Тварини та природа смайлів зі значенням

Тут ви знайдете список смайлів тварин та природи для Whatsapp, Facebook та Co зі значенням та Unicode. Приємно розкриваючи барвистий світ емоджи!

Категорія: Тварини та природа смайли

смайлики значення Юнікод
собака емоджі U+1F436 🐶 собача морда
Симпатичне собаче обличчя з висить язиком і дискети. Представляє безумовну вірність і увагу. Можна звернутися до власного вихованця («Я люблю свою собаку».) Або до людей («Ти хитрий пес!»).
U+1F436
кіт емоджі U+1F431 🐱 морда кота
Симпатичні, грайливі і пухнасті оксамитові лапи - одні з найпопулярніших домашніх тварин, особливо у великих містах. Кішок вважають самостійними, впертими із сьомим почуттям. Вони символізують мудрість, щастя, індивідуальність, а також прихильність і ніжність.
U+1F431
мордочка миші смайл U+1F42D 🐭 мордочка миші
Миші вважаються маленькими і милими, але також сором’язливими і безпорадними. Сіра миша - ім’я непомітної, сором’язливої та скромної людини.
U+1F42D
хом'як емоджі U+1F439 🐹 морда ховрашка
Мені подобається! Нічний гризун - популярний вихованець для дітей. Він ховає припаси і обертає свої круги в колесі хом'яків. Символізує внутрішній спокій і задоволення.
U+1F439
Заєць Емоджі Whatsapp U+1F430 🐰 морда зайця
Мило кролик обличчя в мультяшному стилі з двома довгими вухами. Можна використовувати на Великдень або навесні взагалі. Поєднуйте багатьох із хутряним хутром, сімейним духом та активним статевим життям.
U+1F430
Лисиця Facebook U+1F98A 🦊 морда лисиці
Ти старий лис! Червона лисиця з пухнастим хвостом - це сімейна тварина. Його вважають особливо хитрим і розумним. У казках він експлуатує слабкі місця інших, оманливий і підступний.
U+1F98A
морда ведмедя емоджі U+1F43B 🐻 ведмідь
Милий ведмедик. Вважається приємним. Ведмідь може стояти на двох ногах, як людина. Захоплюється своєю силою і силою, але також побоюється.
U+1F43B
Панда емоджі Whatsapp U+1F43C 🐼 панда
Я йду на концерт крою! Панди родом з Китаю, живляться бамбуком і загрожують вимиранням. В дружбі можна знайти щось абсолютно миле або як вираз прихильності.
U+1F43C
коала смайл U+1F428 🐨 коала
Коала розшифровується як милість або доброта і пробуджує захисні інстинкти. Друга найвідоміша тварина в Австралії харчується евкаліптом і спить 20 годин на день.
U+1F428
тигр емоджі U+1F42F 🐯 морда тигра
Чудова тварина виступає за силу, котячість і позиви. Центральне значення в Азії. Там тигра вважають мудрим лідером (буддизм) і національним твариною (Індія), він є символом відваги і сили (Китай) і китайським зодіаком.
U+1F42F
смйл лев U+1F981 🦁 морда лева
Симпатична левова голова. Король тварин і джунглів. Потужний, небезпечний мисливець, панський володар над своєю зграєю і символ влади.
U+1F981
Корова Whatsapp U+1F42E 🐮 морда корови
Сільськогосподарська тварина забезпечує людину молоком та м’ясом. Корова - робоча конячка, а в Індії - священна тварина. Також використовується як присяжне слово для пилячої, тупої людини.
U+1F42E
свиняча голова емоджі U+1F437 🐷 свиня
Була свиня. У новорічну ніч поруч із димарем зачищають улюблену вдалу чарівність. Представляє процвітання та багатство.
U+1F437
смайл свинячий писок U+1F43D 🐽 рило свині
Ось це схоже на свинарник. Голова свині схожа на розетку. Хтось трохи брудний і безладний (ти маленький порося!) Або можеш їсти багато (ти їси як свиня.).
U+1F43D
жаба емоджі U+1F438 🐸 жаб'яча морда
Не будь жабою! Є в міфології щодо родючості, смерті та відродження. Також можна побачити у зв’язку з принцом-мрієм (цілує жабу). Також відомий як жаба Керміт (Шоу Маппет).
U+1F438
WhatsApp морда мавпи U+1F435 🐵 морда мавпи
Близько, мавпа мертва. “Одна з'їла мавпу на когось” або “Він робить мавпу”. Також можна використовувати грайливо, одночасно обдурюючи або посилаючись на саму тварину.
U+1F435
Мавпа руки перед обличчям смайл U+1F648 🙈 мавпа що не бажає бачити щось погане
Мавпа тримає очі закритими. Заплющити очі на щось / правду або соромно (навіть стороннім). Мізару - одна з трьох мудрих мавп. У певному сенсі погляд на погане.
U+1F648
Мавпа руки на рот смайл U+1F64A 🙊 мавпа що не бажає розмовляти
Мавпа притримує рот обома руками. Таємницю зберігають, про якусь річ не говорять, хочуть говорити не зло чи те, що було сказано, вислизнуло. Івазару входить до складу трьох мудрих мавп.
U+1F64A
Мавпа руки на вухах U+1F649 🙉 мавпа що не хоче нічого чути
Мавпа прикриває вуха. Не почує нічого неприємного чи негативного. Уникайте правди і не слухайте іншого. Кіказару - одна з трьох мудрих мавп.
