі U+1F3B1
🎱 більярд
Чорна більярдна куля з цифрою 8 може бути потоплений лише тоді, коли всі інші кулі вже зникли. Представляє єдиний, що залишився (Останній чоловік, що стоїть), складну ситуацію, ризикований гравець. Мотив нещастя: За допомогою цього емоджи слід досягти протилежного ефекту.
U+1F3D3
пінг понг емоджі U+1F3D3
🏓 Ракетка і м'яч настільний теніс
Давайте пограємо в настільний теніс! Настільний теніс, або розмовно пінг-понг, є дисципліною Олімпіади, а також популярним проведенням часу. Спорт з м'ячем бере свій початок в Англії.
U+1F3F8
бадмінтон емоджі U+1F3F8
🏸 Ракетки для бадмінтону
Я люблю бадмінтон! Мета полягає в тому, щоб воланчик приземлився в протилежному полі, але його не можна відбити. Змагальний спорт та популярне дозвілля. Бадмінтон може символічно вказувати на необхідність більшої особистої участі.
U+1F3D2
Хокей Whatsapp U+1F3D2
🏒 Хокейна ключка та шайба
Кубок Стенлі (найважливіший трофей з хокею на льоду у світі)! У цьому швидкому та важкому спорті з м'ячем гравці пересуваються на ковзанах по льоду та намагаються зіграти шайбу у ворота суперника. Походить з Канади.
U+1F3D1
хокей емоджі U+1F3D1
🏑 Хокейна ключка та м'яч
Ми спостерігаємо за олімпійськими хокейними турнірами! Гра з м'ячем проводиться хокейними палицями на траві. Мета цього командного виду спорту - влучити м'яч у ворота суперника. Жінки носять спідниці в цьому виді спорту.
U+1F94D
лакрос ракетка Facebook U+1F94D
🥍 ключка і м'яч Лакрос
Найшвидша гра на двох ногах! Тактика, командний дух, швидкість та витривалість поєднуються з командним видом спорту. Мета: Використовуйте клуб, щоб забити м'яч у ворота суперника. Коледж спорту і популярний в США, а також в Канаді.
U+1F3CF
крікет емоджі U+1F3CF
🏏 Біта і м'яч для крикету
Крикет - це гра в дві кульки. Це як бейсбол. Єдиний вид спорту, де є офіційний обід та перерви на чай. У духовному розумінні Крикет виступає за врівноважене соціальне життя та глибоку дружбу, а також конкурентні ситуації та суперництво.
U+26F3
Отвір для гольфу з прапором емоджі U+26F3
 Отвір для гольфу з прапором
Поставити м'яч у гольф - мета фарватеру. Прапор допомагає розпізнати отвір здалеку. Куля тут вже не б’ється, а перекочується по зеленій в норі.
U+1F6DD
Слайд Емодзі U+1F6DD
🛝 Гірка для дитячого майданчика
Ходімо на дитячий майданчик! Повертає дитячі спогади про безтурботні, дитячі та грайливі веселощі. Або планується відвідування парку розваг з дітьми чи онуками. Використовується в розмовній мові для небажаних приватних повідомлень у соціальних мережах (“прослизання в Dms“).
U+1F3F9
Лук і стріла емоджі U+1F3F9
🏹 Лук і стріла
Амур націлений на вас! Стрілки і бантики часто поєднуються з любовною стрілою. Також може вказувати на стрільбу з лука. Емблематичне значення: вказати на подію або потрапити в ціль.
U+1F3A3
вудка з рибою емоджі U+1F3A3
🎣 вудка з рибою
Майте велику рибу на гачку або “Ідіть на риболовлю когось”. Популярний рекреаційний вид спорту, який означає відпочинок для багатьох.
U+1F3BD
спортивна сорочка смайл U+1F3BD
🎽 спортивна сорочка
Цього року марафон проходить, хтось регулярно бігає бігом або потрібна нова сорочка для бігу. На основі кольору або цифри на стулці бігунів можна визначити на змаганнях або біговій події.
