🥰 Посмішки та емоції людей

Ось перелік смайлів та емоджи для людей, що стосуються WhatsApp, facebook та co зі значенням та unicode. Приємно розкриваючи барвистий світ емоджи!

Категорія: 🥰 смайлики та люди Смайлики

U+1F600
смайл, що посміхається U+1F600
😀 обличчя, що посміхається

Усміхнене обличчя відноситься до тих смайлів, котрими користуються найбільш за все. Воно просто універсальне. Байдуже, чи хочеш ти сказати привіт, показати свою радість чи збудження, чи просто розбавити довге повідомлення.

U+1F603
усміхнений смайл з відкритим ротом U+1F603
😃 усміхнене обличча з відкритим ротом

Класичний смайл з усміхненим обличчам та великими очима. Сяє позитивом і сміється радісно. Показує захоплення: від радісного вітання до безкрайнього щастя.

U+1F604
смайлик що посміхається, відкритий рот, усміхнені очи. U+1F604
😄 усміхнене обличча з відкритим ротом та усміхненими очима

Оце так жарт! Сміється голосно, вільно та від душі. Також типові очи цього смайла не можуть стриматись - адже це відрізняє справжню посмішку від фальшивої. Але обережно - може бути присутнім сарказм.

U+1F606
взрив сміху XD емоджі U+1F606
😆 усміхнене обличча з відкритим ротом та заплющеними очима

Я просто не можу не сміятися! Один момент перед голосним сміхом, бо щось так смішно або просто неймовірно безглуздо. Теж зловтіха або недоброзичливість можуть бути присутніми. Цей емоджі можна зіставити з «XD» і «> <» як базують на тексті емотикони.

U+1F609
підморгує емоджі U+1F609
😉 обличча, що підморгує

Смайлик підморгує нахабно одним оком. Цей вислів гумору, хтось жартує, фліртує або має навіть більш глибокі наміри. Підморгування трохи розряджає обстановку: Не варто все сприймати всерйоз, а з почуттям гумору.

U+1F60A
усміхнений смайлик, усміхнені очи U+1F60A
😊 усміхнене обличча з усміхненими очима

Сором'язлива, збентежена усмішка. Червоні щоки як знак радості. Позначає щастя, задоволення, душевний спокій і подяку. Як що базується на тексті варіант: ^^.

U+1F642
трохи усміхнений емодзі U+1F642
🙂 трохи усміхнене обличчя

Легка посмішка на губах означає, що ти задоволений з собою і навколишнім світом. Може зробити повідомлення більш привітним, ніж воно насправді звучить. Або під ним ховається саркастичний підтекст, особливо тоді, коли посмішка абсолютно недоречна.

U+263A
усміхнений смайл U+263A
 усміхнене обличча

Я так щаслива! Абсолютне щастя, для якого не вистачає слів. Вираз повного блаженства. Сором'язлива усмішка як реакція на комплімент або дуже хороша подія.

U+1F633
почервонілий смайл U+1F633
😳 почервоніле обличча

Він в шоці, в неприємній ситуації або зробити вирішальний помилку. Також показує сором - щось йому неприємно. Може бути теж реакцією на комплімент або повідомлення, яке не хотілося б отримувати від саме цієї людини.

U+1F975
спітнілий червоний смайл U+1F975
🥵 перегріте обличча

Мені так жарко, я отримаю тепловий удар! Голова яскраво червона, мова звисає зі рота і краплі поту стоять на лобі. Найспекотніший місце в світі знаходиться в Ірані: у 2005 році найвища температура була виміряна в пустелі Лут при 70,7 ° C.

U+1F976
синє обличча U+1F976
🥶 заморожене обличча

Тут шалено холодно - можна померти від обмороження. Посмішка вже застигла. Уже повністю синє обличчя від холоду: болісне виразу обличчя. Тільки чашка чаю, кави або димлячий джакузі можуть допомогти в цій стіуаціі.