U+1F649
мавпа емоджі U+1F412 🐒 мавпа
Я сміюся над мавпою! Неслухняна мавпа виступає за активність, радість, грайливість. Слово слово для дурних осіб та дітей, які багато лазять. Також може означати «ти дурна мавпа» або «я вдома холод». Часто використовується в контексті тварин, зоопарків та лісів.
U+1F412
голова курки емоджі U+1F414 🐔 курка
Взагалі, це означає страх і боягузтво (“Не будь курка”). Він зустрічається в багатьох фразах: “Сліпа курка іноді знаходить зерно”, “Як перелякана курка”, “Ти дурна курка” або “Пташина, як одна Курка”. Китайський знак зодіаку в гороскопі.
U+1F414
Пінгвін емоджі Whatsapp U+1F427 🐧 пінгвін
Пінгвін - символ холоду. Зауважте, що людина є особливо незграбною, незграбною або незграбною. Символізує також рівновагу і розум. Також може оголосити ріст родини.
U+1F427
WhatsApp птахів U+1F426 🐦 птиця
Майте пташку чи стріляйте. Рання птах ловить хробака. Уособлює свободу, недбалість і уяву. Символізує душу на духовному рівні.
U+1F426
Курча Whatsapp U+1F424 🐤 курча
Пухнасте тіло, пухнасті пухові пір’я, велика голова і незграбна хода - як і більшість дитячих тварин, пташеня надзвичайно мила. Людина незграбна, Великдень - просто за кутом або символ сільської ідилії.
U+1F424
курча в яєчній шкарлупі смайл U+1F423 🐣 Курча в яєчній шкаралупі
Мила пташеня вилуплюється з яйця і бачить світ вперше. Популярний символ на Великдень. Уособлює свіжий початок, милість або народження дитини.
U+1F423
Чик Емоджі Facebook U+1F425 🐥 курча спареду
Завелика голова, жовте пір’я, дзьоб і великі очі. Симпатична, щойно вилупилася пташеня висловлює невинність і незнання. «Я поняття не мав» або «я не можу в цьому допомогти».
U+1F425
качка емоджі U+1F986 🦆 качка
Ти кульгава качка! Популярні ставкові мешканці в парках. Птах-качка мешкає на всіх континентах, крім Антарктики. Також може бути для казок медсестри (вигадані історії) або неправдивих повідомлень (газетна качка). Крім того, качка є символом процвітання та репутації.
U+1F986
орпел емоджі U+1F985 🦅 орел
Цар небес! Розбійник із гострими кігтями та орлиними очима. Символ США, а також прагнення до свободи, гідності та прагнення до вищих речей.
U+1F985
сова емоджі U+1F989 🦉 сова
Символ мудрості. Нічна сова чіпляється за негативну забобону. У моторошних сценах у фільмах часто можна почути характерний дзвінок сови.
U+1F989
кажан емоджі U+1F987 🦇 кажан
Емоджі для Бетмена. Нічний кажан послужив шаблоном для Дракули Брема Стокера. Єдине ссавець, яке вміє літати. Уособлює безсмертя та перевтілення.
U+1F987
вовк емоджі U+1F43A 🐺 морда вовка
Одинокий вовк виє на місяць. У казках на кшталт “Rotkäppchen” або “Вовк і сім маленьких дітей” часто злий персонаж, як вовк в овечому одязі. Ознака незалежності, але також сильне почуття сім'ї.
U+1F43A
смайл дикий кабан U+1F417 🐗 дикий кабан
Ми побачили кабана! Щетинисті кабани пристосовані і всеїдні. Вони сором’язливі і нічні. Улюблене блюдо Obelix. Шукач трюфелів у Франції. Поліція навіть ввійшла до Книги рекордів Гіннеса. Емоджи також може вказувати на агресивність та необачність.
U+1F417
кінь емоджі U+1F434 🐴 морда коня
Коні вважаються лояльними та кмітливими. Популярний як сільськогосподарські тварини та засоби пересування. Натхненний і потужний. Ображайте людей з менш привабливим обличчям та вираженою щелепою та гучними людьми, що сміються.
U+1F434
єдиноріг емоджі U+1F984 🦄 єдиноріг
Єдиноріг: білий кінь з магічними силами та рогом на лобі. Міфічні істоти виступають за унікальність, чистоту, невинність та дитячу наївність. Символ добра.
U+1F984
Сонечко Facebook U+1F41E 🐞 божа корівка
Бажаю вам удачі! Червоне сонечко з чорними крапками вважається вдалим символом і часто зустрічається на листівках до дня народження.
U+1F41E
комар емоджі U+1F99F 🦟 комар
Ви такі ж дратівливі, як комар! З 3600 видів у всьому світі близько 100 зустрічаються в Німеччині. Здебільшого у вечірні години та поблизу вод ви знайдете дратівливих шкідників. Лише самки комарів жалять, їм потрібна кров’яна страва для вироблення яєць.
U+1F99F
коник емоджі U+1F997 🦗 коник
Багаття, моторошні літні вечори. Щебетати тваринами можуть бути цвіркуни, коники або цвіркуни. Одна з десяти біблійних чум, кормів для тварин та харчових тенденцій майбутнього. Також для похмурого настрою, божевільних ідей (“У тебе знову цвіркуни в голові?”), Для примх або жадібної людини.