U+1F6F9
скейтборд емоджі U+1F6F9
🛹 скейтборт
Ходімо до скейтпарку! Скейтборд - це дошка з двома осями та чотирма колесами. Менш чисті транспортні засоби, але хобі, спорт та власна культура. “Асфальтовий серфінг” народився в 60-х роках у Каліфорнії.
U+1F6F7
санки емоджі U+1F6F7
🛷 санки
Фантастичні санки? Санки - це зимовий вид транспорту і популярна діяльність на снігу. Велике задоволення для молодих і старих. Пов’язане з дитинством і Різдвом.
U+26F8
Ковзани whatsapp U+26F8
 ковзани
Ми їдемо на ковзани! Леза на взутті дозволяє ковзати по крижаних поверхнях. Будь фігурне катання, хокей на ковзанах чи катання на ковзанах у залі чи на замерзлому озері. Популярна діяльність у холодну пору року. Emoji вказує на рівновагу, майстерність та самоконтроль.
U+1F94C
керлінг емоджі U+1F94C
🥌 керлінг камінь
У нас є квитки на Зимові Олімпійські ігри! Зимовий вид спорту грав на льоду. Дві команди змагаються один проти одного, перемагає команда з найвищим загальним балом. Витирання впливає туди, куди повинен йти завиваючий камінь.
U+1F3BF
Гірськолижні черевики та лижі емоджі U+1F3BF
🎿 Лижі та лижні черевики
Зимові види спорту дуже популярні. Цей смайлик може стосуватися людини, яка займається лижами. Або в місце, де можна кататися на лижах. Можливо, вам доведеться придбати обладнання або позичити місцево.
U+26F7
лижник емоджі U+26F7
 лижник
«Ходімо разом кататися на лижах!» З 50-х років гірські лижі стали популярним видом спорту. Альпи - популярне місце призначення. Ліфт транспортує лижників на схили.
U+1F3C2
сноубордист емоджі U+1F3C2
🏂 сноубордист
Людина ковзає на сноуборді, що стоїть над снігом. У 1900 році попередника сьогоднішнього сноуборду винайшов австрієць. Символ для зими: будь відпустка, спорт, діяльність чи гори.
U+1F3CB
бодібілдер емоджі U+1F3CB
🏋 важкоатлет
Ми будемо завтра трохи качатись у спортзалі? Силові тренування служать для нарощування сили та м’язів. Або на змаганнях, або на сталевий кузов. Символ для спортзалу, фітнес-способу життя та спортивного харчування.
U+1F93C
борець whatsapp U+1F93C
🤼 борець
Ти хочеш боротися зі мною? Боротьба - це бойове мистецтво повного тіла. Олімпійська дисципліна, частина військових тренувань ближнього бою. Боріться з кимось іншим чи самим собою (за щось).
U+1F938
фізкультурник емоджі U+1F938
🤸 людина робить колесо
До речі, завершений перекидання підряд або на балансирі. Акробатична гімнастика та одна з технік ритмічної гімнастики. Хтось нещодавно ходив у спортзал або був просто щасливий і щасливий і не проти грати.
U+26F9
Жінка грає з м'ячем U+26F9
 жінка грає з м'ячем
Я займаюся спортом! Жіночий чоловік дріблірує з баскетболом. Емоджі - символ спорту та активності. Може бути клопотанням про гру.
U+1F93A
фехтувальник емоджі U+1F93A
🤺 фехтувальник
Боріться за справу або воюйте важкими словами. Людина в фехтування одягу з маскою та зброєю. Бойові мистецтва, що проводяться в поєдинку. В саду! Увага, ваш опонент займає бойову позицію. Ілюстрована помста, помста і оголошує суперечки, а також жорсткі вимоги.
U+1F93E
гандболіст емоджі U+1F93E
🤾 гандбол
Дві команди намагаються кинути м'яч у ворота суперника. Колега футболу - відомий і популярний командний вид спорту. Стенди витривалості, швидкості та координації.