U+1F601
усміхнений смайлик усміхнені очи U+1F601
😁 усміхнене обличча з усміхненими очима

Радісне обличчя з усмішкою. Позначає безпечність та роздолля. Переповнює радість певної події в близькому майбутньому, гарне занепокоєння і нетерпіння. Може бути теж трохи збентеження.

U+1F62C
гримаса емоджи U+1F62C
😬 обличча що кривляється

Це мені насправді дуже неприємно! Вираз нервозності, безпорадності або сором'язливості. Сором'язлива й винувата посмішка: Хтось зробив щось дурне і намагається розрядити цією посмішкою ситуацію.

U+1F60F
самовдовелено усміхнений емоджі U+1F60F
😏 самовдоволено усміхнене обличчя

Напівпосмішка, якиа аж тече від самовдоволення. Знак іронії, холоднокровності або грайливості. Але обережно: Він може мати далекосяжні плани. Іноді зустрічається в сексуальному контексті в зв'язку в фліртом або Вірт.

U+1F643
емоджі на голові U+1F643
🙃 перевернуте обличча

Я ж не серйозно! Це повідомлення або двозначне або іронічне або просто жарт. Ви жартуєте один з одним і це органічна реакція на черговий анекдот.

U+1F60D
Серцеподібні очи смайл U+1F60D
😍 усміхнене обличчя з сердцеобразними очима

Хтось закоханий і витає в небесах. Романтичний емоджі з зачарованим виразом обличчя використовується в контексті питань серця.

U+1F970
обличча з трьома сердечками U+1F970
🥰 Усміхнене обличчя з усміхненими очима і трьома сердечками

Хтось закоханий і витає в небесах. Романтичний емоджі з зачарованим виразом обличчя використовується в контексті питань серця.

U+1F627
біль смайлик U+1F627
😧 обличча наповнене болем

Щось несподіване сталося! Особа з піднятими бровами, відкритими очима і відкритим ротом. Суміш шоку і розчарування. Позначає страх, фрустрацію, обурення і несподівану, негативну новину.

U+1F635
Х очи емоджі U+1F635
😵 приголомшене обличча

У мене паморочиться голова! Цей емоджі з очима-хрестиками і відкритим ротом повністю приголомшений. Він не розуміє, перекинувся чи світ. Але символізує також сильні емоції або почуття сп'яніння.

U+1F632
здивований емоджі U+1F632
😲 здивоване обличча

Це так неймовірно - я навіть не знав! Здивоване обличчя з широко відкритим ротом і очима: Приголомшений від сюрпризу, в глибокому шоці, коли неможливо повірити своїм очам. Я не можу повірити, що тут сталося!

U+1F626
похмурий смайлик U+1F626
😦 похмуре обличчя з відкритим ротом

Я не можу повірити, що ти це зробила! Показує шок, обурення, страх і недовіру. Як реакція на негативний сюрприз. Хтось застукав тебе і відчуває себе тепер дуже непривільно.

U+1F92E
смайлик що блює U+1F92E
🤮 блююще обличча з відкритим ротом

«Мене аж нудить». Або якщо ти хочеш показати, що перебрав трошки останнім вечором. З рвуть смайликом можна теж дуже плакатівно висловити свою негативну оцінку.

U+1F637
смайлик з маскою U+1F637
😷 обличча з захісною маскою

Маска призначена для захисту. Або захистити себе, або інших від зараження. Хтось знаходиться в лікарні, повинен піти до лікаря або захворів. Носіння масок широко поширене в Азії.

U+1F631
застиглий смайл U+1F631
😱 обличча застигле від жаху

Страшне кричуще обличчя з двома руками. Застиг в страсі або отримав шокуючі новини. Моторошні емоджі також можна використовувати іронічно або як символ Хеллоуїна.