U+1F997
павук емоджі U+1F577 🕷 павук
Погляд павука асоціюється у всьому світі зі страхом і огидою. Chatpartner хоче сильно вас шокувати або дратувати. Символ для Хеллоуїна або Людини-павука.
U+1F577
павутиння емоджі U+1F578 🕸 павутиння
Покладіть когось у мережу! Павутина, що крутиться павуковим шовком, переважно служить здобиччю. Може вказувати на пастку чи небезпеку. Символ на Хеллоуїн і страшно.
U+1F578
Черепаха Whatsapp U+1F422 🐢 черепаха
Черепахам віком від 40 до 100 років і рухаються дуже повільно. У кого тихий день, повільно рухається або хтось маскується на Карнавал як черепаха-ніндзя-підліток.
U+1F422
змія емоджі U+1F40D 🐍 змія
Шипляча змія означає проникливість і обман. Одна людина прикидається вашим другом, але погано говорить про вас за спиною. Також представляє знак зодіаку в китайському гороскопі.
U+1F40D
ящірка емоджі U+1F98E 🦎 ящірка
Дракон у малому форматі. Рептилія любить грітися камінням. Ящірки живуть у Європі, Африці та Азії. Милі, спритні тварини можуть у разі небезпеки скинути хвіст, який відростає назад. 14 серпня - Міжнародний день ящірок (Всесвітній день ящірок). Символізує довголіття, пристосованість, а також заздрісних людей, від яких слід бути на варті.
U+1F98E
тиранозавр динозавр емоджі U+1F996 🦖 тиранозавр
Давайте подивимось на нову частину Юрського парку! Тиранозавр Рекс - хижий динозавр з короткими руками є найбільш відомим. Його ім’я означає «король ящірок». У фільмах часто агресивний мисливець, який виступає за загрозу, а також поширює страх і терор.
U+1F996
динозавр смайл U+1F995 🦕 заурпод
Він вегетаріанець або “Ми йдемо в природничий музей”! Травоїдний динозавр з довгою шиєю, масивним статурою і порівняно невеликою головою. Довжина до 30 м і вага 70 т - це найбільший сільський житель коли-небудь. Один з найпопулярніших динозаврів. Помер наприкінці крейди, 66 мільйонів років тому.
U+1F995
скорпіон емоджі U+1F982 🦂 скорпіон
Вісім ніг, дві ножичні руки та отрута жала. Скорпіон є в сагах і міфах, як правило, небезпечною і смертельною істотою. Вони поширені по всьому світу і небезпечні лише деякі види. Один із дванадцяти зіркових знаків.
U+1F982
восьминіг емоджі U+1F419 🐙 восьминіг
У восьминога є до восьми рук, включаючи улюблену руку і вважається розумною. Також використовується сирна через свого милого зовнішнього вигляду, наприклад “Я хочу притиснутись до вас”. У зв'язку з подорожами та дайвінгом або здатністю робити багато справ одночасно.
U+1F419
Facebook восьминіг смайл U+1F99E 🦞 омар
Ми добре проводимо час з омарами та шампанським! Червономорські тварини до 100 років і щорічно проходять 160 км. Представляє відпочинок, море та вишукані вечері.
U+1F99E
краб емоджі U+1F980 🦀 краб
краби можуть означати усамітнення і самотність. Стоять за морем, підводним світом або навіть їжею. Може також означати: Ви рухаєтесь лише вбік!
U+1F980
риба фугу Whatsapp U+1F421 🐡 риби фугу
Обережно, я небезпечний! Рибна листка може надутись у разі небезпеки і встановити колоски. Це робить ворога майже неможливим пожирати його. Як застереження: не возиться зі мною! Незважаючи на свою отруту, делікатес в Японії.
U+1F421
Барвиста риба смайл U+1F420 🐠 Тропічна риба
Пориньте у барвистий підводний світ, теплу температуру води, сонце та пляж. Барвисті риби живуть у тропічних водах. Символ відпустки та релаксації, а також потреби у свободі, незалежності та безмежності.
U+1F420
риба емоджі U+1F41F 🐟 риба
Як риба за своєю стихією, будьте пильні чи холодні, як риба. Риби - майстри маскування та адаптації. Використовується разом з рибою, плаванням або морською їжею.
U+1F41F
дельфін емоджі U+1F42C 🐬 дельфін
Flipper! Американський дитячий серіал. Дельфіни - високорозумні ссавці. Вони живуть разом сім'ями.
U+1F42C
фонтануючий кит смайл U+1F433 🐳 Видувний кит
Мобі Дік! Кити повинні вийти на поверхню, щоб дихати. При видиху повітря виштовхується через ударний отвір. Фонтан може бути висотою до 12 м. Емоджи знаходить користь стосовно підводного світу, спостереження за китами чи образи для людей із зайвою вагою.
U+1F433
кит смайл U+1F40B 🐋 кит
Дуже великий морський ссавець з масивним тілом. У кита немає природних ворогів. Вони є одними з найдавніших тварин у світі і вважаються охоронцями знань. Образа людей із зайвою вагою.
U+1F40B
крокодил емоджі U+1F40A 🐊 крокодил
Густі крокодилячі сльози розливаються. Ящірка - найдавніша у світі група тварин у віці 230 мільйонів років. Крокодили живуть у тропічних регіонах у воді та на суші. Вони вважаються млявими і є сильними мисливцями. Може стосуватися країни чи регіону, наприклад. Наприклад, Австралія чи Флорида. Крокодил образно також означає обжерливість і лицемірство.