U+1F3CC
WhatsApp гольфіста U+1F3CC
🏌 Людина грає в гольф
У вас є час пограти в гольф? Гольфіст у трійника. У м'яч слід грати якомога менше ударів від трійника в отвір. Традиційний спорт з м'ячем. Із спорту багатих і потужних гольф перетворюється на популярні види спорту.
U+1F3C7
скачки емоджі U+1F3C7
🏇 скачки
Жокей їде на коні. Професійні вершники повинні пройти трирічну підготовку. Скачки - один з найдавніших видів спорту. Може використовуватися разом із конкуренцією, наприклад хто швидше буде вдома
U+1F9D8
йога емоджі U+1F9D8
🧘 Людина в позі лотоса
Так само, як сидіння з схрещеними ногами, стопи на стегнах знаходяться в лотосовому положенні. Класична поза йоги та сидячого положення в медитації. Представляє внутрішню рівновагу, рівновагу, гнучкість, спокій і силу.
U+1F3C4
серфінгіст емоджі U+1F3C4
🏄 серфінгист
Surf the Perfect Wave або Інтернет. На спеціальній дошці можна перенести привід хвилі над водою. Серфінг - популярний водний вид спорту. Сонце, море, Гаваї та дуже специфічний спосіб життя.
U+1F3CA
пловець емоджі U+1F3CA
🏊 пловець
Плавання підходить усім, незалежно від віку та стану. Людина може плавати в басейні, озері або в морі. Підемо поплавати!
U+1F93D
Водне поло емоджі U+1F93D
🤽 Ватерполіст (ка)
Упакуйте свій купальний костюм! У грі з м'ячем у воді гравці двох команд намагаються кинути м'яч у ворота суперника. Професійний спорт, олімпійська дисципліна або заняття в басейні.
U+1F6A3
Людина веслує U+1F6A3
🚣 Гребний човен
Ми в човні! Рекреаційні, професійні чи аматорські види спорту, сімейні виходи або романтичні побачення. Гребля човна найкраще працює на спокійних водах.
U+1F9D7
Підніматися смайлик U+1F9D7
🧗 Альпініст
Саміт піднявся, мета досягнута. Людина забезпечена і піднімається на гірську стіну. Популярний вид проведення часу та спорт для повного тіла. Вимагає сили, координації та мужності.
U+1F6B5
Гірський велосипед емоджі U+1F6B5
🚵 Гірський велосипедист (ка)
Давайте здійснимо екскурсію в гори! З гірським велосипедом, типом позашляхового велосипеда, ви можете виявити стежки з асфальтованих доріг. Для спортивних занять та екскурсій на природі.
U+1F6B4
Whatsapp велосипедист U+1F6B4
🚴 Велосипедист (ка)
Ви хочете покататися на велосипеді? Засоби транспорту, рекреаційної діяльності або спортивної діяльності. Велоспорт - це популярний спосіб уникнути пробок, скинути кілька кілограмів або відправитися в тур.
U+1F3C6
Бокал емоджі U+1F3C6
🏆 Кубок
Блискучий кубок, як правило, з гравіруванням. Символ успіху та визнання виступу окремої людини чи команди. Ми перемогли!
U+1F947
Медаль першого місця U+1F947
🥇 Медаль за перше місце
Переможець конкурсу буде нагороджений золотою медаллю. Можна також передати у переносному значенні людину, яка вважає себе переможцем.
U+1F948
Медаль другого місця емоджі U+1F948
🥈 Медаль за друге місце
Ми стали другими! Срібна медаль виступає на другому місці в змаганнях, так званому першому програвшему. У спорті традиційно перші три місця називають переможцями.
U+1F949
Медаль третього місця U+1F949
🥉 Медаль за третє цісце
Ми отримали бронзу! Бронза - це нагорода за 3 місце в (здебільшого) спортивних змаганнях. Медаль під час нагородження носиться на стрічці навколо шиї.