U+1F628
зляканий смайлик U+1F628
😨 злякане обличча

Перелякані обличчя повне страху повністю приголомшено. Здається, смайлик глибоко вражений і здивований сумнівним подією або інтенсивним досвідом

U+1F62D
дуже плачучий смайлик U+1F62D
😭 дуже плачуче обличча

Відчайдушний і розбите горем обличчя, сльози падають з його очей, як водоспад. Позначає травму, біль або поразку. Також використовується іронічно в контексті чогось настільки смішного, що від цього можна померти

U+1F92F
голова розрівається U+1F92F
🤯 обличчя з розірваною головою

«Я не можу в це повірити» або «Це тебе приголомшить». Щось дуже захоплююче або дивовижне відбувається. Вибухова голова також може бути використана для вираження шоку або страху.

U+1F929
усміхнений смайл з очима зірками U+1F929
🤩 усміхнене обличчя з очима зірками

Дуже радий чомусь і вже сповнений передчуття. Приголомшений і безмовний собесідник, зустрів когось, кого він дуже любить. Зачарований славою і світом зірок.

U+1F973
смайл з святковим капелюхом U+1F973
🥳 обличча з сопілкою та в святковому капелюсі

«Це була дика вечірка» або «Є що святкувати». Незалежно від того, яке радісна подія чекає нас попереду, воно відповідно святкується. Може також символізувати карнавал або костюмну вечірку.

U+1F630
смайлик з синім лобом U+1F630
😰 обличчя з відкритыим ротом та холодным потом

Я в шоці! Тривожне обличчя з холодним потом на лобі. Хвилюється. Рот відкритий, але безмовний. Потовиділення через стрес або психічного стресу.

U+1F92D
смайлик рука над ротом U+1F92D
🤭 обличчя з рукою над ротом

Показує потрясіння, несподіванку або раптове усвідомлення чогось. Типовий жест визнання того, що інша людина не говорить правду. Просто відчуває, що тут щось не так.

U+1F622
смайлик зі сльозою U+1F622
😢 засмучене обличчя

Сумне обличчя, сльоза котиться по щоці. Стан твого співрозмовника повний болю і розлади. Це менше загальна печаль, більше болю над чимось. Мені все ще боляче згадувати подію.

U+1F92C
символи замість рота смайлик U+1F92C
🤬 обличча з символами над ротом

Символи вище рота є мати Серйозний смайлик дійсно засмучений і кидає силовими термінами навколо себе Являє собою раптовий сплеск емоцій або розчарування.

U+1F625
розчарований полегшений смайл U+1F625
😥 розчароване, але полегшене обличчя

Полегшений смайлик, що щось закінчилося, але він також розчарований або засмучений. Зазнав стресову ситуацію з невдалим результатом, наприклад. іспит. Один з них вийшов зі складної або делікатній ситуації, але не без ударів і синців.

U+1F613
смайл холодний піт U+1F613
😓 обличчя з холодним потом

Стрес або занепокоєння щодо поганого результату. Все пішло не за планом. У школі стрес або в офісі багато невідкладних справ. Співрозмовник просто втомився, але не може собі дозволити не довести справи до кінця.

U+1F605
відкритий рот холодний піт смайл U+1F605
😅 усміхнене обличчя з відкритим ротом та холодним потом

Пітна посмішка. Полегшення того, що ситуація просто пішла добре або з нею впоралися позитивно, наприклад. важлива зустріч. Важке подія неминуче, і ви вже нервуєте.

U+1F602
сльози від щастя смайлик U+1F602
😂 обличчя зі сльозами щастя

Я ледь можу стримати посмішку! Щось настільки неймовірно смішно, що ви смієтеся над сльозами. Отримує сміх і не може згадати причину цього дикого сміху. Цей емоджі є найпопулярнішим і був названий словом року (Word of the Year 2015).

U+1F62A
заспане обличчя смайлик U+1F62A
😪 заспане обличчя

Емоджі втомився і хотів би спати зараз. Пузир, який виходить з носа, є типовим знаком сплячого персонажа, знайомий з коміксів манга. Або як вираз, що бесіда або екскурсія надзвичайно нудна і нудна.

U+1F618
смайл надсилає поцілунок U+1F618
😘 обличчя що посилає поцілунок

Смайлик шле тобі поцлеуй. Доброзичливий смайлик просто ідеальний, щоб висловити любов або романтичний настрій, як вираження любові. Може послабити саркастичний відповідь або бути реакцією на грубе повідомлення. Символ для флірту і висловлення подяки.