U+1F40A
Тигр WhatsApp U+1F405 🐅 тигр
Ми годинами гастролюємо по місту! Хижак з разюче смугастою шерстю, яка широко поширена в Азії, вважається найбільшим видом котів. Король джунглів. Тигр поєднує в собі мужність, силу, дику красу і сексуальну силу. Так само він виступає за необачну, волелюбну та пробуджуючу страх людину.
U+1F405
леопард емоджі U+1F406 🐆 леопард
Леопард - одна з найшвидших і витончених великих котів і символізує дикість, витонченість, красу і силу. Можна постояти на відпочинок до Азії чи Африки. Або ви хочете придбати нові гетри з типовим малюнком.
U+1F406
зебра смайл U+1F993 🦓 зебра
Мешкає в Африці, нагадує коня і має чорно-білі смуги. Або біло-чорні смуги? Все має дві сторони, є не тільки світлі і темні. Негативи та позитиви утримуються в рівновазі.
U+1F993
Горила Whatsapp U+1F98D 🦍 горила
Не возиться зі мною! Стоячи до 1,75 м у висоту і вагою до 200 кг: горили - найбільші мавпи. Ніжні гіганти - вегетаріанці і піддаються небезпеці. Девальвація для примітивної чи нецивілізованої людини. Символіка сили, сили, але й агресивності.
U+1F98D
Слон Whatsapp U+1F418 🐘 слон
Ви робите слона з комара, поводитесь як слон у китайському магазині або маєте пам’ять, як слона. Найважчий вцілілий сухопутний ссавець означає мудрість. Він йде у відпустку: на сафарі в Африці чи в Азію. Менш лестощів для людини із зайвою вагою.
U+1F418
бегемот емоджі U+1F99B 🦛 бегемот
Він іде на сафарі в національному парку Крюгера! Річка або гіпопотам - найважчий ссавець на суші після слона. Травоїдні тварини можуть проявляти дуже агресивну поведінку. Застосовується також менш улесливо завдяки своєму бочкоподібному статуру.
U+1F99B
носоріг емоджі U+1F98F 🦏 носоріг
Злочинність Салоппа називається носорогом дурнем і ривком. Носоріг або носоріг має міцне тіло, короткі кінцівки і велику голову з одним з двох рогів. Первісні вижили, вегетаріанці та критично небезпечні. Символізує бурхливий гнів і напористість.
U+1F98F
Дромадер Whatsapp U+1F42A 🐪 дромадер
Наближається важка подорож! Верблюд одногривий зустрічається в Африці та Аравії. Будучи худобою і горою, вона може жити в пустелі і буде тижнями без води. Характерними рисами є довга шия, довгі вії та коливальна хода. Дромедарій символізує щастя, але також турботи та наполегливу працю.
U+1F42A
верблюд смайл U+1F42B 🐫 верблюд
Ти верблюд! Двохмісний верблюд трапляється в Середній Азії. Верблюди пристосовані до екстремальних місць існування (корабель пустелі). Символ витривалості, виживання, витривалості та стійкості.
U+1F42B
жирафа емоджі U+1F992 🦒 жирафа
Тварина з найдовшою шиєю - уродженця Африки. Жирафи висотою до 6 м, мають максимальну вагу 1600 кг і досягають швидкості до 55 км / год. Символ передбачуваності та ніжності.
U+1F992
кенгуру емоджі U+1F998 🦘 кенгуру
Ми летимо на інший кінець світу! Крім коала, кенгуру - найвідоміша тварина Австралії. Найбільший сумчастий у світі навіть потрапив до герба Австралії. Кенгуру йдуть хвостом, не можуть бігати назад і не потіти.
U+1F998
Бджола WhatsApp U+1F41D 🐝 бджола
Бути зайнятим або зайнятим, як бджола. Бджоли структуровані як соціальне суспільство: кожна має фіксовану роль і сприяє успіху людей. Обережно: Бджола також може дратувати і жаліти!
U+1F41D
Гусінь Whatsapp U+1F41B 🐛 гусінь
Маленька гусениця Гусениці вилуплюються з яйця, проїдають всю їжу, кукурудзяні і стають метеликом. Як личинка зазвичай густа і волохата, тому також висловлює неприязнь: Це огидно і несмачно!
U+1F41B
метелик емоджі U+1F98B 🦋 метелик
Символ позитивної трансформації: від непомітної гусениці до прекрасного метелика. Один закоханий, має метеликів у животі. Літо тут!
U+1F98B
Равлик Facebook U+1F40C 🐌 равлик
Повільно, як равлик; рухатися равликовим темпом; вийди з його шкаралупи або зроби когось равликом! Втілює повільність і вразливість через тендітну раковину равлика. Збирається з багатьма почуттями огиди.
U+1F40C
мушля емоджі U+1F41A 🐚 мушля
Шкаралупу можна знайти на відпочинку на пляжі. Якщо ми тримаємо спіральну оболонку до вуха, ми чуємо звук моря. Відноситься до узбережжя або океану.
U+1F41A
буйвол емоджі U+1F403 🐃 буйвол
Буйвол означає стабільність, а також витривалість і є символом чоловічої сексуальності та сили. В азіатських країнах утримують як зграю тварин і оранку рисових полів. Він фігурує в міфах і легендах, рятує Мауглі в книзі про джунглі перед тигром Шер-Хана і є одним з 12 знаків зодіаку.
