🥰 Посмішки та емоції людей

Ось перелік смайлів та емоджи для людей, що стосуються WhatsApp, facebook та co зі значенням та unicode. Приємно розкриваючи барвистий світ емоджи!

Коментарі та інше

Категорія: 🥰 смайлики та люди Смайлики

U+1F600
смайл, що посміхається U+1F600
😀 обличчя, що посміхається
Усміхнене обличчя відноситься до тих смайлів, котрими користуються найбільш за все. Воно просто універсальне. Байдуже, чи хочеш ти сказати привіт, показати свою радість чи збудження, чи просто розбавити довге повідомлення.
U+1F603
усміхнений смайл з відкритим ротом U+1F603
😃 усміхнене обличча з відкритим ротом
Класичний смайл з усміхненим обличчам та великими очима. Сяє позитивом і сміється радісно. Показує захоплення: від радісного вітання до безкрайнього щастя.
U+1F604
смайлик що посміхається, відкритий рот, усміхнені очи. U+1F604
😄 усміхнене обличча з відкритим ротом та усміхненими очима
Оце так жарт! Сміється голосно, вільно та від душі. Також типові очи цього смайла не можуть стриматись - адже це відрізняє справжню посмішку від фальшивої. Але обережно - може бути присутнім сарказм.
U+1F601
усміхнений смайлик усміхнені очи U+1F601
😁 усміхнене обличча з усміхненими очима
Радісне обличчя з усмішкою. Позначає безпечність та роздолля. Переповнює радість певної події в близькому майбутньому, гарне занепокоєння і нетерпіння. Може бути теж трохи збентеження.
U+1F606
взрив сміху XD емоджі U+1F606
😆 усміхнене обличча з відкритим ротом та заплющеними очима
Я просто не можу не сміятися! Один момент перед голосним сміхом, бо щось так смішно або просто неймовірно безглуздо. Теж зловтіха або недоброзичливість можуть бути присутніми. Цей емоджі можна зіставити з «XD» і «> <» як базують на тексті емотикони.
U+1F979
Емодзі вологі очі U+1F979
🥹 Обличчя стримує сльози
Злегка усміхнене обличчя зі сльозами на очах. Він може виражати вдячність, емоції або гордість. Водночас, однак, гнів або лють можуть бути причиною того, що важко стримувати сльози. Емоційна інтерпретація залежить від контексту спілкування.
U+1F605
відкритий рот холодний піт смайл U+1F605
😅 усміхнене обличчя з відкритим ротом та холодним потом
Пітна посмішка. Полегшення того, що ситуація просто пішла добре або з нею впоралися позитивно, наприклад. важлива зустріч. Важке подія неминуче, і ви вже нервуєте.
U+1F602
сльози від щастя смайлик U+1F602
😂 обличчя зі сльозами щастя
Я ледь можу стримати посмішку! Щось настільки неймовірно смішно, що ви смієтеся над сльозами. Отримує сміх і не може згадати причину цього дикого сміху. Цей емоджі є найпопулярнішим і був названий словом року (Word of the Year 2015).
U+1F923
ROFL эмоджі U+1F923
🤣 лице що катається по полу від сміху
Це так смішно, я не можу більше сміятися! Смайлик катається зі сміхом на підлозі. Текстова версія емоджі «ROFL» означає «котитися по підлозі, сміючись».
U+263A
усміхнений смайл U+263A
 усміхнене обличча
Я так щаслива! Абсолютне щастя, для якого не вистачає слів. Вираз повного блаженства. Сором'язлива усмішка як реакція на комплімент або дуже хороша подія.
U+1F60A
усміхнений смайлик, усміхнені очи U+1F60A
😊 усміхнене обличча з усміхненими очима
Сором'язлива, збентежена усмішка. Червоні щоки як знак радості. Позначає щастя, задоволення, душевний спокій і подяку. Як що базується на тексті варіант: ^^.
U+1F607
смайлик з німбом U+1F607
😇 усміхнене обличчя з німбом
Я хочу висловити невинність. Хтось робить добрі справи, дуже милий, невинний і поводиться зразково. Ангельське обличчя також можна використовувати гумористично для менш хороших вчинків або поведінки.
U+1F642
трохи усміхнений емодзі U+1F642
🙂 трохи усміхнене обличчя
Легка посмішка на губах означає, що ти задоволений з собою і навколишнім світом. Може зробити повідомлення більш привітним, ніж воно насправді звучить. Або під ним ховається саркастичний підтекст, особливо тоді, коли посмішка абсолютно недоречна.
U+1F643
емоджі на голові U+1F643
🙃 перевернуте обличча
Я ж не серйозно! Це повідомлення або двозначне або іронічне або просто жарт. Ви жартуєте один з одним і це органічна реакція на черговий анекдот.
U+1F609
підморгує емоджі U+1F609
😉 обличча, що підморгує
Смайлик підморгує нахабно одним оком. Цей вислів гумору, хтось жартує, фліртує або має навіть більш глибокі наміри. Підморгування трохи розряджає обстановку: Не варто все сприймати всерйоз, а з почуттям гумору.
U+1F60C
полегшений смайлик U+1F60C
😌 полегшене лице
Все пройшло добре! Полегшена посмішка і ніжне вираз обличчя: Хтось щасливий, що щось неприємне закінчилося. Розслаблений, напружений, вдячний і вільний від неспокою.
U+1F60D
Серцеподібні очи смайл U+1F60D
😍 усміхнене обличчя з сердцеобразними очима
Хтось закоханий і витає в небесах. Романтичний емоджі з зачарованим виразом обличчя використовується в контексті питань серця.
U+1F970
обличча з трьома сердечками U+1F970
🥰 Усміхнене обличчя з усміхненими очима і трьома сердечками
Хтось закоханий і витає в небесах. Романтичний емоджі з зачарованим виразом обличчя використовується в контексті питань серця.
U+1F618
смайл надсилає поцілунок U+1F618
😘 обличчя що посилає поцілунок
Смайлик шле тобі поцлеуй. Доброзичливий смайлик просто ідеальний, щоб висловити любов або романтичний настрій, як вираження любові. Може послабити саркастичний відповідь або бути реакцією на грубе повідомлення. Символ для флірту і висловлення подяки.
U+1F617
цілуючий смайлик U+1F617
😗 обличча що цілує
Особа посилає поцілунки іншій людині. Відкриті очі і нейтральне особа менш визнають інтимний поцілунок, а скоріше поцілунок другу чи родичу. «Спасибі», «Привіт» або «До побачення». Може також означати «свисток» або «Duckface».
U+1F619
цілуючий смайлик усміхнені очи U+1F619
😙 цілуюче обличча з усміхненими очима
Розслаблене вираз обличчя, усміхнені очі і поцілунки. Як поцілунок друзям або «Ми обіймаємо і цілуємо вас» родичам, також можна використовувати для свисту.
U+1F61A
цілуючий смайлик з заплющеними очима U+1F61A
😚 цілуюче обличча з заплющеними очима
Симпатичне обличчя з закритими очима і рум'яними щоками. Подяка за відгук або послугу. Люблячий поцілунок найближчим друзям, родині або коханому.
U+1F60B
емоджі насолоджується їжею U+1F60B
😋 обличчя смакуюче смачну їжу
Еможзі облизує губи із задоволенням: він голодний, він тільки що приготував щось дуже смачне, або він з'їв щойно всю тарілку. Часто інтерпретується як гримаса з протягнутим мовою і використовується після забавного повідомлення або обманювання.
U+1F61B
нахабний емоджі з висунутим язиком U+1F61B
😛 обличчя що показує язика
Баловатся з друзями, послабити іронічне зауваження і убедівшітся, що інший не сприймає те, що ти сказав серйозно. Ти висміює інших: “я знав, що ви це зіпсували”.
U+1F61D
висунутий язик заплющені очи смайлик U+1F61D
😝 обличчя показує язика з заплющеними очима
Знущатися над кимось, дратувати або жартома ображати когось. У провокаційних повідомленнях грубий або чорний гумор, а також радість.
U+1F61C
висунутий язик око, яке моргає смайлик U+1F61C
😜 обличча показує язик з заплющеним оком
Смайлі витягує свій язик і підморгує одним оком. Він зробив жарт, обманював або хотів фліртувати з співрозмовником. Є безтурботним і не означає, що це серйозно.
U+1F92A
божевільний смайлик U+1F92A
🤪 божевільне обличчя
Щось дуже смішно. Настрій буйне - ви абсолютно дурні і божевільні. Повністю наслождаюсь ентузіазмом або радістю. Можливо, хтось зробив непристойний жарт.
U+1F928
смайлик з приподнятою бровою U+1F928
🤨 обличчя з припіднятою бровою
Нагадує питання про допит актора «Скала» (Dwayne Johnson). Може використовуватися для вираження скептицизму, недовіри або несхвалення.
U+1F9D0
емоджі з моноклем U+1F9D0
🧐 обличчя з моноклем
Монокль - це візуальна допомога тільки з одним склом. В кінці XIX століття це був символ статусу. Щось здається підозрілим! Смайлик попереджає про те, що відбувається навколо. «Вищий клас» за версією роздумуючи смайлика.
U+1F913
емоджі розумник U+1F913
🤓 обличчя розумника
Величезні окуляри, незручна посмішка і зайч зуби. Використовується з гумором або іронічно для ботаніків або для вираження того, наскільки ви розумні. Стереотип ботаніка - розумний, але забавно одягнений чоловік з соціальним дефіцитом.
U+1F60E
емоджі з сонячними окулярами U+1F60E
😎 обличчя з сонячними окулярами
Видає легку прохолоду. Ви абсолютно впевнені в собі, щось дуже добре і пишаєтеся цим. Також символізує сонце, літні канікули і пляжний відпочинок.
U+1F929
усміхнений смайл з очима зірками U+1F929
🤩 усміхнене обличчя з очима зірками
Дуже радий чомусь і вже сповнений передчуття. Приголомшений і безмовний собесідник, зустрів когось, кого він дуже любить. Зачарований славою і світом зірок.
U+1F973
смайл з святковим капелюхом U+1F973
🥳 обличча з сопілкою та в святковому капелюсі
«Це була дика вечірка» або «Є що святкувати». Незалежно від того, яке радісна подія чекає нас попереду, воно відповідно святкується. Може також символізувати карнавал або костюмну вечірку.
U+1F60F
самовдовелено усміхнений емоджі U+1F60F
😏 самовдоволено усміхнене обличчя
Напівпосмішка, якиа аж тече від самовдоволення. Знак іронії, холоднокровності або грайливості. Але обережно: Він може мати далекосяжні плани. Іноді зустрічається в сексуальному контексті в зв'язку в фліртом або Вірт.
U+1F612
незадоволений емоджі U+1F612
😒 нерадісне лице
Грубий, похмурий погляд висловлює невдоволення. Він не в захваті від речі і показує це відкрито. Вираз незацікавленості і несхвалення.
U+1F61E
розчарований смайлик U+1F61E
😞 розчароване лице
Сумний емоджі дозволяє собі повісити голову, погляд спрямований вниз. Позначає розчарування і смуток. Являє печаль, жаль і каяття
U+1F614
замислений емоджі U+1F614
😔 задумане обличчя
Задумливий вираз обличчя. Емоджі дивиться вниз і йому потрібен час подумати. Позначає меланхолію, загальне невдоволення і розчарування.
U+1F61F
заклопотаний емоджі U+1F61F
😟 заклопотане обличчя
Стурбований лице через складну ситуацію або важливої події. Відчуває занепокоєння, невпевненість і незручність.
U+1F615
здивований емоджі U+1F615
😕 здивоване обличчя
Смущает или не соглашается с чем-то. Неуверенный и неудовлетворенный ситуацией. Если бы это изменилось.