U+1F617
цілуючий смайлик U+1F617
😗 обличча що цілує

Особа посилає поцілунки іншій людині. Відкриті очі і нейтральне особа менш визнають інтимний поцілунок, а скоріше поцілунок другу чи родичу. «Спасибі», «Привіт» або «До побачення». Може також означати «свисток» або «Duckface».

U+1F619
цілуючий смайлик усміхнені очи U+1F619
😙 цілуюче обличча з усміхненими очима

Розслаблене вираз обличчя, усміхнені очі і поцілунки. Як поцілунок друзям або «Ми обіймаємо і цілуємо вас» родичам, також можна використовувати для свисту.

U+1F61A
цілуючий смайлик з заплющеними очима U+1F61A
😚 цілуюче обличча з заплющеними очима

Симпатичне обличчя з закритими очима і рум'яними щоками. Подяка за відгук або послугу. Люблячий поцілунок найближчим друзям, родині або коханому.

U+1F92A
божевільний смайлик U+1F92A
🤪 божевільне обличчя

Щось дуже смішно. Настрій буйне - ви абсолютно дурні і божевільні. Повністю наслождаюсь ентузіазмом або радістю. Можливо, хтось зробив непристойний жарт.

U+1F636
смайлик без рота U+1F636
😶 обличчя без рота

Еможзі без рота виступає за тишу. Хтось може або не хоче сказати нічого про конкретній темі. Використовується у важких, незручних або поганих розмовах. Уяви собі, що він сказав би, якби у нього був рот!

U+1F62E
емоджі з відкритим ротом U+1F62E
😮 обличчя з відкритим ротом

Вау, я вражений! Приголомшений емоджі здивований і шокований. Є позитивним або негативним сюрпризом: від легкого подиву до повного придушення.

U+1F644
емоджі закатує очи U+1F644
🙄 обличчя з закоченими очима

Емоджі закочує очі: реальні ситуація або людина, нудний і дратівливий. Не варто зараз продолжатьотвечать ємк на його повідомлення.

U+1F914
емоджі розмірковує U+1F914
🤔 замислене обличчя

Поза мислителя: Задумане лице з характерною рукою на підборідді. Робить заяву, яке піддає інтелект людини або ідею, про яку йде мова сумніви. Розраховує або думає про блискучій ідеї.

U+1F611
емоджі без виразу U+1F611
😑 обличчя без виразу

Безглазное обличчя із заплющеними очима і ротом. Втомлений, роздратований, без емоцій, без терпіння - кінець флагштока досягнуто. Для продовження розмови відсутні правильні слова.

U+1F910
блискавка емоджі U+1F910
🤐 обличчя з блискавкою замість рота

Застібка-блискавка замість форми рота - губи запечатані. Секрет знаходиться в безпеці і мовчання зберігається. Може також означати мовчання, тому що вам не вистачає правильних слів.

U+1F974
божевільне обличчя емоджі U+1F974
🥴 обличчя з різними очима та хвилястим ротом

Очі наполовину відкриті, наполовину закриті, рот перекосився, почервоніли щоки. Цей емоджі показує заплутане вираз: може бути це втома або заплутаний емоційний світ. Також відомий як п'яне обличчя.

U+1F912
емоджі з градусником U+1F912
🤒 обличча з термометром

Сумне обличчя з градусником у роті позначає хвороба. Може бути твій співрозмовник зловив грип або інша недуга, який проявляється вшити з температурою. Також може бути побоювання швидкого захворювання.

U+1F634
ZZZ сонний емоджі U+1F634
😴 спляче обличчя

Добраніч і солодких снів! У цього смайлика над головою знаходиться комікс або мультфільми для сплячих персонажів. Еможі втомився, хоче лягати спати або просто заснути від нудьги.