U+1F403
віл whatsapp U+1F402 🐂 віл
Як вол перед горою. Сильна, приручена робоча конячка. Представляє сільське господарство та сільські райони. Вол на косі - символ Октоберфесту. Ми їдемо на Октоберфест!
U+1F402
корова емоджі U+1F404 🐄 корова
Жіноча худоба символізує родючість, процвітання та благословення у багатьох культурах. Корови вважаються ласкавими і невинними. На альпійських коровах зустрічаються на пасовищах. Слова, яка спрямовані на вагу або інтелект.
U+1F404
кінь емоджі U+1F40E 🐎 кінь
10 коней не привозять мене туди. З конями ви поєднуєте красу, витонченість, пристрасть та природу. Колишня робоча конячка та засоби пересування, сьогодні їзда є популярним хобі. Символічно, що кінь також може вказувати на еротичність та сексуальність.
U+1F40E
свиня емоджі U+1F416 🐖 свиня
Один із дванадцяти знаків зодіаку в китайському гороскопі. Стенди в меню зі свинини. Також може означати брудний, жадібний або огидний і використовувати його пейоративно (“ти свиня”).
U+1F416
баран емоджі U+1F40F 🐏 баран
Ти вперта вівця! Вівця-самця з синусними рогами є символом родючості: Баран може робити до 50 спаровування в день. Сильний борець з волею до перемоги. Він символізує чоловічість, потенцію та витривалість, а також силу.
U+1F40F
Вівця WhatsApp U+1F411 🐑 вівця
Вівці вважаються засобом для сну, виводять своїх овець на суху, бути вовком в овечому одязі або чорних овець родини. Вівці сліпо слідують за зграєю і вважаються добродушними і простодушними. Лагідну, легко впливаючу і наївну людину, часто називають вівця
U+1F411
лама емоджі U+1F999 🦙 лама
Він іде до Перу! Лами (англ. Llama) мешкають у південноамериканських Андах і належать до родини верблюдів. Симпатичний вираз обличчя, великі очі та пухке хутро. Але будьте обережні: небезпека загрожує, що плюється в обличчя. Замінив єдиноріг як нову трендову тварину: “Без драми з ламами”, “Без проблем”.
U+1F999
коза емоджі U+1F410 🐐 коза
Бути дурним козлом або постійно скаржитися, як коза. Дика тварина в горах і сільськогосподарська тварина на фермах. Кози вважаються всесильними запахами. У казках часто символ дбайливої матері. Коза втілює в собі драйв, скупість і сексуальну життєву силу (старий долар).
U+1F410
олень емоджі U+1F98C 🦌 олень
Олень - мурашиний ссавець і цар лісу. Олень належить до родини оленів. Символ Різдва (Олені Рудольф) або відомий персонаж фільму Діснея Бамбі. У міфології олень та єдиноріг як уявлення душі та розуму, синоніми. У народній думці олень має еротичне значення.
U+1F98C
Собака Whatsapp U+1F415 🐕 собака
Я ще мушу піти гуляти з собакою! Це також може означати, що гавкаючі собаки не кусаються або хтось відчуває себе хворим. Собака є найкращим другом людини і виступає за безумовну любов, слухняність, надійність та вірність.
U+1F415
пудель емоджі U+1F429 🐩 пудель
Подивіться, як пухкий пудель або вірні та віддані друзі стоять біля вас. Завдяки екстравагантній зовнішності використовуєтся в цирку. Пуделі - доброзичливі, жваві та розумні сімейні собаки.
U+1F429
Кіт смайлик WhatsApp U+1F408 🐈 кішка
«Випустити кота з мішка» або «Як прокрасти кота навколо куща». Символ для котячого друга або власного вихованця. Кішка, як кажуть, має сім життів.
U+1F408
півень емоджі U+1F413 🐓 півень
Новий день перерви або є нові важливі новини. Ви півень у кошику чи роздутий півень. Чоловіча курка з червоним гребінцем на голові. Півень гукає, коли сходить сонце. Вважається завищеним, територіальним, захисним та агресивним. Також є символом чоловічих і чоловічих намірів.
U+1F413
індик емоджі U+1F983 🦃 індик
З Днем Подяки! Індик живе в Північній та Південній Америці. Символ безпеки і близькості до землі. Традиційна їжа на День подяки та Різдва. Індик легко дратівливий і потім видає гнівні звуки.
U+1F983
Голуб емоджі U+1F54A 🕊 Голуб миру
Позбудемося суперечок та конфліктів! Білий голуб з оливковою гілкою в дзьобі. По всьому світу голуб - символ миру.
U+1F54A
Павич Facebook U+1F99A 🦚 Павич
Він стоїть навколо, як павич! Щоб привабити самок, павич піднімає пір’я і б’є колесо.Символ краси, багатства та любові та втілення марнославства.
U+1F99A
Папуга емоджі U+1F99C 🦜 Папуга
Ви балакаєте все, як папуга або “Складено, як папуга”. Тропічний птах з яскраво забарвленими кольорами здатний повторювати слова або навіть імітувати телефонні дзвінки.
U+1F99C
Лебідь емоджі U+1F9A2 🦢 Лебідь
Від потворного каченя до прекрасного лебедя. Граціозна птах з довгою шиєю та яскравим білим оперенням фігурує у багатьох міфах та казках. Лебідь прив’язується до свого партнера на все життя. Символізує вірність і чистоту.