U+1F641
Похмурий емоджі U+1F641
🙁 Трішки нахмурене обличчя
Мені шкода, що це чую або “Це мене трохи дратує, що ти говориш”. Похмуре обличчя може сигналізувати про відмову і гнів, або людина здивована, тривожна.
U+2639
похмурий емоджі U+2639
 похмуре обличчя
Сумне обличчя з опущеними кутами рота. Емодзі виглядає безрадісним, нещасним і несхвальним. Незадоволений погодою, невеликими помилками або поведінкою людини.
U+1F623
страждаючий смайлик U+1F623
😣 страждаюче лице
Безпорадний емоджі мучиться і страждає. Після важкого дня, він готовий кинути рушник. Але він повинен здолати цю ситуацію і просто пережити цей період свого життя.
U+1F616
засмучений смайлик U+1F616
😖 засмучене обличчя
Як це змогло статися? Він незадоволений, трясеться від злості й безпорадності. Або він дуже збуджений: Скоро буде остання крапля!
U+1F62B
втомлений смайлик U+1F62B
😫 втомлене лице
Емоджі з звуженими очима і відкритим ротом втомився. Через занадто короткого сну, через те, що відбувається навколо нього від людини або ситуації. Дуже змучений і зламаний. Тепер потрібен тільки спокій.
U+1F629
млявий емоджі U+1F629
😩 мляве лице
Великі очі сяють, вираз покірне - емоджі просить чогось: Може ваш співрозмовник хоче позичити гроші або взяти напрокат машину. Якщо ви застрягли в питаннях, цей погляд як у щеняти - остання зброя, щоб отримати те, що ви хочете.
U+1F97A
сумний смайлик з великими очима U+1F97A
🥺 Лице з благаючими очима
Великі очі сяють, вираз покірне - емоджі просить чогось: Може ваш співрозмовник хоче позичити гроші або взяти напрокат машину. Якщо ви застрягли в питаннях, цей погляд як у щеняти - остання зброя, щоб отримати те, що ви хочете.
U+1F622
смайлик зі сльозою U+1F622
😢 засмучене обличчя
Сумне обличчя, сльоза котиться по щоці. Стан твого співрозмовника повний болю і розлади. Це менше загальна печаль, більше болю над чимось. Мені все ще боляче згадувати подію.
U+1F62D
дуже плачучий смайлик U+1F62D
😭 дуже плачуче обличча
Відчайдушний і розбите горем обличчя, сльози падають з його очей, як водоспад. Позначає травму, біль або поразку. Також використовується іронічно в контексті чогось настільки смішного, що від цього можна померти
U+1F624
переможний емоджі U+1F624
😤 переможне лице
Смайлик з посмішкою, з носа виходять білі хмари пари. Дихає презирливо, як знак переваги. Але може бути і з гордістю торжествує.
U+1F620
розгніваний емоджі U+1F620
😠 гнівне лице
Смайлик сердитий, злий і розтроєння. Реакція на щось несприятливе або як ознаку відмови. На даний момент краще його уникати.
U+1F621
надутий смайлик U+1F621
😡 надуте лице
Надуте лице висловлює невдоволення людиною або ситуацією. Обережно, небезпека вибуху! Роздратований, вже разгневаелся і вже має яскраво-червону голову.
U+1F92C
символи замість рота смайлик U+1F92C
🤬 обличча з символами над ротом
Символи вище рота є мати Серйозний смайлик дійсно засмучений і кидає силовими термінами навколо себе Являє собою раптовий сплеск емоцій або розчарування.
U+1F92F
голова розрівається U+1F92F
🤯 обличчя з розірваною головою
«Я не можу в це повірити» або «Це тебе приголомшить». Щось дуже захоплююче або дивовижне відбувається. Вибухова голова також може бути використана для вираження шоку або страху.
U+1F633
почервонілий смайл U+1F633
😳 почервоніле обличча
Він в шоці, в неприємній ситуації або зробити вирішальний помилку. Також показує сором - щось йому неприємно. Може бути теж реакцією на комплімент або повідомлення, яке не хотілося б отримувати від саме цієї людини.
U+1F975
спітнілий червоний смайл U+1F975
🥵 перегріте обличча
Мені так жарко, я отримаю тепловий удар! Голова яскраво червона, мова звисає зі рота і краплі поту стоять на лобі. Найспекотніший місце в світі знаходиться в Ірані: у 2005 році найвища температура була виміряна в пустелі Лут при 70,7 ° C.
U+1F976
синє обличча U+1F976
🥶 заморожене обличча
Тут шалено холодно - можна померти від обмороження. Посмішка вже застигла. Уже повністю синє обличчя від холоду: болісне виразу обличчя. Тільки чашка чаю, кави або димлячий джакузі можуть допомогти в цій стіуаціі.
U+1F631
застиглий смайл U+1F631
😱 обличча застигле від жаху
Страшне кричуще обличчя з двома руками. Застиг в страсі або отримав шокуючі новини. Моторошні емоджі також можна використовувати іронічно або як символ Хеллоуїна.
U+1F628
зляканий смайлик U+1F628
😨 злякане обличча
Перелякані обличчя повне страху повністю приголомшено. Здається, смайлик глибоко вражений і здивований сумнівним подією або інтенсивним досвідом
U+1F630
смайлик з синім лобом U+1F630
😰 обличчя з відкритыим ротом та холодным потом
Я в шоці! Тривожне обличчя з холодним потом на лобі. Хвилюється. Рот відкритий, але безмовний. Потовиділення через стрес або психічного стресу.
U+1F625
розчарований полегшений смайл U+1F625
😥 розчароване, але полегшене обличчя
Полегшений смайлик, що щось закінчилося, але він також розчарований або засмучений. Зазнав стресову ситуацію з невдалим результатом, наприклад. іспит. Один з них вийшов зі складної або делікатній ситуації, але не без ударів і синців.
U+1F613
смайл холодний піт U+1F613
😓 обличчя з холодним потом
Стрес або занепокоєння щодо поганого результату. Все пішло не за планом. У школі стрес або в офісі багато невідкладних справ. Співрозмовник просто втомився, але не може собі дозволити не довести справи до кінця.
U+1F917
емоджі з руками U+1F917
🤗 обнімаюче обличчя
Смайлик з рожевими щоками, простягає тобі руки і хоче обійняти тебе. Це відкритий, теплий жест і вираз тепла і дружелюбності.
U+1F914
емоджі розмірковує U+1F914
🤔 замислене обличчя
Поза мислителя: Задумане лице з характерною рукою на підборідді. Робить заяву, яке піддає інтелект людини або ідею, про яку йде мова сумніви. Розраховує або думає про блискучій ідеї.
U+1FAE3
Емодзі з підглядаючим оком U+1FAE3
🫣 Обличчя зі шпигунським поглядом
Я просто не можу відвести погляд! Щось зовсім жахливе або неприємне. Тим не менш, ви відчайдушно хочете знати, що відбувається. Може також означати “не дивись на мене“. Я не задоволений тим, як я виглядаю. Наприклад, тому, що я виглядаю втомленим.
U+1F92D
смайлик рука над ротом U+1F92D
🤭 обличчя з рукою над ротом
Показує потрясіння, несподіванку або раптове усвідомлення чогось. Типовий жест визнання того, що інша людина не говорить правду. Просто відчуває, що тут щось не так.
U+1FAE2
Відкрийте очі та зробіть усмішку на обличчі U+1FAE2
🫢 Обличчя з відкритими очима і рукою над ротом
О, ні! Очі емодзі широко розплющені. Він тримає руку над ротом в шоці або здивуванні. Здивований якоюсь ситуацією або подією. Не зрозуміло, чи це щось позитивне, чи негативне.
U+1F92B
тсс емоджі U+1F92B
🤫 перестерігающе лице
«Пссст!» - це змусити замовкнути інших. Або хтось довіряє вам секрет, який не можна переказувати. До того ж цей емоджі хороший спосіб, показати співрозмовнику, сто краще заткнутися.
U+1FAE0
Емодзі з танучим обличчям U+1FAE0
🫠 Емодзі з танучим обличчям
Я тану! Це усміхнене обличчя стає рідким з вивороту. Вона виражає або те, що неймовірно спекотно, або те, що ви зараз відчуваєте себе некомфортно: хочеться провалитися в землю!
U+1F925
довгий ніс емоджі U+1F925
🤥 брехливе лице
Як і у Піноккіо, ніс стає довшим з кожною брехнею, яку розповідає твій співрозмовник. Символ брехні, хвастощів або малоймовірною історії.
U+1F636
смайлик без рота U+1F636
😶 обличчя без рота
Еможзі без рота виступає за тишу. Хтось може або не хоче сказати нічого про конкретній темі. Використовується у важких, незручних або поганих розмовах. Уяви собі, що він сказав би, якби у нього був рот!
U+1FAE5
Пунктирна лінія лицьова U+1FAE5
🫥 Обличчя з пунктирних ліній
Обличчя безбарвне, обведене пунктирними лініями. Хтось відчуває себе пригніченим, засмученим, самотнім або замкнутим. Мене просто ніхто не бачить! Ви могли б приділити мені трохи уваги.
U+1F610
емоджі прямий рот U+1F610
😐 нейтральне обличчя
Pokerface: особа без вираження з нейтральним поглядом. Невпечатленний, незручний або байдужий.
U+1FAE4
Емодзі з кривим ротом U+1FAE4
🫤 Обличчя з діагональним ротом
Я не знаю, що з цим робити! Кривий рот означає занепокоєння, стриманість або розчарування. Він також може відображати роздратування або розчарування. Емоційний стан - від нейтрального до негативного.
U+1F611
емоджі без виразу U+1F611
😑 обличчя без виразу
Безглазное обличчя із заплющеними очима і ротом. Втомлений, роздратований, без емоцій, без терпіння - кінець флагштока досягнуто. Для продовження розмови відсутні правильні слова.
U+1F62C
гримаса емоджи U+1F62C
😬 обличча що кривляється
Це мені насправді дуже неприємно! Вираз нервозності, безпорадності або сором'язливості. Сором'язлива й винувата посмішка: Хтось зробив щось дурне і намагається розрядити цією посмішкою ситуацію.
U+1F644
емоджі закатує очи U+1F644
🙄 обличчя з закоченими очима
Емоджі закочує очі: реальні ситуація або людина, нудний і дратівливий. Не варто зараз продолжатьотвечать ємк на його повідомлення.
U+1F62E
емоджі з відкритим ротом U+1F62E
😮 обличчя з відкритим ротом
Вау, я вражений! Приголомшений емоджі здивований і шокований. Є позитивним або негативним сюрпризом: від легкого подиву до повного придушення.
U+1F626
похмурий смайлик U+1F626
😦 похмуре обличчя з відкритим ротом
Я не можу повірити, що ти це зробила! Показує шок, обурення, страх і недовіру. Як реакція на негативний сюрприз. Хтось застукав тебе і відчуває себе тепер дуже непривільно.
U+1F627
біль смайлик U+1F627
😧 обличча наповнене болем
Щось несподіване сталося! Особа з піднятими бровами, відкритими очима і відкритим ротом. Суміш шоку і розчарування. Позначає страх, фрустрацію, обурення і несподівану, негативну новину.
U+1F62F
мовчазний смайлик U+1F62F
😯 мовчазне обличчя
Боже мій! На неприємно здивоване обличчя не вистачає слів через шокуюче, що відбувається. У відповідь на погану поведінку або грубе повідомлення. Ніщо не може бути додано до того, що було сказано.
U+1F632
здивований емоджі U+1F632
😲 здивоване обличча
Це так неймовірно - я навіть не знав! Здивоване обличчя з широко відкритим ротом і очима: Приголомшений від сюрпризу, в глибокому шоці, коли неможливо повірити своїм очам. Я не можу повірити, що тут сталося!
U+1F634
ZZZ сонний емоджі U+1F634
😴 спляче обличчя
Добраніч і солодких снів! У цього смайлика над головою знаходиться комікс або мультфільми для сплячих персонажів. Еможі втомився, хоче лягати спати або просто заснути від нудьги.