U+1F60B
емоджі насолоджується їжею U+1F60B
😋 обличчя смакуюче смачну їжу

Еможзі облизує губи із задоволенням: він голодний, він тільки що приготував щось дуже смачне, або він з'їв щойно всю тарілку. Часто інтерпретується як гримаса з протягнутим мовою і використовується після забавного повідомлення або обманювання.

U+1F928
смайлик з приподнятою бровою U+1F928
🤨 обличчя з припіднятою бровою

Нагадує питання про допит актора «Скала» (Dwayne Johnson). Може використовуватися для вираження скептицизму, недовіри або несхвалення.

U+1F61C
висунутий язик око, яке моргає смайлик U+1F61C
😜 обличча показує язик з заплющеним оком

Смайлі витягує свій язик і підморгує одним оком. Він зробив жарт, обманював або хотів фліртувати з співрозмовником. Є безтурботним і не означає, що це серйозно.

U+1F61B
нахабний емоджі з висунутим язиком U+1F61B
😛 обличчя що показує язика

Баловатся з друзями, послабити іронічне зауваження і убедівшітся, що інший не сприймає те, що ти сказав серйозно. Ти висміює інших: “я знав, що ви це зіпсували”.

U+1F9D0
емоджі з моноклем U+1F9D0
🧐 обличчя з моноклем

Монокль - це візуальна допомога тільки з одним склом. В кінці XIX століття це був символ статусу. Щось здається підозрілим! Смайлик попереджає про те, що відбувається навколо. «Вищий клас» за версією роздумуючи смайлика.

U+1F61D
висунутий язик заплющені очи смайлик U+1F61D
😝 обличчя показує язика з заплющеними очима

Знущатися над кимось, дратувати або жартома ображати когось. У провокаційних повідомленнях грубий або чорний гумор, а також радість.

U+1F911
знаки долара в очах смайлик U+1F911
🤑 обличчя з грошима замість очей

У смайлика стоять знаки долара в його очах. Може бути на виграє або надутет фінансові можливості. Має на увазі почуття багатства.

U+1F913
емоджі розумник U+1F913
🤓 обличчя розумника

Величезні окуляри, незручна посмішка і зайч зуби. Використовується з гумором або іронічно для ботаніків або для вираження того, наскільки ви розумні. Стереотип ботаніка - розумний, але забавно одягнений чоловік з соціальним дефіцитом.

U+1F60E
емоджі з сонячними окулярами U+1F60E
😎 обличчя з сонячними окулярами

Видає легку прохолоду. Ви абсолютно впевнені в собі, щось дуже добре і пишаєтеся цим. Також символізує сонце, літні канікули і пляжний відпочинок.

U+1F917
емоджі з руками U+1F917
🤗 обнімаюче обличчя

Смайлик з рожевими щоками, простягає тобі руки і хоче обійняти тебе. Це відкритий, теплий жест і вираз тепла і дружелюбності.

U+1F607
смайлик з німбом U+1F607
😇 усміхнене обличчя з німбом

Я хочу висловити невинність. Хтось робить добрі справи, дуже милий, невинний і поводиться зразково. Ангельське обличчя також можна використовувати гумористично для менш хороших вчинків або поведінки.

U+1F62F
мовчазний смайлик U+1F62F
😯 мовчазне обличчя

Боже мій! На неприємно здивоване обличчя не вистачає слів через шокуюче, що відбувається. У відповідь на погану поведінку або грубе повідомлення. Ніщо не може бути додано до того, що було сказано.

U+1F615
здивований емоджі U+1F615
😕 здивоване обличчя

Смущает или не соглашается с чем-то. Неуверенный и неудовлетворенный ситуацией. Если бы это изменилось.

U+1F641
Похмурий емоджі U+1F641
🙁 Трішки нахмурене обличчя

Мені шкода, що це чую або “Це мене трохи дратує, що ти говориш”. Похмуре обличчя може сигналізувати про відмову і гнів, або людина здивована, тривожна.

U+2639
похмурий емоджі U+2639
 похмуре обличчя

Сумне обличчя з опущеними кутами рота. Емодзі виглядає безрадісним, нещасним і несхвальним. Незадоволений погодою, невеликими помилками або поведінкою людини.