U+1F9A2
Заєць емоджі U+1F407 🐇 Заєць
Щасливої Пасхи або “Це мило!” Заєць зазвичай відправляється на Великдень і навесні. Крім того, кролик стоїть на четвертому місці китайських знаків зодіаку і використовується для побажання щасливого Нового року. Наступний рік зайця - 2023 рік.
U+1F407
Єнот Whatsapp U+1F99D 🦝 Єнот
У нас єнот у магазині! Зорро на чотирьох лапах. Симпатичний маскований дрібний ведмідь з вражаючим чорно-білим обличчям родом з Північної Америки. Самотник - нічний, кольоровий і добре піднімається.
U+1F99D
Борсук емоджі U+1F9A1 🦡 Борсук
Ви розумні і швидкі! Характерним для борсука є біла смужка на голові. Нічний борсук проводить більшу частину свого часу в підземних печерах, які сам копає. Барсуки сміливі, живуть в зграях і впадають у сплячку.
U+1F9A1
WhatsApp біла миша U+1F401 🐁 Миша
«Миша» - одне з найпопулярніших імен домашніх тварин. Також може посилатися на того, хто маленький, тихий і ненав’язливий.
U+1F401
Пацюк емоджі U+1F400 🐀 Пацюк
Легко сплутати з мишею емоджі. Щур - один із дванадцяти знаків зодіаку в китайському гороскопі. Він також використовується негативно як образа (“ти щур”) для зрадників та недовірених осіб.
U+1F400
Бурундук емоджі U+1F43F 🐿 Бурундук
Елвін і бурундуки. Симпатичні тварини живуть в Америці і на відміну від білки мають смужки. В густих щоках він може зберігати їжу, щоб згодом їсти з миром. Ходімо гуляти по парку!
U+1F43F
Їжак Facebook U+1F994 🦔 Їжак
Маленький, милий, але може відбити! У випадку ризику захищається своїми колючками. Хотілося б погодитися! Їжак зимує і прокидається лише в сутінках. Найвідоміший (блакитний) їжак з відеоігри Sonic біжить швидко, як звук і збирає дзвінки.
U+1F994
Відбитки лап емоджі U+1F43E 🐾 Відбитки лап
Слідом за слідом або “У мене є нова домашня тварина”. Відбитки можуть вказувати на тварину з лапами, наприклад, собак, котів, ведмедів, левів тощо. Емоджи в основному використовують у розмовах навколо предмета тварин.
U+1F43E
Мураха емоджі U+1F41C 🐜 Мураха
Працьовиті комахи живуть у колонії, організовані і можуть переносити багаторазову масу тіла. Мурахи зустрічаються по всьому світу, і вони можуть рости від 1 мм до 7 см. Застосовуйте як поліцію охорони здоров’я лісу. Символ завзяття та старанності.
U+1F41C
Дракон емоджі U+1F409 🐉 Дракон
Це жахливо чи фантастично! Дракон як господар всіх стихій природи - міфічна постать із японської та китайської традиції. Часто зустрічається і в логотипах компанії.
U+1F409
Голава Дракона Facebook U+1F432 🐲 Голова дракона
Ми святкуємо китайський Новий рік. У міфах, казках та фільмах дракон часто є жахливим чудовиськом: Скалі, з 4 ногами, великими крилами та плюючим вогнем. Символ для Китаю та китайської культури.
U+1F432
Кактус емоджі U+1F335 🌵 Кактус
Я люблю старі західні фільми! Наступна відпустка - це гарячий пустельний регіон або хтось захоче зайти в мексиканський ресторан! Може також звернутися до непокірної особи.
U+1F335
Ялинка Whatsapp U+1F384 🎄 Різдвяна ялинка
Веселих та веселих свят! Прикраса дерева кулями, мішурою та казковими вогнями - частина традиційного різдвяного сезону. Представляє свята та часто приходить у різдвяні вітання.
U+1F384
Хвойне дерево емоджі U+1F332 🌲 Хвойне дерево
Хвойні вічнозелені, вони не втрачають хвої навіть взимку. У Китаї та Японії бонсай - це форма художнього дизайну саду. Символ сили і безсмертя.
U+1F332
Листяне дерево Whatsapp U+1F333 🌳 Листяне дерево
Уособлює ліс та природу загалом. Можна використовувати для запрошення на прогулянку. Восени листя змінює колір до того, як дерево втратить листя. Символіка відродження та перемоги життя над смертю.
U+1F333
Пальма емоджі U+1F334 🌴 Пальма
Літо, сонце, море ... символ свята та подорожей у тропічних чи теплих регіонах. Або щось дратує, стає вам на долоню.
U+1F334
Саджанець емоджі U+1F331 🌱 Саджанець
Я люблю садити! Більшість рослин піддаються впливу навесні. Ніжну рослину повинно плекати і доглядати. Може символізувати ріст або новий початок.
U+1F331
Гілка з листям смайлик U+1F33F 🌿 Гілка з листям
Маленька гілка з зеленим листям. Може стояти на природі або для приготування їжі з натуральними інгредієнтами та ароматами. Трави також є в лікарських засобах.
U+1F33F
Конюшина емоджі U+2618 ☘ Конюшина
Зелена рослина з трьома листочками у формі серця означає Ірландію та День святого Патріка. Символ хреста та Трійці, природи та Ірландії. Англійський термін “трилисник” походить від ірландського слова for plant (seamróg).
U+2618
Конюшина чотирилапа емоджі U+1F340 🍀 Конюшина чотирилапа
Бажаю вам удачі! Конюшина з чотирьох листочків Єва взяла як сувенір із раю. Хтось тримає для вас пальці схрещеними.