U+1F924
слинявий смайлик U+1F924
🤤 слиняве лице
Слиняве лице, у якого слини з кута рота. Ознака бажання конкретної людини, смачна їжа, новий автомобіль або очікування події. Прояв крайнього інтересу і бажання.
U+1F62A
заспане обличчя смайлик U+1F62A
😪 заспане обличчя
Емоджі втомився і хотів би спати зараз. Пузир, який виходить з носа, є типовим знаком сплячого персонажа, знайомий з коміксів манга. Або як вираз, що бесіда або екскурсія надзвичайно нудна і нудна.
U+1F635
Х очи емоджі U+1F635
😵 приголомшене обличча
У мене паморочиться голова! Цей емоджі з очима-хрестиками і відкритим ротом повністю приголомшений. Він не розуміє, перекинувся чи світ. Але символізує також сильні емоції або почуття сп'яніння.
U+1F910
блискавка емоджі U+1F910
🤐 обличчя з блискавкою замість рота
Застібка-блискавка замість форми рота - губи запечатані. Секрет знаходиться в безпеці і мовчання зберігається. Може також означати мовчання, тому що вам не вистачає правильних слів.
U+1F974
божевільне обличчя емоджі U+1F974
🥴 обличчя з різними очима та хвилястим ротом
Очі наполовину відкриті, наполовину закриті, рот перекосився, почервоніли щоки. Цей емоджі показує заплутане вираз: може бути це втома або заплутаний емоційний світ. Також відомий як п'яне обличчя.
U+1F922
зелена блювота емоджі U+1F922
🤢 лице відчуває огиду
Еможі вже зелений, він хворий, і схоже, що це може бути блювота. Може висловлювати огиду, неприязнь і огиду або показувати особисту болю.
U+1F92E
смайлик що блює U+1F92E
🤮 блююще обличча з відкритим ротом
«Мене аж нудить». Або якщо ти хочеш показати, що перебрав трошки останнім вечором. З рвуть смайликом можна теж дуже плакатівно висловити свою негативну оцінку.
U+1F927
чхаюче лице емоджі U+1F927
🤧 лице що чхає
Чхаюче лице із заплющеними очима, що використовує носовичок. Я застудився! Показує що хтось хворий або недобре себе почуває
U+1F637
смайлик з маскою U+1F637
😷 обличча з захісною маскою
Маска призначена для захисту. Або захистити себе, або інших від зараження. Хтось знаходиться в лікарні, повинен піти до лікаря або захворів. Носіння масок широко поширене в Азії.
U+1F912
емоджі з градусником U+1F912
🤒 обличча з термометром
Сумне обличчя з градусником у роті позначає хвороба. Може бути твій співрозмовник зловив грип або інша недуга, який проявляється вшити з температурою. Також може бути побоювання швидкого захворювання.
U+1F915
емоджі з пов'язкою U+1F915
🤕 лице з пов'язкою на голові
Сумно виглядає лице з пов'язкою на голові: хтось хворий, потрапив в аварію або знаходиться в лікарні. Пов'язка символізує проблеми зі здоров'ям.
U+1F911
знаки долара в очах смайлик U+1F911
🤑 обличчя з грошима замість очей
У смайлика стоять знаки долара в його очах. Може бути на виграє або надутет фінансові можливості. Має на увазі почуття багатства.
U+1F920
ковбой емоджі U+1F920
🤠 лице з ковбойським капелюхом
Вітання! Типовий американський смайлик з ковбойському капелюхом з дикого заходу. Являє свободу, природу і важку роботу.
U+1F608
емоджі з рогами U+1F608
😈 усміхнене лице з рогами
Диявольськи усміхнений емоджі з маленькими рогами диявола. Може є бажання заподіяти неспокій, несподіване зло або він просто планує якусь гидоту.
U+1F47F
гоблін емоджі U+1F47F
👿 гоблін
Гоблін хмуриться, виглядає похмурим і не любить жартувати. Слід звертатися з ним з обережністю! Здійснює пустотливі вчинки або робить зухвалі зауваження, а також йому властиво зрада.
U+1F479
огер емоджі U+1F479
👹 японський Огер
Вони є демона і пекельного духу з японської міфології. Це огидна постать з рогами є мисливцем на злих душ. Традиційна маскування напередодні Нового року для захисту від злих духів.
U+1F47A
емоджі японський гоблін U+1F47A
👺 японський гоблін
Тенгу (буквально “собака неба”) - це ім'я японського міфічної істоти. Має надприродні сили і приносить лихо. Червона маска має брови, бороду і помітно довгий ніс.
U+1F921
клоун смайлик U+1F921
🤡 лице клоуна
Перестаньте обманывать! Макияж клоуна является самым знаменитым лицом из циркового мира. Этот эмоджи для развлечения и веселья, но также может вызвать опасения у некоторых людей - особенно со времен фильма ужасов Стивена Кинга «Это».
U+1F4A9
купа емоджі U+1F4A9
💩 гнойова купа
Лайно, о ні! Такий тр ***! Комічна версія купки гною. Цим ти можеш описати ситуацію, замінити лайка або критикувати заяву чат-партнера.
U+1F47B
привид емоджі U+1F47B
👻 примара
Смішно усміхнені привид занадто мило, щоб налякати інших і заподіяти шкоду. Символ для Хеллоуїна або жарт про страшні речі, наприклад про фільми.
U+1F480
череп эмоджі U+1F480
💀 череп
Це дуже небезпечно! Череп емоджі символізує смерть і небезпека. Може позначати реальну загрозу, але може також використовуватися саркастично або з гумором.
U+2620
череп емоджі U+2620
 череп
Обережно! Череп з перехресними кістками під ним символізує смерть. Його можна знайти на отруйних речовинах і небезпечних хімікатах.
U+1F47D
інопланетянин эмоджі Whatsapp U+1F47D
👽 інопланетянин
НЛО приземлилося! Інопланетянин є символом неземної життя. Він мило посміхається і приносить з собою тільки мир і любов.
U+1F916
робот емоджі U+1F916
🤖 лице робота
Рот в обличчі робота нагадує гримасу. Може бути твій співрозмовник відчуває, що ним керують інші і то, що він працює як машина без зупинки. Може використовуватися для байдужих людей або в зв'язку з фільмами або штучним інтелектом.
U+1F383
Хеллоуїн гарбуз U+1F383
🎃 гарбуз-ліхтар
Солодке, інакше є кисле! У заглиблену гарбуз з обличчям поміщають свічку. Традицію Хеллоуїна в США привезли ірландські іммігранти. Емоджи зазвичай надсилається як символ Хеллоуїна.
U+1F63A
кішка що сміється емоджі U+1F63A
😺 Усміхнене обличчя кішки з відкритим ротом
Усміхнене обличчя кішки є виразом радості і щастя, яке часто використовується любителями котячих. Кішка як тварина може також висловлювати жіночність.
U+1F638
усміхнена кішка Whatsapp U+1F638
😸 Посміхається лице кішки з усміхненими очима
Особа кішки в чудовому настрій. Очі посміхаються, на обличчі широка посмішка. З нею можна дуже добре поспілкується.
U+1F639
сльози кішка U+1F639
😹 лице кішки зі сльозами щастя
Емоджі-кішка з звуженими очима і відкритим ротом. Може ледь стояти і стримувати сміх. Щось надзвичайно смішне або дурне сталося, через що вона посміхається з полегшенням і видно сльози радості в yoе очах.
U+1F63B
кішка з серцеподібними очима емоджі U+1F63B
😻 усміхнене лице кішки з серцеподібними очима
Радісно сміється лице кішки з сердечками замість очей. Закохана або дуже вдячна за дружнє ставлення. Любить щось дуже і висловлює так своє захоплення.
U+1F63C
зухвало усміхнена кішка емоджі U+1F63C
😼 Лице кішки з зухвалою посмішкою
Кішка сміється безудержанно з зухвало піднятим ротом. Вона підколювати над тобою, показує сарказм або просто спорту дуже багато за твій рахунок. Може бути, вона в флірту настрої. Але тут варто проявляти обережність.
U+1F63D
поцілунок кішки емоджді U+1F63D
😽 лице кішки що цілується з заплющеними очима
Кішка з почервонілими щоками і закритими очима. Нахилилася губами і хотіла поцілувати тебе. Кішки мають репутацію дуже розбірливі і схильні дуже стримано проявляти ласку до вибірковим людям.
U+1F640
стомлена кішка емоджі U+1F640
🙀 стомлене обличчя кішки
Кішка втомилася і виснажена. У неї порожні білі очі, вона тримає лапи поруч з її відкритим ротом. Їй терміново потрібна перерва. Це також може бути реакція на щось скандальне або шокуюче.
U+1F63F
заплакана кішка емоджі U+1F63F
😿 заплакане лице кішки
Лице кішки з припущеними бровами і опущеними кутами рота. Вона сумна, сльоза пробігає по її щоці. Отримала погані новини. Але також вираз емпатії і співчуття.
U+1F63E
надута кішка емоджі U+1F63E
😾 надуте лице кішки
Надуте особа нервової кішки. Кут рота і вуса показують вниз. Вона в поганому настрої, засмучені або відвернулася від гніву. Краще відома як Grumpy cat - сердитий кіт, який став інтернет-феноменом.
U+1FAF6
Сердечний жест Whatsapp U+1FAF6
🫶 Руки формують серце
Пальці цих двох з'єднаних рук утворюють серце. Він може бути використаний відповідно до червоного серця ❤ і означає любов, вдячність та визнання. Популярний жест на селфі або святкових фотографіях з друзями.
U+1F932
молитися емоджі U+1F932
🤲 тримати разом складені долоні вгору
«Я молюся, щоб сьогодні все пройшло гладко» або «Чи можете ви позичити мені трохи грошей, будь ласка». Перевернуті долоні являють собою форму молитви або щирі клопотання про милостиню. На американському мовою жестів - знак відкритої книги.
U+1F450
дві руки емоджі U+1F450
👐 відкриті руки
Відкриті руки тягнуться до співрозмовника по інший бік екрану. Показує прихильність і відкритість. Може також являтся віртуальним обіймами.
U+1F64C
людина витягує руки U+1F64C
🙌 Людина, який простягає свої руки в захваті наверх
Алілуя! Руки підняті вгору як знак готовності до свята. Хтось на крутий вечірці, святкує нестримно, в прекрасному настрій або просто веселиться. Може теж позначати «Банзай», японський клич, який приносить 10.000 років щастя і радості.
U+1F44F
аплодуючі руки емоджі U+1F44F
👏 аплодуючи руки
Браво, дуже добре зроблено! Емоджі показує дві руки, які плескають у долоні. Знак схвалення і позитивної оцінки. Але може акже саркастично використовуватися, в тому случе, якщо щось не заслуговує оплесків насправді!
U+1F91D
Рукостискання Емоджі U+1F91D
🤝 рукостискання
Браво, дуже молодець! Емоджі показує, як дві руки плескають. Підтвердження та вдячність Також саркастично корисний, якщо щось справді не заслуговує оплесків!
U+1F44D
смайл великий палець в гору U+1F44D
👍 знак великий палець в гору
Молодці! Рука з великими пальцями вгору означає схильність, згоду і затвердження. Увага: в арабських країнах трактується як піднятий середній палець.
U+1F44E
смайл великий палець вниз U+1F44E
👎 знак великий палець до низу
Це було справді погано! Великі пальці вниз означають відхилення, несхвалення та неприязнь. Також відомий як хибний міф про смерть, який означає римські гладіатори.
U+1F44A
смайл кулак U+1F44A
👊 кулак
Простягнутий кулак означає «Перевір!» - заохочення. Ласкаво просимо між друзями або жестом для згоди. Можна також трактувати як загрозливий удар.