U+1F61F
заклопотаний емоджі U+1F61F
😟 заклопотане обличчя

Стурбований лице через складну ситуацію або важливої події. Відчуває занепокоєння, невпевненість і незручність.

U+1F610
емоджі прямий рот U+1F610
😐 нейтральне обличчя

Pokerface: особа без вираження з нейтральним поглядом. Невпечатленний, незручний або байдужий.

U+1F61E
розчарований смайлик U+1F61E
😞 розчароване лице

Сумний емоджі дозволяє собі повісити голову, погляд спрямований вниз. Позначає розчарування і смуток. Являє печаль, жаль і каяття

U+1F92B
тсс емоджі U+1F92B
🤫 перестерігающе лице

«Пссст!» - це змусити замовкнути інших. Або хтось довіряє вам секрет, який не можна переказувати. До того ж цей емоджі хороший спосіб, показати співрозмовнику, сто краще заткнутися.

U+1F614
замислений емоджі U+1F614
😔 задумане обличчя

Задумливий вираз обличчя. Емоджі дивиться вниз і йому потрібен час подумати. Позначає меланхолію, загальне невдоволення і розчарування.

U+1F60C
полегшений смайлик U+1F60C
😌 полегшене лице

Все пройшло добре! Полегшена посмішка і ніжне вираз обличчя: Хтось щасливий, що щось неприємне закінчилося. Розслаблений, напружений, вдячний і вільний від неспокою.

U+1F612
незадоволений емоджі U+1F612
😒 нерадісне лице

Грубий, похмурий погляд висловлює невдоволення. Він не в захваті від речі і показує це відкрито. Вираз незацікавленості і несхвалення.

U+1F623
страждаючий смайлик U+1F623
😣 страждаюче лице

Безпорадний емоджі мучиться і страждає. Після важкого дня, він готовий кинути рушник. Але він повинен здолати цю ситуацію і просто пережити цей період свого життя.

U+1F616
засмучений смайлик U+1F616
😖 засмучене обличчя

Як це змогло статися? Він незадоволений, трясеться від злості й безпорадності. Або він дуже збуджений: Скоро буде остання крапля!

U+1F62B
втомлений смайлик U+1F62B
😫 втомлене лице

Емоджі з звуженими очима і відкритим ротом втомився. Через занадто короткого сну, через те, що відбувається навколо нього від людини або ситуації. Дуже змучений і зламаний. Тепер потрібен тільки спокій.

U+1F629
млявий емоджі U+1F629
😩 мляве лице

Великі очі сяють, вираз покірне - емоджі просить чогось: Може ваш співрозмовник хоче позичити гроші або взяти напрокат машину. Якщо ви застрягли в питаннях, цей погляд як у щеняти - остання зброя, щоб отримати те, що ви хочете.

U+1F97A
сумний смайлик з великими очима U+1F97A
🥺 Лице з благаючими очима

Великі очі сяють, вираз покірне - емоджі просить чогось: Може ваш співрозмовник хоче позичити гроші або взяти напрокат машину. Якщо ви застрягли в питаннях, цей погляд як у щеняти - остання зброя, щоб отримати те, що ви хочете.

U+1F624
переможний емоджі U+1F624
😤 переможне лице

Смайлик з посмішкою, з носа виходять білі хмари пари. Дихає презирливо, як знак переваги. Але може бути і з гордістю торжествує.

U+1F621
надутий смайлик U+1F621
😡 надуте лице

Надуте лице висловлює невдоволення людиною або ситуацією. Обережно, небезпека вибуху! Роздратований, вже разгневаелся і вже має яскраво-червону голову.

U+1F620
розгніваний емоджі U+1F620
😠 гнівне лице

Смайлик сердитий, злий і розтроєння. Реакція на щось несприятливе або як ознаку відмови. На даний момент краще його уникати.

U+1F924
слинявий смайлик U+1F924
🤤 слиняве лице

Слиняве лице, у якого слини з кута рота. Ознака бажання конкретної людини, смачна їжа, новий автомобіль або очікування події. Прояв крайнього інтересу і бажання.