U+1F340
Декорація з сосни U+1F38D 🎍 Декорація з сосни
У Японії Шогацу (Новий рік) встановлює сосновий декор біля входу в будинок. Слава Богу за їх захист.
U+1F38D
Танабата дерево U+1F38B 🎋 Танабата дерево
Описані побажання розвішують на традиційному японському дереві Танабата. У день фестивалю на небі зустрічаються дві зірки: за китайською традицією пара закоханих, яких решту року розділяє Чумацький Шлях.
U+1F38B
Лист хитається на вітрі U+1F343 🍃 Лист хитається на вітрі
«Осінь тут» або «Вітряно!» Листя, що тремтять на вітрі, також може бути попереджувальним знаком, що вказує на розчарування, втрати чи особисті випадки.
U+1F343
Кленовий лист Whatsapp U+1F341 🍁 Кленовий лист
Кленовий лист - визначна пам'ятка Канади. Осінні кольори листя також можуть стояти на сезон та природу.
U+1F341
WhatsApp гриб U+1F344 🍄 Гриб
Вам щасливий хлопець! Як гриби проростають! Додаткове життя в Super Mario. Гриб з червоним відтінком і білими крапками - отруйний мухомор. Може посилатися на осінь, а також на здорове харчування.
U+1F344
Рис з колоском U+1F33E 🌾 Рис з колосом
Емоджі показує рисову шишку. Це означає згуртованість та прихильність до людини. Він також символізує багатство, щастя та процвітання.
U+1F33E
Букет смайлик U+1F490 💐 Букет квітів
Дякую або “Щасливий!” Гарний, барвистий букет зазвичай відправляється в день матері та день Святого Валентина, а також на весілля та інші урочистості. Він повинен висловити привітання та подяку. Також використовується як символ природи.
U+1F490
Тюльпан емоджі U+1F337 🌷 Тюльпан
Тюльпан - провісник весни, його часто відправляють як ввічливий жест. Організовуються всесвітні розкішні фестивалі тюльпанів. Можна зрозуміти як пробудження природи.
U+1F337
Троянда емоджі U+1F339 🌹 Троянда
Ти завоював моє серце! Червона троянда - знак любові, краси та романтики. Зазвичай його відправляють у день Святого Валентина чи день матері. Але будьте обережні: у кожної троянди теж є шипи.
U+1F339
Зів’яла квітка Whatsapp U+1F940 🥀 Зів’яла квітка
Квітка зів’яла через брак води чи сонця. Уособлює смуток, розчарування та безнадію. Символізує кінець любові, згасаючі почуття або поточний депресивний стан душі.
U+1F940
Емоджі гібіскуса U+1F33A 🌺 Гібіскус
Ніжна, тендітна краса. Гібіскус дуже барвистий і надзвичайно привабливий для бджіл та метеликів. Символізує багатство і владу в азіатських країнах.
U+1F33A
Вишнева квітка U+1F338 🌸 Вишнева квітка
Світло-рожевий цвіт вишні глибоко вкорінений у японській традиції (Ханамі). Це означає красу і швидкоплинність.
U+1F338
Біла квітка емоджі U+1F33C 🌼 Квітка
У повному розквіті або “Він у розквіті свого життя”. Квітуча квітка не демонструє жодного конкретного виду, але виступає за квіти взагалі, для весни та пробудження природи.
U+1F33C
Соняшник емоджі U+1F33B 🌻 Соняшник
Крізь тебе сходить сонце! “Квітка гарного настрою” викликає усмішку на обличчі. Уособлює joie de vivre, щастя та тепло. Соняшник - символ літа.
U+1F33B
Сонце з обличчям U+1F31E 🌞 Сонце з обличчям
Сьогодні сонце таке прекрасне! Яскравий з доброзичливою посмішкою на обличчі. Висловлює радість від чудової погоди, підставки для літа або сонячного розуму людини.
U+1F31E
Місяць з обличчям U+1F31D 🌝 Повний місяць з обличчям
Усміхнене обличчя повного місяця. Символ цілісності та магічних сил. Насолоджуйтесь удачею і бажаю багато успіхів.
U+1F31D
Зростаючий серп місяця з обличчям емоджі U+1F31B 🌛 Зростаючий серп місяця з обличчям
Півмісяць з обличчям, дивлячись ліворуч. Зі збільшенням півмісяця освітлюється права половина Місяця. Емоджі пов'язані з ніччю та нічним життям. Людина на місяці - це казка, а також хіт.
U+1F31B
Регресивний серп місяця U+1F31C 🌜 Регресивний серп місяця з обличчям
Спокійної ночі і спати добре! Півмісяць з обличчям дивлячись право. Зникаючий серпоподібний місяць - це остання фаза місячного циклу. Колискова пісенька для дітей. Відноситься до ночі, романтики та мрій.
U+1F31C
Чорний місяць з обличчям U+1F31A 🌚 Молодий місяць з обличчям
Молодий місяць з обличчям. Зазвичай сприймається як страшно і страшно. Також може символізувати людину на Місяці.
U+1F31A
Чорний місяць U+1F311 🌑 Молодий місяць
У молодик Місяць знаходиться між сонцем і землею. Це перша з чотирьох фаз місячного циклу. Представляє новий початок. Відповідно до місячного календаря, це хороший час для посіву рослин, втілення бажання дитини або початку нового проекту.