U+270A
Піднятий кулак Whatsapp U+270A
 Піднятий кулак
Я можу це зробити! Піднятий кулак передбачає силу і силу. Це те, у що ти віриш. Так само політичний жест і символ непристойності, солідарності та опору.
U+1F91B
смайл кулак ліворуч U+1F91B
🤛 Лівий кулак
Це підходить, як кулак на око! У поєднанні з іншими емоджими - знак удару. Випадкова форма привітання. Жест
U+1F91C
смайл праворуч U+1F91C
🤜 правий кулак
Рука, стиснута в кулак, спрямована праворуч. Жест рукою використовується для привітання друзів на знак поваги та схвалення чи поздоровлення.
U+1F91E
Перехрещені пальці смайл U+1F91E
🤞 Рука схрещеними пальцями
Закритий кулак із схрещеними вказівними та середніми пальцями використовується, щоб побажати комусь удачі. Діти зазвичай використовують цей жест, щоб скласти обіцянку чи присягу.
U+270C
смайл жест перемоги U+270C
 Жест перемоги
Без образи! Символ миру, який став відомий у 60-х роках хіпі. Сигнал руки перемоги означає перемогу. В Англії можна зрозуміти образливо як жінку з розплетеними ногами.
U+1FAF0
Символ схрещених вказівного і великого пальців U+1FAF0
🫰 Рука зі схрещеними вказівним і великим пальцями
Схрещені великий і вказівний пальці - жест, який часто використовується у зв'язку з грошима. Або для того, щоб стягнути борги, або тому, що щось дорого коштує. У Південній Кореї, з іншого боку, “серце з пальців“ означає любов і зв'язок.
U+1F91F
смайл я люблю тебе U+1F91F
🤟 Я люблю тебе жест
Кулак з розтягнутим мізинцем, вказівним і великим пальцем означає в американській мові жестів «я тебе люблю», тобто «я тебе люблю». Знак ILY в основному передає загальне позитивне повідомлення.
U+1F918
смайл рука роги U+1F918
🤘 Рука з рогами жест
Рок на! Малі і вказівні пальці мають форму рогів. “Pommesgabel” - це жест шанувальників металу, який може мати багато значень: невірність (рогатий чоловік / дружина), знаки для відмови від нещастя, диявольське привітання чи священний жест у буддизмі.
U+1F44C
смайл ОК U+1F44C
👌 знак все в порядку
Великий палець і вказівний палець утворюють О. означає слово “Гаразд”. Підпишіть на затвердження, згоду або на те, що все добре. Обережно, в деяких країнах це вважається образливим і образливим (“Ти A ** дірка“).
U+1FAF3
Рука тягнеться до чогось смайлик U+1FAF3
🫳 Рука долонею вниз
Я тримаю ниточки! Долоня руки спрямована вниз. Воно тягнеться до чогось або від чогось відпускає. У деяких культурах цей знак також використовується як прохання (“Йди геть“ або “Йди повільно“).
U+1FAF4
Рука з долонею догори - символ U+1FAF4
🫴 Рука долонею вгору
Віддай його мені! Рука з відкритою долонею догори, ніби вимагає, ловить або пропонує щось. Але це також може означати “йди за мною“ або “я простягаю тобі руку“. Позитивне чи негативне тлумачення залежить від контексту.
U+1F448
Рука вказує ліворуч U+1F448
👈 Задня частина руки вказує ліворуч
Таким чином! Вказівний палець вказує зліва. Може відображати напрямок, вказувати на щось або позначати важливу частину повідомлення.
U+1F449
Рука вказує праворуч U+1F449
👉 Спинка руки вказує праворуч
Вказівний палець вказує праворуч. Сфокусуйте увагу на чомусь нижче або щось запам’ятайте. Можливо також вказівне коливання вказівного пальця.
U+1F446
Піднятий вказівний палець U+1F446
👆 Задня частина руки спрямована вгору
Вказівний палець підняти як попередження або підкреслити твердження. Також може означати “я маю час” або “я в ньому”. Ви хочете на щось звернути увагу.
U+1F447
Вказівним пальцем вниз смайл U+1F447
👇 Задня частина руки спрямована вниз
Рука з піднятим вказівним пальцем, спрямована вниз. Ви хочете на щось звернути увагу: подивіться на текст нижче! Або ви не відчуваєте себе добре, просто «вниз».
U+261D
Вказівний палець вгору смайл U+261D
 Вказівний палець спрямований вгору
Піднятий вказівний палець означає загрозу: обережно! Це також може бути жестом повчання. Хтось має оголошення або щось важливе сказати.
U+270B
смайл піднята рука U+270B
 Піднята рука
Емоджі показує підняту долоню пальцями. Це і привітання, і прощання, а також “Стоп, мені достатньо!”. Висока п'ятірка, щоб привітати або відсвяткувати успіх.
U+1F91A
підняту руку назад смайл U+1F91A
🤚 Піднята задня частина руки
Піднята рука, яка зображена у зворотному положенні (тильна сторона руки). Хтось хотів би звернути увагу, напр. запитати або сигналізувати про його участь.
U+1F590
Руки розводять пальці емоджі U+1F590
🖐 Піднята рука з розпростертими пальцями
Не підходьте ближче або “Стоп, чекайте!” Написана рука може також вказувати число 5 або високу п'ятірку.
U+1F596
Вулканічне привітання Емоджі U+1F596
🖖 Вулканічне привітання
Привіт і до побачення! Гарна поїздка! Дружня махає рукою може використовуватися як привітання, так і прощання. Або саркастично, якщо ви хочете, щоб хтось або щось зникне.
U+1F44B
Розмахуючи рукою емоджі U+1F44B
👋 Розмахуючи рукою
Привіт і до побачення! Гарна поїздка! Дружня махає рукою може використовуватися як привітання, так і прощання. Або саркастично, якщо ви хочете, щоб хтось або щось зникне.
U+1F919
Дзвінок символ руки U+1F919
🤙 Зателефонуйте мені знак руки
Закритий кулак з розмальованим великим пальцем і мізинцем має телефонну форму. “Зателефонуй мені” або “Давайте подзвонимо днями”. Подібно до привітання серфера “Hang Loose”.
U+1FAF2
Рука вліво смайлик U+1FAF2
🫲 Рука вказує вліво
Я тисну вам руку! Рука вказує вліво. Може являти собою мирну пропозицію. Уособлює руку допомоги, простягнуту за чимось, або в поєднанні з рукою, що вказує вправо, рукостискання.
U+1FAF1
Руку на потрібний смайлик U+1FAF1
🫱 Рука вказує вправо
Направо! Рука вказує вправо. Може означати саму руку або рух, наприклад, дотик, взяття, вказівку. У поєднанні з рукою, що вказує вліво, емодзі утворюють рукостискання. 🫱🫲
U+1F4AA
біцепс емоджі U+1F4AA
💪 Напружений біцепс
«Ти можеш це зробити!» Або «Я відчуваю себе сильним!» Рука напруженими біцепсами. Також використовується у зв'язку зі спортивним дрейфом, z. У спортзалі.
U+1F595
Середній палець емоджі Whatsapp U+1F595
🖕 Рука з витягнутим середнім пальцем
Піднятий середній палець використовується в західній культурі як грубий і образливий жест.
U+270D
Рука пером емоджі U+270D
 рука що пише
Права рука тримає ручку. Пов’язаний з листом. Я зв’яжуся з вами та напишу вам повідомлення. У школі триває тест. Для коханого пише вірш.
U+1F64F
Людина схрестила руки смайл U+1F64F
🙏 Людина з схрещеними руками до молитви
Дві стиснуті руки. Коли вона інтроверт, вона промовляє молитву або сподівається на просвітлення. Також використовується як “висока п'ятірка”, а також сказати спасибі.
U+1FAF5
Вказівний палець Whatsapp U+1FAF5
🫵 Вказівний палець вказує на глядача
Ти. Вказівний палець руки вказує на глядача. Знак може означати “Ти призначений“ або “Ти заслуговуєш на це“. Також часто використовується в маркетингу для привернення уваги.
U+1F9B6
ступня емоджі U+1F9B6
🦶 ступня
Нарешті йдіть знову босоніж. Людина живе на великій стопі або хотів би отримати масаж стоп від коханої людини. Деякі люблять стопи, інші ненавидять їх, деякі мають сирні ноги, а треті доглянуті. Наші ноги несуть нас і є символічною основою нашого тіла.
U+1F9B5
нога Whatsapp U+1F9B5
🦵 нога
У вас чудові ноги або “Завтра оголошено тренування ніг”. Наші ноги переносять нас на протязі нашого життя 130 000 км, тобто приблизно втричі навколо Землі. Людина рухається як єдине живе на двох ногах. Нога містить найбільшу кістку, найбільший суглоб та найбільший м'яз у нашому тілі.
U+1F48D
обручка емоджі U+1F48D
💍 обручка
Ти хочеш одружитися зі мною? Або “вибач, я одружений!“ Обручка з діамантом, найціннішим дорогоцінним каменем, використовується здебільшого у стосунках або для вираження схвалення.
U+1F484
губна помада емоджі U+1F484
💄 губна помада
Я буду розумний! Помада прикрашає мільйони жіночих губ у всьому світі. Колір сигналу червоний асоціюється із пристрастю, жвавістю та привабливістю. Підставки для вечірок, моди та розваг. Часто поєднується з напр. танцюючий Emoji
U+1F48B
відбиток поцілунка емоджі U+1F48B
💋 відбиток поцілунка
Червоний, чуттєвий принт для губ. Якщо ви хочете подарувати поцілунок, це залишає відбиток помади. Може означати “Ти любий” або “Дякую!”
U+1F444
рот емоджі U+1F444
👄 рот
Злегка відкритий рот і червоні, повні губи надають сильний, ловистий сигнал для обох статей. “Я пошлю тобі поцілунок” або “Сьогодні вночі я заспіваю на вечірці”.
U+1FAE6
Символ кусачої губи U+1FAE6
🫦 Прикус губи
Сигналізує прикушуванням губ: Я думаю, що ти гаряча і хочеш фліртувати! Але він також може використовуватися як символ тривоги, напруженості або незахищеності. Запитайте співрозмовника про його думки.
U+1F9B7
зуб емоджі U+1F9B7
🦷 зуб
Я страждаю від зубного болю або відчуваю чийсь зуб. Зуби доводиться швидко чистити або у дитини прорізуються зуби. Емаль - найтвердіший матеріал в організмі людини, а в роті живе 22 мільйони бактерій.
U+1F445
язик емоджі U+1F445
👅 язик
Стирчати язиком - це неслухняний жест і дитячий знак непристойності. Можна використовувати для посилення жарту, який дражнить чи провокує. Я в гарному настрої та весело!
U+1F442
вухо емоджі U+1F442
👂 вухо
Вушні емоджи можуть означати “я щось чую” або “Ви маєте мою повну увагу”. Крім того, вухо є однією з еротичних зон у чоловіків і жінок.
U+1F443
ніс емоджі U+1F443
👃 ніс
Ніс, як правило, означає нюх. Emoji повинен зазначити, що щось має сильний запах. Залежно від контексту, це може бути більш-менш приємно.
U+1F463
вцдбиток ноги емоджі U+1F463
👣 відбиток ноги
Два сліди свідчать про труднощі, які незабаром долаються власними зусиллями. Також використовується як символ для ніг дитини. Або також: я на шляху!
U+1F441
око емоджі U+1F441
👁 око
Я маю на увазі вас! Щось цікаве спостерігати або спостерігати. У стародавніх культурах часто є релігійний знак, такий як око Гора чи зле око на Сході.
U+1F440
очи емоджі U+1F440
👀 очи
Увага, хтось спостерігає за вами! Дві очі дивляться ліворуч. Щось спостерігають і перевіряють. Ви під спостереженням!