U+1F923
ROFL эмоджі U+1F923
🤣 лице що катається по полу від сміху

Це так смішно, я не можу більше сміятися! Смайлик катається зі сміхом на підлозі. Текстова версія емоджі «ROFL» означає «котитися по підлозі, сміючись».

U+1F925
довгий ніс емоджі U+1F925
🤥 брехливе лице

Як і у Піноккіо, ніс стає довшим з кожною брехнею, яку розповідає твій співрозмовник. Символ брехні, хвастощів або малоймовірною історії.

U+1F920
ковбой емоджі U+1F920
🤠 лице з ковбойським капелюхом

Вітання! Типовий американський смайлик з ковбойському капелюхом з дикого заходу. Являє свободу, природу і важку роботу.

U+1F922
зелена блювота емоджі U+1F922
🤢 лице відчуває огиду

Еможі вже зелений, він хворий, і схоже, що це може бути блювота. Може висловлювати огиду, неприязнь і огиду або показувати особисту болю.

U+1F927
чхаюче лице емоджі U+1F927
🤧 лице що чхає

Чхаюче лице із заплющеними очима, що використовує носовичок. Я застудився! Показує що хтось хворий або недобре себе почуває

U+1F915
емоджі з пов'язкою U+1F915
🤕 лице з пов'язкою на голові

Сумно виглядає лице з пов'язкою на голові: хтось хворий, потрапив в аварію або знаходиться в лікарні. Пов'язка символізує проблеми зі здоров'ям.

U+1F921
клоун смайлик U+1F921
🤡 лице клоуна

Перестаньте обманывать! Макияж клоуна является самым знаменитым лицом из циркового мира. Этот эмоджи для развлечения и веселья, но также может вызвать опасения у некоторых людей - особенно со времен фильма ужасов Стивена Кинга «Это».

U+1F4A9
купа емоджі U+1F4A9
💩 гнойова купа

Лайно, о ні! Такий тр ***! Комічна версія купки гною. Цим ти можеш описати ситуацію, замінити лайка або критикувати заяву чат-партнера.

U+1F47F
гоблін емоджі U+1F47F
👿 гоблін

Гоблін хмуриться, виглядає похмурим і не любить жартувати. Слід звертатися з ним з обережністю! Здійснює пустотливі вчинки або робить зухвалі зауваження, а також йому властиво зрада.

U+1F608
емоджі з рогами U+1F608
😈 усміхнене лице з рогами

Диявольськи усміхнений емоджі з маленькими рогами диявола. Може є бажання заподіяти неспокій, несподіване зло або він просто планує якусь гидоту.

U+1F47A
емоджі японський гоблін U+1F47A
👺 японський гоблін

Тенгу (буквально “собака неба”) - це ім'я японського міфічної істоти. Має надприродні сили і приносить лихо. Червона маска має брови, бороду і помітно довгий ніс.

U+1F479
огер емоджі U+1F479
👹 японський Огер

Вони є демона і пекельного духу з японської міфології. Це огидна постать з рогами є мисливцем на злих душ. Традиційна маскування напередодні Нового року для захисту від злих духів.

U+1F47B
привид емоджі U+1F47B
👻 примара

Смішно усміхнені привид занадто мило, щоб налякати інших і заподіяти шкоду. Символ для Хеллоуїна або жарт про страшні речі, наприклад про фільми.

U+1F480
череп эмоджі U+1F480
💀 череп

Це дуже небезпечно! Череп емоджі символізує смерть і небезпека. Може позначати реальну загрозу, але може також використовуватися саркастично або з гумором.

U+2620
череп емоджі U+2620
 череп

Обережно! Череп з перехресними кістками під ним символізує смерть. Його можна знайти на отруйних речовинах і небезпечних хімікатах.

U+1F47D
інопланетянин эмоджі Whatsapp U+1F47D
👽 інопланетянин

НЛО приземлилося! Інопланетянин є символом неземної життя. Він мило посміхається і приносить з собою тільки мир і любов.