U+1F3C5
Медаль емоджі U+1F3C5
🏅 Спортивна медаль
За це ви заслужили медаль! Стрічка з медальйоном - це медаль за військові успіхи та заслуги. Служить нагадуванням про особисті досягнення та здібності.
U+1F396
Орден емоджі U+1F396
🎖 Військова нагорода
За це ви заслужили медаль! Стрічка з медальйоном - це медаль за військові успіхи та заслуги. Служить нагадуванням про особисті досягнення та здібності.
U+1F3F5
Розетка Facebook U+1F3F5
🏵 Трояндочка
Відмінно! Квіткова прикраса у вигляді цвіту. Належить до ювелірної культури європейського та індійського мистецтва. Навіть сьогодні ви отримуєте розетку як військову нагороду за особливо хороші послуги.
U+1F397
Жовта стрічка U+1F397
🎗 Меморіальна стрічка
Символ солідарності. На знак (політично незалежної) підтримки військовослужбовців або для привернення уваги до хвороби ендометріозу.
U+1F3AB
Квиток емоджі U+1F3AB
🎫 Квиток
Ми отримали квитки! Емоджі вказує на подію. Це може бути театралізоване дійство, спортивна подія, кіно ніч або фестиваль. Квитки вже придбані або про них потрібно подбати.
U+1F39F
Квитки емоджі U+1F39F
🎟 Квитки
У мене є два квитки на футбольний матч! “Прийняти один” дозволяє в'їхати особі. Ці картки потрібні для заходів, кінотеатру, басейну або для розваг.
U+1F3AA
Цирковий намет Whatsapp U+1F3AA
🎪 Цирковий намет
Манеж безкоштовно! Круглий великий верх з прапором. Цирк, як правило, це група виконавців, які надають глядачам різні мистецькі вистави, такі як: Як акробатика чи магія, розваги. Емоджі часто використовується як запрошення в цирк або для привернення уваги до дурної поведінки людини.
U+1F939
Жонглер емоджі U+1F939
🤹 Жонглер
Який цирк! Артист, який виконує трюки, кидаючи речі в повітря і ловлячи їх. Жонглери кваліфіковані, грайливі, зосереджені, багатозадачні та готові ризикувати.
U+1F3AD
Маски Whatsapp U+1F3AD
🎭 Виконавче мистецтво
Ви відчуваєте, що ходите в театр? Дві маски мають своє походження в трагікомедії давньогрецького театру. Одне обличчя посміхається, інше нахмурюється. Уособлює драматизм оповідання, доброго і поганого персонажа, героя повісті та його опонента.
U+1F3A8
Колірна палітра U+1F3A8
🎨 Палітра художника
Пора займатися творчістю! Під час малювання художник використовує палітру для змішування кольорів. Мається на увазі мистецтво, саме живопис, творчість або нове хобі.
U+1F3AC
Хлопавка U+1F3AC
🎬 Нумератор з 'хлопавкою'
Мотор!, “Почнемо заново” або “Ось все, все в коробці” (Це обгортання)! Заслінка плівки - це інструмент для зйомок, який можна буде призначити пізніше під час вирізання звуку та зображення. Служить символом для кіно чи зйомок.
U+1F3A4
Мікрофон емоджі U+1F3A4
🎤 Мікрофон
Ми йдемо в бар караоке або “Концерт був дивовижним”! Емоджі пов'язані з промовою або співом перед кількома людьми, наприклад. Наприклад, на заходах. Може також вказувати на потребу особи в повідомленні або обгрунтованість.
U+1F3A7
Навушники емоджі U+1F3A7
🎧 Навушники
Динамік замість кросівок. Підтримуйте певний спосіб життя, наприклад Hipsters люблять носити величезні навушники. Зазвичай можна використовувати для музики: ви слухаєте чудовий альбом чи подкаст.
U+1F3BC
Партитура U+1F3BC
🎼 Партітура
Ми репетируємо з оркестром! Представляє музику, симфонію, концерт або класичну музику. Комбінація написаної музики містить усю інформацію для музикантів, які виконують твір.