U+1F9E0
Мозок WhatsApp U+1F9E0
🧠 Мізки
Увімкніть свій мозок!, “Я розтрощу мозок” або “хтось промив мозок”. Найважливіший орган контролює наше тіло та особистість. Мозок людини важить 1,3 кг, складається з 60% жиру і споживає 20% основної швидкості метаболізму.
U+1F9B4
Кістки емоджи U+1F9B4
🦴 Кістки
Шок все ще в моїх кістках. Ви багато працюєте або є лише шкірою та кістками. Скелет людини складається з 200 кісток з масовою часткою близько 15% від загальної ваги.
U+1F5E3
голова що говорить U+1F5E3
🗣 Голова що говорить
Силует розмовного обличчя. Може посилатися на чутки або на людину, яка любить багато говорити. Новина вже в обігу!
U+1F464
Силует людини U+1F464
👤 Силует бюста
Силует людини, тінь. Представляє анонімність, таємниці та невідомість. Часто використовується в програмному забезпеченні або на комп’ютерах як символ для користувача або профілю гостя.
U+1F465
Силует бюстів емоджі U+1F465
👥 Силует двох бюстів
Силует двох осіб. Друг, на якого можна покластися, позаду вас. Також символізує спільноту чи групу.
U+1F476
Дитина Емоджі U+1F476
👶 Малюк
Дитяче обличчя з пасмом волосся. Емоджі може вказувати на майбутню вагітність або бажання народити дитину.
U+1F467
Дівчина емоджі U+1F467
👧 Дівчина
Усміхнене обличчя дівчини з милою косичкою. Уособлює молодь та щасливе дитинство. «Не будь дівчиною» або «дівчиною на все».
U+1F9D2
Дитина WhatsApp U+1F9D2
🧒 Дитина
В майбутньому бажаю багато дітей! Гендерно-нейтральний варіант обличчя дитини. Хтось поводиться по-дитячому чи незрілим і повинен терміново вирости!
U+1F466
Хлопчик емоджи U+1F466
👦 Хлопчик
Хлопчик, віком від дванадцяти років. Пов’язаний з дітьми, дитинством та сім’єю. Можна також використовувати для сигналізації про те, що хтось незрілий.
U+1F9D1
Особа Whatsapp U+1F9D1
🧑 Дорослий (а)
Дорослі сьогодні в більшості! Гендерно нейтральна версія дорослої людини. Йдеться про групу чи людину, стать якої не має значення.
U+1F468
Чоловік емоджі U+1F468
👨 Чоловік
Чоловіче обличчя у дорослому віці з вусами. Прості та звичайні смайлики. Зазвичай можна використовувати для чоловіків, чиї імена ще не відомі, наприклад, приємний
U+1F469 U+1F9B1
Жінка з локонами U+1F469 U+1F9B1
👩‍🦱 Кучерява жінка
Жінка з кучерявим волоссям. Емоджи ілюструє те, як виглядає те чи інше. Ви просто виходите від перукаря або хочете перетворити волосся на кучеряве для вечірки. Незалежно від того, чи є у кого пряме або кучеряве волосся, генетично.
U+1F468 U+1F9B1
Чоловік з локонами U+1F468 U+1F9B1
👨‍🦱 Кучерявий чоловік
Чоловік з кучерявим волоссям: австралійський серфер хлопець або хлопець з чубом. Цей смайлик ілюструє вигляд нового друга, колеги чи сусіда. Лише 15% людей європейського походження мають кучері.
U+1F469 U+1F9B0
Руда жінка Емоджі U+1F469 U+1F9B0
👩‍🦰 Руда жінка
Джуліанна Мур, Ніколь Кідман або Піпі Лонгстокінг. У Німеччині лише 2% від природи мають руде волосся, у всьому світі близько 1%, а решта фарбовані. Кожен пишається своїм кольором волосся або хотів би повідомити, що був у перукаря.
U+1F468 U+1F9B0
Рудий чоловік емоджі U+1F468 U+1F9B0
👨‍🦰 Рудий чоловік
Принц Гаррі, Вінсент ван Гог, Борис Бекер або Роберт Редфорд. Руде волосся - рідкість: лише приблизно один-два відсотки населення світу має цей колір волосся. Переважно в поєднанні зі світлою шкірою і веснянками. Шотландія має найбільшу частку рудоволосих - 13%, за нею йдуть Ірландія та Уельс.
U+1F471 U+2640
Білявка whatsapp U+1F471 U+2640
👱‍♀️ Білявка
Мерілін Монро або Даніела Каценбергер. Білявий ангел, невинний баранчик, нерозумна або бомба: жоден інший колір волосся не піддається більш кліше. Лише 2% у всьому світі - натуральний блондин, решта фарбовані.
U+1F471 U+2642
Блондин емоджі U+1F471 U+2642
👱‍♂️ Блондин
Привабливий швед, стереотип серфера, Даніель Крейг або приємний новий сусід. Лише 2% світового населення - блондини. Більшість білявих людей живе у Північній Європі. Чоловіки рідко залишаються русявими, волосся темніє з віком.
U+1F469 U+1F9B3
Жінка з сивим волоссям U+1F469 U+1F9B3
👩‍🦳 Сива жінка
«Не дозволяйте сивим волоссям рости над ним!» Або «Мені потрібно фарбувати волосся!» Сиве волосся означає мудрість, добро і щастя. Фарбоване “бабусине волосся” - це тренд, натуральний сірий принаймні на табу знаменитостей.
U+1F468 U+1F9B3
Сивий чоловік U+1F468 U+1F9B3
👨‍🦳 Сивий чоловік
Старіння з гідністю або отримання сивого волосся перед стресом. Через генетични фактори або через зовнішні впливи волосся стає сивим. Факт: Вісім з 10 жінок вважають сивих чоловіків привабливими. Забезпечує зрілість та досвід.
U+1F469 U+1F9B2
Жінка з лисиною U+1F469 U+1F9B2
👩‍🦲 Лиса жінка
Сінеад О'Коннор або Брітні Спірс. Чітка статистика може означати модне висловлювання, вираження сексуальної рішучості, а також серйозну хворобу. Але також тенденція в соціальних медіа (#boldandbadchallenge).
U+1F468 U+1F9B2
Чоловік з лисиною U+1F468 U+1F9B2
👨‍🦲 Лисий чоловік
Я повільно лисію! Він Дізель, Брюс Вілліс або Джейсон Стейтхем - багато бойових героїв голяться наголо. Уособлює силу і домінування. 66% всіх чоловіків старше 35 років страждають від випадіння волосся. Символ процесу старіння. Але це також може бути серйозною хворобою за випаданням волосся.
U+1F9D4
Бородатий чоловік U+1F9D4
🧔 Бородата людина
Він справжній хлопець або “Ти схожий на хіпстера”. Борода, вуса або триденна щетина. Символ зрілості, маскулінності та мудрості віку.
U+1F475
Бабуся Емоджі U+1F475
👵 Літня жінка
Ви можете сказати це своїй бабусі. Привітна зріла жінка в окулярах. Може посилатися на члена сім'ї або милу, старшу сусідку.
U+1F9D3
Людина старшого віку U+1F9D3
🧓 Літній чоловік
Це стосується старшого покоління! Гендерно нейтральна версія літньої людини. Мова йде про людей зрілого віку взагалі, де стать не має значення.
U+1F474
Дід Емоджі U+1F474
👴 Літня людина
Привітно виглядає літній джентльмен зі зморшками і лисиною. Це для старіння взагалі, для фігури батька, діда, можливо, вчителя. Емоджі можуть виразити, як почуваєшся людина після важкого дня, або ж назвати іншого старомодним.
U+1F472
Людина з капелюхом U+1F472
👲 Людина з китайською шапкою
Азіатський чоловік носить традиційний китайський головний убір, який називається Гау Пі Мао. Його носили під час династії Цін 1616-1912, останньої династії Китаю. У контексті Китаю: культура, люди, земля.
U+1F473
Тюрбан Емоджі U+1F473
👳 Людина в тюрбані
Казки 1001 ночі! Кілька довгих смужок тканини обмотують навколо голови за допомогою спеціальної техніки. Символ країн Сходу та мусульман. Також тюрбан виконує захисну функцію, захищає від піску і сонця і є модним аксесуаром.
U+1F9D5
Хустка емоджі U+1F9D5
🧕 Особа з хусткою
Трикутна або відповідно складена тканина для головних уборів. Носиться з практичних, релігійних, культурних чи модних причин. Винахідник «Емоджи» - це 16-річний житель з Відня, який з тих пір входить до списку найвпливовіших підлітків 2017 року.
U+1F46E U+2640
Поліціянтка Facebook U+1F46E U+2640
👮‍♀️ Співробітниця поліції
Будь дурніше, ніж дозволила поліція! Жінка в поліцейській формі має справу з боротьбою зі злочинністю або проводить приватні розслідування. Остерігайся, тут пильнуєш розведення та порядок!
U+1F46E
Поліцейський U+1F46E
👮 Поліцейський
Поліція - ваш друг і помічник. Часто використовується в поліцейському контексті. Швидше, ніж поліція дозволила їхати. Або ведуться (власні) розслідування, причина розслідується!
U+1F477
Будівельник емоджі U+1F477
👷 Будівельник
Цей смайлик показує будівельника з шолом та жилет безпеки. Використовується спільно з важкою фізичною роботою.
U+1F482
Охоронець U+1F482
💂 Гвардієць
Я буду стежити за цим! Охоронці з шапкою з ведмежої шкіри та червоною формою є символом Англії. Зміна охоронця в Букінгемському палаці так само популярна у туристів, як і спроби викликати відповідь охоронців.
U+1F575 U+2640
Детектив жінка U+1F575 U+2640
🕵️‍♀️ Детектив жінка
Я на шляху правди! Тренчкот, шапка та темні сонцезахисні окуляри: жінка розслідує таємно. Це розкриває таємниці і викриває погані наміри. Зупини секрети!
U+1F575
Детектив Whatsapp U+1F575
🕵 Детектив
Прихований слідчий з безпомилковим пальто і шапкою. Іноді він використовує лупу для ретельного огляду доказів. Масковане обличчя означає таємницю або секретність. Я вирішу таємницю!
U+1F469 U+2695
Лікар-жінка емоджі U+1F469 U+2695
👩‍⚕️ Співробітниця у сфері охорони здоров’я
Медичне дослідження справді виснажливе! Жінка в білому халаті та стетоскопі символізує охорону здоров'я. Може проілюструвати професію чи позицію щодо здоров'я чи хвороби.
U+1F468 U+2695
Лікар Whatsapp U+1F468 U+2695
👨‍⚕️ Співробітник у сфері охорони здоров’я
Демі-бог у білому. Символізує охорону здоров'я і може представляти лікаря, медсестру, терапевта або хірурга. Хтось має проблеми зі здоров’ям або має прийом до лікаря.
U+1F469 U+1F33E
Дружина фермера Смайлик U+1F469 U+1F33E
👩‍🌾 Жінка-фермер
Ми на фермерському святі! Природа, тварини, луки та поля. Жінка в солом’яному капелюсі та мангарі працює у сільському господарстві, вирощує фрукти та овочі або є природолюбною.
U+1F468 U+1F33E
Фермер Whatsapp U+1F468 U+1F33E
👨‍🌾 Фермер
Їдемо в сільську місцевість! Чоловік носить солом’яний або ковбойський капелюх і мангали. Відноситься до сільського життя, сільського господарства, садівництва чи тваринництва.
U+1F469 ‍U+1F373
Кухар-жінка U+1F469 ‍U+1F373
👩‍🍳 Кухар-жінка
Я переконаю вас у моїх кулінарних навичках сьогодні ввечері! Жінка з характерним робочим одягом кухаря - це зірка чи шеф-кухар, працює у сфері громадського харчування або, можливо, взагалі не має таланту кулінарії.
U+1F468 U+1F373
Кухар емоджі U+1F468 U+1F373
👨‍🍳 Кухар
Багато кухарів псують кашу! Чоловік носить куртку кухаря і шапку шеф-кухаря і відповідає за приготування смачної їжі. У той час як чоловіки часто можуть “готувати” смажені яйця в домашніх умовах, в професійних кухнях зустрічається більше чоловіків, ніж жінок.
U+1F469 U+1F393
Студентка Whatsapp U+1F469 U+1F393
👩‍🎓 Студентка
Буйвол того вартий, святкування може початися! Школа, освіта, подальше навчання або навчання було успішно закінчено. Представляє освіту та знання.
U+1F468 U+1F393
Студент емоджі U+1F468 U+1F393
👨‍🎓 Студент
Свіжоспечений випускник університету! Талар і берет або капелюх лікаря носять у деяких коледжах за американською моделлю на випускних церемоніях. Символ (подальшої) освіти.
U+1F469 U+1F3A4
Співачка емоджі U+1F469 U+1F3A4
👩‍🎤 Співачка
Я можу заспівати вам пісню про це! Будь у машині чи на великій сцені, співачка біля мікрофона обожнює шоу і насолоджується розвагою своєї аудиторії. Також може виступати за Джо-де-Вівр, безтурботність та безтурботний час.
U+1F468 U+1F3A4
Співак Facebook U+1F468 U+1F3A4
👨‍🎤 Співак
Ви - народжений артист! Людина біля мікрофона - або поп-зірка, співає під душем, або любить співати власні похвали. Залежно від версії, схожий виглядає співак Девід Боуі або Принс.
U+1F469 U+1F3EB
Вчителька Whatsapp U+1F469 U+1F3EB
👩‍🏫 Вчителька
Жінка з класом: вчитель. Жінка стоїть перед дошкою, щоб навчати. 2/3 всіх вихователів - жінки. Навряд чи будь-яка інша професія має більше забобонів.
U+1F468 U+1F3EB
Вчитель смайлик U+1F468 U+1F3EB
👨‍🏫 Вчитель
Вчителем ти повинен бути! Новий викладач, викладач чи професор дуже задоволений. Символізує кожен тип навчального закладу, який викладається. Також можна використовувати жартома, якщо один доручає іншому або нехай ботанік бовтається.
U+1F469 U+1F3ED
зварювальниця U+1F469 U+1F3ED
👩‍🏭 Працівниця
Я пішов під хобі майстрів! Жінка носить захисні окуляри та одяг і тримає в руці ввімкнений зварювальник. Ви працюєте в металургійній галузі, вас цікавить фізика та хімія або ви любите виправляти речі.
U+1F468 U+1F3ED
Зварювач емоджі U+1F468 U+1F3ED
👨‍🏭 Прцівник завода
Це зварює нас разом! При зварюванні деталі з'єднуються. Для захисту потрібно носити спеціальні окуляри та міцний одяг. Чоловік працює в галузі, на фабриці або є хобі-майстром.
U+1F469 U+1F4BB
Жінка з ноутбуком U+1F469 U+1F4BB
👩‍💻 Жінка-технолог
Ви проводите занадто багато часу в Інтернеті! Комп'ютерні вигуки, студенти, блогери або інтернет-магазини, захоплені. Жінка проводить багато часу перед комп’ютером через свої захоплення, освіту чи роботу.
U+1F468 U+1F4BB
Людина з ноутбуком смайлик U+1F468 U+1F4BB
👨‍💻 Технолог
Я вважаю нові технології захоплюючими! Чоловік сидить перед комп’ютером або ноутбуком і працює, як розробник, так і ІТ-експерт. Хтось проводить занадто багато часу в Інтернеті, граючи у відеоігри.
U+1F469 ‍U+1F4BC
Співробітниця Смайлик U+1F469 ‍U+1F4BC
👩‍💼 Офісна працівниця
Я сьогодні в офісі довше! Бізнес-леді у діловому одязі працює як працівник, підприємець, помічник або керівник в офісі.
U+1F468 U+1F4BC
Співробітник Whatsapp U+1F468 U+1F4BC
👨‍💼 Офісний працівник
Підставки для офісних жеребців або костюми. Будь-який працівник, менеджер, менеджер чи бізнесмен: Одяг вказує на офісну роботу. Або чоловік робить себе розумним і одягає новий костюм.
U+1F469 ‍U+1F527
Жінка-механік U+1F469 ‍U+1F527
👩‍🔧 Жінка-механік
«Я сама жінка!» Або «Я повинен їхати в гараж зі своїм автомобілем!» Жінка професійно одягає синю куртку або хоче підкреслити свою здатність ремонтувати речі.
U+1F468 ‍U+1F527
Механік емоджі U+1F468 ‍U+1F527
👨‍🔧 Механік
«Пізніше я все ще працюю над машиною!» Або «Я можу все виправити!» Чоловік у синій спецовці міг бути електриком, майстром, сантехніком чи механіком. Підстави для ручних навичок або просто на відсутність.
U+1F469 U+1F52C
Дослідниця U+1F469 U+1F52C
👩‍🔬 Жінка-вчений
Я трохи експериментую навколо! З кольором волосся на кухні або в лабораторії. Окуляри та лабораторні халати вказують на біолога, хіміка, фізика чи вченого. Виявляє інтерес до хімії або уточнює, що розв'язується рішення.
U+1F468 U+1F52C
Дослідник Емоджі U+1F468 U+1F52C
👨‍🔬 Вчений
Що з цього виходить? Чоловік носить захисні окуляри та лабораторний халат і працює вченим або дослідником у лабораторії. Щось ще знаходиться на стадії експерименту, але вони вже досліджують рішення.
U+1F469 U+1F3A8
Художниця WhatsApp U+1F469 U+1F3A8
👩‍🎨 Художниця
Не кладіть диявола на стіну! Жінка зі стереотипним беретом на голові та з пензлем у руці. Вона за професією художник, відкрила для себе нове хобі або підмітає квартиру. Вираження творчості та самореалізації.
U+1F468 U+1F3A8
Художник Емоджі U+1F468 U+1F3A8
👨‍🎨 Художник
Не завжди чорно-білі або все сіре в сірій фарбі! Художник з пензлем та палітрою в руці. Представляє творчий талант, оригінальність та самореалізацію.
U+1F469 U+1F692
Пожежниця емоджі U+1F469 U+1F692
👩‍🚒 Жінка-пожежниця
Пожежна частина починає працювати, коли щось горить. Триває дискусія, бажання влаштуватися на роботу в дитинстві, десь виникла пожежа чи пожежа на кухні з останньої спроби готування.
U+1F468 U+1F692
Пожежник U+1F468 U+1F692
👨‍🚒 Пожежник
Де воно горить? Вогнезахисний одяг захищає пожежника від високих температур. Пожежна частина гасить пожежі, рятує життя та іноді котів з дерева. Використовується разом із технікою безпеки, пожежної безпеки та посадовою інструкцією.
U+1F469 ‍U+2708
Жінка-пілот U+1F469 ‍U+2708
👩‍✈️ Жінка-пілот
Ласкаво просимо на борт, це ваш пілот! Жінка в погонах, еполети з смужками та шапкою керує літаком. Уособлює мрії, зміни та свободу. У 1988 році в пілотній кабіні вперше сіла жінка-пілот, в 2000 році - перший капітан.
U+1F468 ‍U+2708
Пілот U+1F468 ‍U+2708
👨‍✈️ Пілот
Це ваш капітан говорить, ми підходимо! Людина з формою, значком та шапкою - (майбутній) льотчик. Стосується літаючих або навігаційних та літальних апаратів загалом.
U+1F469 ‍U+1F680
Астронавт Whatsapp U+1F469 ‍U+1F680
👩‍🚀 Жінка-астронавт
Відкривайте для себе нові речі, досягайте несподіваних висот або залишайте все позаду! Астронавт (лат. Космонавт) вирушає в космос на розвідку. Дитяча мрія багатьох. Часто використовується у зв’язку з космосом.
U+1F468 ‍U+1F680
Астронавт емоджі U+1F468 ‍U+1F680
👨‍🚀 Астронавт
У дитинстві я хотів стати космонавтом! Космонавт у космічному костюмі досліджує Всесвіт у космічному кораблі. Також використовується для вираження інтересу до космічних подорожей та планет. Представляє бажання відкрити щось нове і підвищити обізнаність.
U+1F469 U+2696
Жінка-суддя U+1F469 U+2696
👩‍⚖️ Жінка-суддя
Жінка в чорному халаті і тримає молотка судді. Завдання суддів - юриспруденція. Може використовуватися у зв’язку із судами чи судовою владою. Повинно бути прийняте рішення або справедливість має панувати!
U+1F468 U+2696
Суддя U+1F468 U+2696
👨‍⚖️ Суддя
Винні у сенсі обвинувального висновку! Або “Де немає позивача, там немає судді”. Суддя виступає як за верховенство права, так і за справедливість.
U+1F470
Весільні смайлики U+1F470
👰 Наречена
Я вийду заміж!. Відноситься до самої нареченої, одруження або незабаром весілля. Можна використовувати для запрошень, річниці весілля, планування торжества або пошуку весільної сукні.
U+1F935
Людина в костюмі U+1F935
🤵 Чоловік в смокінгу
Сьогодні великий день! Смокінг складається з піджака, жилетки та штанів. Особливо елегантний і підходить для витончених випадків. Символічно, що емоджи розшифровується як офіційний випадок або свято. Наприклад, банкет або власне весілля. Також проілюстровано смокінг, тендерні зустрічі та возз’єднання.
U+1F478
Принцеса емоджі U+1F478
👸 Принцеса
Прекрасна, благородна і благородна принцеса з короною або діадемою. Мрія всіх маленьких дівчаток. Радуйся, коли чоловік надсилає тобі цю емоджі, бо тоді ти його принцеса.
U+1F934
Принц Whatsapp U+1F934
🤴 Принц
Принц (від лат. Princeps = перший) з короною. Титул дворянства як нащадки короля. Емоджи також іронічно використовується для самодіяльності або для заможного, гарного чоловіка. Принц вважається загальним символом щастя і втілює розум, інтелект і маскулінність. Ваші побажання збудуться.
U+1FAC5
Людина зі смайликом корони U+1FAC5
🫅 Особа з короною
Ви такі благородні! Людина з короною уособлює владу, статус, благородство і монархію. Або подражнити людину, яка вважає себе занадто хорошою для себе. Здебільшого емодзі використовується у позитивному контексті.
U+1F9B8 U+2640
Супергерой емоджді U+1F9B8 U+2640
🦸‍♀️ Супергерой
Маючи надлюдські сили, вони борються зі злом і тим самим захищають людство. Костюм використовується для впізнаваності, а також для захисту ідентичності. Висока моральність, велика мужність та почуття справедливості та безумовна відданість оточуючим відрізняють її. Але кожен супергерой також вразливий і має своє слабке місце.
U+1F9B9 U+2640
Негідник U+1F9B9 U+2640
🦹‍♀️ Суперлиходій
Супер лиходій - злий противник супергероя, напр. Лекс Лютер у Супермена або Джокер у Бетмена. Зазвичай вони мають надлюдські здібності, високий інтелект та мегаломанію. Лиходій переживає свою злу сторону і насолоджується цим.
U+1F936
Пані Діда Мороза U+1F936
🤶 Сантаклаудія
Привітна літня жінка з червоно-білою шапочкою та окулярами - дружина Діда Мороза. Вперше згадується в новелі «Різдвяна легенда» (1849) Джеймса Різа. Представляє Різдво на свято та споглядальний передріздвяний період.
U+1F385
Санта Клаус емоджі U+1F385
🎅 Санта Клаус
З Різдвом Христовим! На півночі живе повний, доброзичливий літній джентльмен з червоною шапочкою та білою бородою. Напередодні Різдва він ковзає по каміну, щоб покласти подарунки під ялинку для добрих дітей.