U+1F3B9
Клавіатура емоджі U+1F3B9
🎹 Клавіатура
Електронний клавіатурний інструмент, який не є фортепіано чи роялем. Через автоматичний супровід із задоволенням користуються ексклюзивні артисти або артисти. Пов’язаний також з контролем або маніпулюванням чужими емоціями.
U+1F3B7
Саксофон Facebook U+1F3B7
🎷 Саксофон
Ви хочете приєднатися до джазового клубу? Теплозвуковий музичний інструмент виконаний з латуні. Саксофон має давню традицію у духовому оркестрі, у класичній музиці. Як і в рок-н-ролі. Як символ, він часто асоціюється з інтелектуальними здібностями, навичками спілкування та новинами, а також як попередження.
U+1F3BA
Труба WhatsApp U+1F3BA
🎺 Труба
Мені потрібна ваша увага! Хтось музичний і навіть грає сам або любить музику. Труби відомі також з народної музики, духового оркестру чи парадів. Раніше жерстяний музичний інструмент був зарезервований для королів та небесних господарів. В. ангели з трубами.
U+1F3B8
Гитара емоджі U+1F3B8
🎸 Гитара
Музичний інструмент відображається як акустична, так і електрична гітара. Представляє музику, концерти та фестивалі. Гітара існує близько 5000 років.
U+1F3BB
WhatsApp  скрипка U+1F3BB
🎻 Скрипка
«Йому завжди доводиться грати першу скрипку», «Змусити когось думати» або «Небо повне скрипок». Також може виступати за струнний інструмент або класичну музику.
U+1F3B2
Кістки емоджі U+1F3B2
🎲 Гра в кості
Кістки впали. Він використовується в багатьох настільних іграх і в казино. Як впадуть шестигранні кістки, вирішує удача чи доля.
U+265F
Шахова фігура U+265F
 Шахова фігура
Це був розумний (шаховий) хід, “контрольний мат” або “тримання когось під контролем”. Стратегічна настільна гра для двох людей з 16 символами, кожен у світлому і темному. Символ інтелекту, влади, але також боротьби між добром і злом.
U+1F47E
Монстр емоджі U+1F47E
👾 Комп'ютерна гра Монстр
Давайте щось пограємо! Monster Smiley добре відомий аркадними та комп’ютерними іграми. Також часто трактується як іноземець.
U+1F3AF
WhatsApp для дартс U+1F3AF
🎯 Дартс
Гол! “Ви склали це в двох словах” або “Я згоден з вами”. Блакитна стрілка прямо в дротиковій дошці. Також використовується для позначення гри в дартс.
U+1F3B3
Боулінг смайлик U+1F3B3
🎳 Кеглі
Ми хочемо ходити на боулінг? Спорт і популярне проведення часу з друзями або родиною. Щось пішло добре, виклик був успішним, і ви досягли “страйку”, так що “всі дев'ять”.
U+1F3AE
Контролер емоджі U+1F3AE
🎮 Ігрова консоль
Давайте пограємо! Запрошення друзям грати разом. З'явиться нова відеоігра, і ви будете зайняті наступного разу. Будь то фантазія, пригодницькі ігри чи гонки на автомобілі: консольні ігри - популярне проведення часу.
U+1F3B0
Whatsapp ігрових автоматів U+1F3B0
🎰 Однорукий бандит
Ми їдемо у Вегас! Ігровий автомат управляється важелем, тому рука і тягне, як бандит, гроші з кишень. Число 7 вважається щасливим числом. Якщо з'явиться той самий символ, машина виплачує прибуток.
U+1F9E9
Частка головоломки U+1F9E9
🧩 Частка головоломки
«Це хитро», «Як все це поєднується разом» або «Ти відсутня частинка». Як гра чи дозвілля: фрагменти головоломки знову збираються в загальну картину. Може бути вираженням розгубленості чи загадковості. Тренує почуття зору та дотику, а також логічне, але й абстрактне мислення.