U+1F9D9
Чарівник Facebook U+1F9D9
🧙 Чарівник
Це просто фокус-покус або “Я не можу чаклувати”! Хтось хоче дивитись фентезійні фільми або має ідею для карнавального костюма. Будь справжній фокусник чи магічна особистість: мова йде про надприродну магію.
U+1F9DD
Ельф Whatsapp U+1F9DD
🧝 Ельф
Мій улюблений фільм - «Володар перстнів! Невеликі витончені натури з загостреними вухами є посередниками між природою та людиною. Міфічні істоти мають надприродні здібності, можуть літати і ставати невидимими. Підтримайте боязкість, ніжність та зв’язок із природою.
U+1F9CC
Смайлик троля U+1F9CC
🧌 Тролль
Я люблю фантазію! Міфічна істота зі скандинавської міфології із зеленою шкірою та великим носом - троль. Однак емодзі також може використовуватися для навмисного дратування інших користувачів Інтернету (“тролінг“).
U+1F9DB
Вампір емоджі U+1F9DB
🧛 Вампір
«Я нічний чоловік» або «ти кровосос»! Темний плащ і загострені ікла: Нежить у людській формі залишають могилу вночі, бажано пити людську кров. Мають надприродні сили. Найвідоміший вампір - це, мабуть, граф Дракула.
U+1F9DF
Зомбі емоджі U+1F9DF
🧟 Зомбі
Гуляючи, як зомбі, дивлячись “Житель зла” або “Ходячі мерці”! Вигадана істота з фільмів жахів: Крокуючий мертвий, позбавлений його душі. Переважно сердиться, страшно і мститься. Представляє безкорисливих, залежних людей.
U+1F9DE
Джин Емоджі U+1F9DE
🧞 Джин
Казки з тисячі і однієї ночі, що зачаровують Жанні чи Аладдіна та чарівну лампу. Фігурка зі східних казок: Замикаючись у пляшці чи лампі для покарання, дух повинен задовольнити кожного, хто звільнить його від трьох побажань. Метафора самонанесеної небезпеки.
U+1F9DC
Русалка емоджі U+1F9DC
🧜 Русалка
Жіноча міфічна істота живе у воді і являє собою суміш жіночого та рибного тіла. Тільки кохання чоловіка звільняє русалку від її долі. Добре відома «Аріель» Уолта Діснея.
U+1F9DA
Фея емоджі U+1F9DA
🧚 Фея
«Ти все ще віриш у Зубну фею» або «Я люблю фільми з Пітером Пеном». Найкрасивіші міфічні істоти мають магічні сили. Вони можуть бути як жіночими, так і чоловічими істотами, хорошими чи поганими. Символізує магію, чистоту та дитячість.
U+1F47C
Малюк-ангел U+1F47C
👼 Малюк-ангел
Я невинний або “Ти ангел!” Дитячий ангел Емоджі з ореолом навколо голови часто виступає за диво, надію чи віру.
U+1F930
Вагітна жінка U+1F930
🤰 Вагітна жінка
Хтось очікує візиту від лелеки. Вагітна жінка, що тримає живіт, отримує дитину! Круглий живіт також може стояти на збільшення ваги або ви їли занадто багато (“Їжа дитини”).
U+1FAC3
Смайлик Вагітна людина U+1FAC3
🫃 Вагітна жінка
Чоловік тримає руки на своєму вагітному животі. Можна також висловити, що людина поїла дуже розкішно і добре. Також жартома використовується для позначення “пивного живота“. Зазвичай емодзі має позитивне значення.
U+1FAC4
Смайлик Вагітна людина U+1FAC4
🫄 Вагітна особа
Жінка обіймає свій живіт і, очевидно, вагітна. Також використовується для ілюстрації ступеня ситості (food baby) або для зображення пивного живота. Вагітність тут представлена незалежно від статі.
U+1F931
Мати годує дитину U+1F931
🤱 Грудне вигодовування
Я прокидався кожні дві години сьогодні вночі! Жінка, яка годує дитину грудьми. Згідно з дослідженням, близько 80% матерів у Німеччині годували дитину дитиною близько 7 місяців. Грудне вигодовування на публіці - суперечлива тема і спричинило тенденцію розвитку соціальних медіа у 2017 році.
U+1F645
Щось не так емоджі U+1F645
🙅 Обличчя з виразом що щось не в порядку
Ні, не так! Жінка з схрещеними руками та оборонного ставлення. Показує, що щось не так. Знак для зупинки.
U+1F646
Все гаразд U+1F646
🙆 Обличчя з позою все на замовлення
Все гаразд! Жінка тримає руки над головою по колу (ОК знак). Я хочу сказати вам, що все в порядку. Представляє адвокатуру та схвалення. Через поставу також відому як балерина.
U+1F481
Жінка протягує руку WhatsApp U+1F481
💁 Співробітник довідкового бюро
Як я можу допомогти? Службова та доброзичлива жінка у відділенні інформації відповідає на запитання клієнта та використовує жест рукою. Можна використовувати в кінці повідомлення як запитання “Як ви думаєте?” Або “Мені все одно”.
U+1F64B
Людина піднімає руку Емоджі U+1F64B
🙋 Весела людина, з піднятою рукою
Людина радіє і піднімає руку. Буде сприйнято і висловить, що у неї є питання або відповідь.
U+1F926
Людина торкається голови U+1F926
🤦 Людина торкається голови
Facepalm описує жест, який став популярним через серію Spaceship Enterprise. «Це не може бути правдою!» Ви думаєте для себе через дурість інших. Також може використовуватися для незнайомців.
U+1F937
Потискуючи плечима Емоджі U+1F937
🤷 Людина знизує плечима
Я не знаю, як тобі допомогти або “Це просто життя”. Потискаючи плечима невігластво, розгубленість чи незацікавленість у якійсь речі.
U+1F64E
Лиха людина U+1F64E
🙎 Лиха людина
Я незадоволений! Емоджі кидається і демонструє своє незадоволення зовні. Це може бути вказівкою на те, що хтось розлючений і роздратований.
U+1F64D
Похмура людина U+1F64D
🙍 Похмура людина
Емоджі показує жінку, яка нахмуриться. Її вираз дуже засмучений і сумний. Може вказувати на сумну новину.
U+1F487
Перукар U+1F487
💇 Людина зі стрижкою
Я мушу йти до перукаря! Планована зміна стилю або неминуча велика подія. Чоловіки ходять до перукаря частіше, ніж жінки, жінки платять більше, ніж чоловіки. Символ краси та марнославства.
U+1F486
Масаж WhatsApp U+1F486
💆 Людина отримує масаж
Незалежно від призначення волосся, відвідування косметолога чи оздоровчого дня: людині подобається масаж голови чи обличчя. Можливо, день був стресовим, головні болі мучать і вам просто хочеться розслабитися.
U+1F9D6
Сауна емоджі U+1F9D6
🧖 Людина в паровій сауні
Давайте розслабимось! Парова сауна нагрівається нагрівачем до 80 до 105 ° C. Візит служить для відпочинку та зміцнення міцного здоров’я. У Скандинавії та Росії навіть підтримка соціальних контактів.
U+1F485
Лак для нігтів емоджі U+1F485
💅 Лак для нігтів
Жінка, яка малює нігті, готується до особливого випадку або робить собі шикарним вихід. Може відстоювати красу взагалі, жіночність або призначення манікюру. Ознаки випадковості та безтурботності.
U+1F483
Жінка що танцює емоджі U+1F483
💃 Танцювати
«Я хочу святкувати» або «Я так схвильована!» Танцююча жінка в червоній сукні також часто асоціюється з сальсою. Це взагалі для розваги та радості.
U+1F57A
Танцююча людина U+1F57A
🕺 Чоловік що танцює
Мені так весело на вечірці! Хтось чудово провів час або хотів би знову провести вечірку в клубі. Представляє події всіх видів, які можна танцювати.
U+1F46F
Жінки з кролячими вухами U+1F46F
👯 Жінки з кролячими вухами
Два Плейбой зайчики з кролячими вушками. Ці моделі представляють американський журнал Playboy для чоловіків і є привабливими у всьому світі. Емоджи також використовується як символ для балету, а також для “Давай вечірки!”.
U+1F574
Людина в костюмі U+1F574
🕴 Висячий чоловік у костюмі
Парячий чоловік у капелюсі та костюмі. Суміш знаків оклику та логотипу сімдесятого гурту “Спеціалісти”. Може використовуватися як символ для привида.
U+1F6B6
Пішохід емоджі U+1F6B6
🚶 Пішохід
Людина гуляє чи йде на прогулянку. Також може використовуватися для сигналізації іншим про зменшення або зменшення темпів роботи.
U+1F3C3
Людина що біжить U+1F3C3
🏃 Бігун
Людина дуже атлетичний і регулярно займається бігом. Хтось запізнюється або поспішає і біжить швидше дістатися з одного місця в інше. “Я на шляху!”
U+1F46B
Чоловік і жінка тримаються за руки U+1F46B
👫 Чоловік і жінка тримаються за руки
Я вже не переживаю за тебе! Любовна пара стоїть пліч-о-пліч. Чоловік і жінка тримаються за руки, радісно сяючи.
U+1F46D
Дві жінки тримаються за руки U+1F46D
👭 Дві жінки тримаються за руки
Дві жінки тримаються за руки. Вони могли бути найкращими друзями чи побратимами. Емоджі також може явно виступати за одностатеву жіночу любов.
U+1F46C
Два чоловіки емоджі U+1F46C
👬 Двоє чоловіків тримаються за руки
Ми чудова команда! Двоє чоловіків тримаються за руки. Може виступати за дружбу або представляти гей-пару.
U+1F491
Пара з серцем WhatsApp U+1F491
💑 Пара з серцем
Я задоволений тобою! Закохана пара (чоловік і дружина) поруч. Обоє радіють і сміються. Серце уособлює любов.
U+1F48F
Чоловік і жінка з серцем U+1F48F
💏 Поцілунок
Чоловік і жінка закрили очі і стиснули губи, щоб поцілуватися. Вони б хотіли поцілуватися зараз. Серце в рожевому кольорі означає любов.
U+1F469
Жінка емоджі Fasebook U+1F469
👩 Жінка
Вона чудова жінка! Емоджи показує жіноче обличчя у дорослому віці. Відноситься до статі і може бути використана як матір, бізнес-леді або сусідки.
U+1F46A
Сім'я смайл U+1F46A
👪 Сім'я
Може посилатися на класичне сузір’я батька, матері, дитини (він) або на сильну прихильність до сім'ї. Один заводить сім’ю або запрошується на вечірку в найближчому колі.
U+1F469 U+1F466
Мати син Whatsapp U+1F469 U+1F466
👩‍👦 Сім'я: жінка, хлопчик
Мій маленький брат дратує! Жінка - сестра чи мати маленького хлопчика. Представляє родинні зв’язки. Це може означати, що жінка є самотнім батьком.
U+1F469 ‍U+1F467
Мати дочка смайлик U+1F469 ‍U+1F467
👩‍👧 Сім'я: жінка, дівчина
«Моя дочка подібна мені» або «Мені подобається проводити час із сестрою». Використовувана матір'ю, це може стосуватися дочки або навпаки. Представляє родинні зв’язки. Це може означати, що жінка є самотнім батьком.
U+1F469 U+1F467 U+1F466
Мати та діти емоджі U+1F469 U+1F467 U+1F466
👩‍👧‍👦 Сім'я: жінка, дівчина, хлопчик
Чоловік працює, дружина проводить день наодинці з дітьми. Може відноситись до конкретної матері зі своїми дітьми, до одного батька або взагалі до материнської любові.
U+1F469 U+1F466 U+1F466
Сини матері U+1F469 U+1F466 U+1F466
👩‍👦‍👦 Сім'я: жінка, хлопчик, хлопчик
«Мої сини великі» або «Я мама близнюків». Може виступати за материнську любов загалом або за сімейні стосунки.
U+1F469 U+1F467 U+1F467
Facebook Доньки матері U+1F469 U+1F467 U+1F467
👩‍👧‍👧 Сім'я: жінка, дівчина, дівчина
Чисте жіноче домашнє господарство - це чудово! Мати двох дочок або близнюків. Також може бути тітка з племінницями або сестрами.
U+1F468 U+1F466
Чоловік хлопчик U+1F468 U+1F466
👨‍👦 Сім'я: чоловік, хлопчик
Як батько, так і син або “Він повністю приходить за батьком”. Символізує сім'ю (батько і син, брати, двоюрідні брати) і близькі зв'язки. Може виступати за піклування батька-сина, любові побратимів або одинокого батька.
U+1F468 U+1F467
Чоловік-донька U+1F468 U+1F467
👨‍👧 Сім'я: чоловік, дівчина
Я виховую дочку наодинці. Або “Моя маленька сестра моя одна і всі”. Особи пов'язані один з одним або перебувають у тісному зв'язку один з одним.
U+1F468 U+1F467 U+1F466
Чоловік з дітьми U+1F468 U+1F467 U+1F466
👨‍👧‍👦 Сім'я: чоловік, дівчина, хлопчик
Батько-одиночка або дружина в дорозі, а чоловік доглядає за дітьми. Гордий батько, який проводить час зі своїми дітьми чи старшим братом, який піклується про братів і сестер.
U+1F468 U+1F467 U+1F467
Батько доньок Емоджі U+1F468 U+1F467 U+1F467
👨‍👧‍👧 Чоловік з синами
Я охороняю своїх дочок, як мої очні яблука! Дівчата часто бувають з татами, а батьки хотіли б закласти світ біля своїх ніг. Батько проводить час з дочками або є одиноким батьком.
U+1F9F6
Клубок вовни емоджі U+1F9F6
🧶 Клубок вовни
Розплутайте кулю в голові! Хутро овець, кіз і верблюдів перетворюється на шерсть. Перекочуючи до кульки шерсть не зав'язується. Теплий, м'який і використовується для в'язання гачком або в’язання. Псевдонім для пухнастих дитячих тварин.
U+1F9F5
Котушка ниток WhatsApp U+1F9F5
🧵 Котушка ниток
(Терпіння) нитка розривається одразу! Продовжуйте плести нитку або матроську пряжу. На котушці накручується нитка волокон. Використовується для ремесел, наприклад Пошиття.
U+1F9E5
Пальто Facebook U+1F9E5
🧥 Пальто
Іде дощ, я надягаю пальто! Дні стають прохолоднішими або вже зима. Пальто захищає від дощу та холоду і є модним аксесуаром.
U+1F97C
Лабораторний халат емоджі U+1F97C
🥼 Лабораторний халат
Я повинен піти до лікаря пізніше! Халат довжиною до колін з білої або легкої тканини носять як робочий одяг в хімічній або медичній промисловості. Символ чистоти та чистоти.
U+1F45A
Блуза емоджі U+1F45A
👚 Жіночий одяг
Я сьогодні одягаюся! Жіночий одяг можна носити в багатьох випадках. Будь випадковий на дозвіллі чи серйозний на роботі. Блуза може виступати за моду і жіночність.
U+1F455
Футболка емоджі U+1F455
👕 Футболка
Зовні стає тепліше, можна знову носити короткі речі. Мають прийти нові сорочки, подруга хоче ходити по магазинах. На так званому конкурсі Wet-T-Shirt-учасників поливають у сорочках.
U+1F456
Джинси WhatsApp U+1F456
👖 Джинси
Культові штани надзвичайно популярні у обох статей. Як робочі брюки, через стійкість або як штани для дозвілля, через розкутість. Сині джинси можуть виступати за моду, повсякденний вигляд або шопінг.
U+1F454
Сорочка з краваткою U+1F454
👔 Сорочка з краваткою
Сорочку з відповідною краваткою часто носять для роботи та урочистих випадків. Є що відсвяткувати, і людина розумна.
U+1F457
Сукня Whatsapp U+1F457
👗 Сукня
Символ жіночності. Чи сукня для спагетті влітку, вечірня сукня для шикарного заходу або вечірня сукня для клубу. Представляє моду, шопінг або красу.
U+1F459
Бікіні емоджі U+1F459
👙 Бікіні
Я хочу поплавати і купатися на сонці! Бікіні - символ літа, сонця та веселощів. Це також може означати “Ви чудово виглядаєте, сексуальне бікіні!”
U+1F458
Кімоно U+1F458
👘 Кімоно
Традиційний японський одяг. Кімоно носять і чоловіки, і жінки. Символ японської культури або кухні, а також подорож до Японії.
U+1F97F
Балеткі емоджі U+1F97F
🥿 Балерина
Я надягаю балеткі на нашу міську прогулянку! Балеткі - це неглибоке, дівоче взуття, яке слід ковзати. Назва походить від візуальної схожості на взуття, яке носили в балеті. Балеткі дуже популярні, ідеально поєднуються і зручні.
U+1F460
Високі підбори емоджі U+1F460
👠 Взуття на високіх підборах
Увага, тут виходить вамп! Червоні високі підбори сексуально бажані для чоловіків. Вийде і випробує щось захоплююче.
U+1F461
Босоніжки Whatsapp U+1F461
👡 Жіночі босоніжки
Модні відкриті жіночі босоніжки можна носити лише навесні чи влітку. Представляє прекрасні і теплі дні, приємні літні ночі або свята.
U+1F462
Чоботи емоджі U+1F462
👢 Жіночі чоботи
Майте чудові нові чоботи, або я буду сьогодні шикарною! Дні стають все прохолоднішими, і нарешті чоботи можна носити знову. Можливо, інша людина хоче куповувати нові черевики: жінки купують в середньому шість пар взуття на рік.
U+1F45E
оловічий черевик U+1F45E
👞 Чоловічий черевик
Я купив нове взуття! Чоловіче взуття можна носити на роботу, на виїзд або на дозвілля. У середньому чоловіки мають 8 пар взуття, жінки 17.
U+1F45F
Кросівки емоджі U+1F45F
👟 Спортивне взуття
Ми їдемо на пробіжки! Спеціальне взуття для занять спортом. Наприклад, для тренажерного залу або гольфу, або кросівок як модного предмета. Емоджі символізує здоровий і активний спосіб життя.
U+1F97E
Пішохідне взуття Facebook U+1F97E
🥾 Похідні черевики
Ходімо в походи! Міцне взуття захищає та надає стійкості стопі, стійкості подушок та ковзання. У минулому ходьба вважалася нудною, але вона стає тенденцією спорту. На природу!
U+1F9E6
Шкарпетки смайл U+1F9E6
🧦 Шкарпетки
Знімайте когось з шкарпеток, надягайте шкарпетки або будьте в шкарпетках! Шкарпетки захищають стопи від холоду і уникають мозолів. До статусу символу середньовіччя, сьогодні масово виробляється. Будьте з'їдені пральною машиною або собакою, якщо ви не будете обережні!
U+1F9E4
Рукавички емоджі U+1F9E4
🧤 Рукавички
Холодно, мені потрібні рукавички! Аксесуар, захисний або зимовий одяг. Рукавички захищають руки від холоду, вологи або бруду.
U+1F9E3
Шарф емоджі U+1F9E3
🧣 Шарф
Одягнись тепло, надворі холодно! Частина зимового одягу в прохолодні дні. Незалежно від того, зимовий відпочинок чи модний аксесуар, шарф захищає від вітру, міцно тримає та зберігає шию в теплі.
U+1F3A9
Циліндр емоджі U+1F3A9
🎩 Циліндр
Високий капелюх носять в Англії за традиційних випадків, таких як весілля. Також відомий з Монополії.
U+1F9E2
Бесбольна кепка U+1F9E2
🧢 Бейсболка
Ми стежимо за іграми Вищої ліги! Капелюшок із сонцезахисним козирком - це модний головний убір і захищає від сонця. Походження капелюха у бейсболістів у США зараз належить до повсякденного одягу.
U+1F452
Капелюх від сонця Whatsapp U+1F452
👒 Жіночий капелюшок
Капелюшок - з одного боку сонцезахисний крем, а з іншого - модний аксесуар. Часто робиться з соломи, з широким краєм і стрічкою. Символ для літа та канікул. У багатьох культурах символ соціального статусу.
U+1F393
Капелюх випускника U+1F393
🎓 Капелюх випускника
Завтра церемонія закриття! Чорний квадратний капелюх з китицею часто називають випускною шапочкою, бакалаврською шапкою або капелюхом академіка. На церемонії після здобуття наукового ступеня капелюх колективно кидається в повітря. Символ для закінчення школи або іспитів та для навчання.
U+26D1
Рятувальний шолом емоджі U+26D1
 Рятувальний шолом
Білий хрест використовується в Японії як повідомлення про безпеку на будівельних майданчиках. Шолом може стосуватися рятувальників або людей, які працюють в аварійних службах.
U+1F451
Корона емоджі U+1F451
👑 Корона
«Це чудово» або «Ти найкращий!» Корона, наповнена коштовностями, представляє силу та розкіш. Також відомий як король Емоджі.
U+1F45D
Сумочка без ручки Whatsapp U+1F45D
👝 Сумочка без ручки
Вийдемо сьогодні ввечері! Маленька шикарна сумка пропонує лише простір для голих предметів першої необхідності, і її носять у руці. Цей модний аксесуар ідеально підходить для вечірок, ділових подій чи інших важливих заходів.
U+1F45B
Гаманець емоджі U+1F45B
👛 Гаманець
Після поїздки по магазинах гроші закінчилися або гаманець забули вдома. Аксесуар зберігає невеликі зміни, але також кредитні картки або макіяж. Може посилатися на шопінг або гроші і виступати за жіночність і все по-дівочому.
U+1F45C
Сумочка емоджі U+1F45C
👜 Сумка
Мені дуже потрібна нова сумочка! Модний аксесуар та носіння особистих речей. Жінки проводять 76 днів свого життя, шукаючи предмети в кишені. Сумка також означає конфіденційність.
U+1F392
Рюкзак Whatsapp U+1F392
🎒 Ранець
Повертаємось до школи чи у нас канікули! У сумці є місце для книг, зошитів та обіда. Емоджи в основному використовується у зв’язку зі школою та освітою, а також для подорожей.
U+1F9F3
Валіза емоджі U+1F9F3
🧳 Валіза
Я пакую свою валізу і беру з собою ... Подорож іде! Символ мандрів, волі та відпустки. Валізу, як правило, вивозять лише в сезон свят. Жінки організовують список, але часто займають занадто багато, а чоловіки розслаблюються з упаковкою.
U+1F453
Окуляри емоджі U+1F453
👓 Окуляри
Я уважно подивлюсь! Окуляри допомагають людям із слабким зором знову бачити світ навколо них. Деякі також носять окуляри, щоб працювати інтелектуально чи розумно. Значок для книжкових черв’яків або ботаніків.
U+1F576
Сонячні окуляри емоджі U+1F576
🕶 Темні окуляри
У мене є сваг! Символ для спекотних сонячних днів, але також для прохолоди та таємних агентів. За допомогою темних окулярів інших людей можна спостерігати непомітно.
U+1F97D
Захисні окуляри Facebook U+1F97D
🥽 Захисні окуляри
Мені потрібні нові окуляри або “У лабораторії ми носимо окуляри”. Окуляри захищають очі від пилу, води, бруду, осколків та інших шкідливих впливів.
U+1F302
Парасолька емоджі U+1F302
🌂 Закрита парасолька
Повинен дощ, візьміть парасольку! Емоджи може посилатися на погоду (хмари піднімаються) або саму парасольку.Поразі вже 1000 років і спочатку була створена для захисту від сонця.