U+1F311
Зростаючий серповий місяць U+1F312 🌒 Зростаючий серповий місяць
Перша місячна чверть воскового місяця. Місяць піднімається близько полудня і заходить близько півночі. Восковий місяць приносить більше енергії і підходить для вирішення проектів.
U+1F312
Емоджі півмісяця що зростає U+1F313 🌓 Зростаючий півмісяць
Зі збільшенням півмісяця освітлюється права половина Місяця. Цей етап представляє активність та проблеми, з якими нам потрібно зіткнутися. Час виготовлення.
U+1F313
Збільшується Емоджі Місяця U+1F314 🌔 Зростаючий місяць
Фаза Місяця між наростаючим півмісяцем і повним місяцем. Більше половини Місяця освітлено. Він піднімається вдень і видно до ранніх ранкових годин. Восковий місяць приносить нову енергію та час для досягнення нових цілей.
U+1F314
Whatsapp повного місяця U+1F315 🌕 Повний місяць
Удачі! Повний місяць обіцяє щастя за будь-яких обставин. Ви доїдете до місця призначення, але вам слід залишатися скромним.
U+1F315
Регресуючий місяць емоджі U+1F316 🌖 Регресуючий місяць
Фаза між повним місяцем і спадаючим півмісяцем, більше половини лівої сторони Місяця яскраво освітлена. Енергія зменшується, час на завершення та відображення поточних проектів.
U+1F316
Зменшення півмісяця U+1F317 🌗 Зменшення півмісяця
В кінці місячного циклу (всього: 29,53 дня) ліва половина Місяця освітлюється. Фаза спадаючого півмісяця хороша для вирішення чи завершення речей. Також може виступати за рівновагу, контраст або подвійність.
U+1F317
Зменшення серпового місяця U+1F318 🌘 Зменшення серпового місяця
Ліва частина Місяця освітлюється до кінця місячного циклу (остання чверть). Місяць піднімається опівночі та опівдні. Енергія зменшується, час звільняти місце для чогось нового.
U+1F318
Півмісяць U+1F319 🌙 Півмісяць
Бажаю тобі доброї ночі! Місяць з’являється на нічному небі у формі півмісяця. Це може означати початок або кінець подорожі.
U+1F319
Глобус з Америкою Facebook U+1F30E 🌎 Глобус з Америкою
Наступне наше призначення - Америка! Вид з космосу на континент Америки, з Північною та Південною Америкою. Відноситься до континенту, окремої країни або землі загалом.
U+1F30E
Глобус з Європою та Африкою U+1F30D 🌍 Глобус з Європою та Африкою
Ми летимо до Південної Африки! Вид з космосу на континенти Європи та Африки. Може стосуватися самої землі, навколишнього середовища або країни Європи чи Африки.
U+1F30D
Глобус з Азією та Австралією U+1F30F 🌏 Глобус з Азією та Австралією
Погляд з космосу, коли космонавти дивляться на континенти Азії та Австралії. Свято було затверджене, воно йде вниз під кенгуру.
U+1F30F
Зірка емоджі U+2B50 ⭐ (Біла) зірка середнього розміру
Зірки - джерело світла або яскравості і є захистом, а також супроводом. Символ слави і статки, видатного таланту чи досягнень. Досягай зірок.
U+2B50
Блискуча зірка Whatsapp U+1F31F 🌟 Блискуча зірка
Три декоративні ігристі зірки. Сяє або блищить. Наприклад: я відшліфував машину чи квартиру до високого блиску. Щось прекрасне або майже магічне.
U+1F31F
Зірки по колу емоджі U+1F4AB 💫 Символ сонливості
Все крутиться! Значить, я зовсім запаморочений (п’яний) і бачу лише зірки.
U+1F4AB
Емоджи з трьома зірками U+2728 ✨ Іскри
Три декоративні ігристі зірки. Можна z. Наприклад: Я прибирав машину чи квартиру до високого блиску.
U+2728
Блискавка високої напруги U+26A1 ⚡ Висока напруга
Символ як попередження про високу напругу. Спалах часто використовується для бурхливої погоди. Або сказати, що щось надзвичайно небезпечне, захоплююче або поза контролем.
U+26A1
Вогонь емоджі Whatsapp U+1F525 🔥 Вогонь
Hochspannung BlitzВи такі гарячі, як вулкан! Пожежна емоджи часто використовується як комплімент, також у зв'язку з тим, що вона “освічена” або гостра їжа.
U+1F525
Комета WhatsApp U+2604 ☄ Комета
Комета означає такі особливі події, як успіх. Пов’язаний з удачею і нещастям. Вказує на зміну життя.
U+2604
Сонце емоджі U+2600 ☀ (Чорне) сонце з променями
Сонце з променями. Символізує життєву енергію на землі, а також теплі та сонячні дні.
U+2600
Хмара з емоціями сонця U+26C5 ⛅ Сонце за хмарою
Що говорить прогноз погоди? Небо вкрите хмарами, але сонце світить за хмарою. Може посилатися на погляд на речі, є оптимістичним (сонце виходить) або песимістичним (хмари увімкнено).
U+26C5
Сонце з дощем U+1F326 🌦‍️ Сонце за хмарою дощу
День сонячний, короткочасний дощ. Часто Емоджі звертається на погоду, але і на настрій: наближаються кращі часи. Коли сонце світить на дощовій хмарі, на небі з’являється веселка.
U+1F326
Дощ WhatsApp U+1F327 🌧‍️ Хмара з дощем
Іде дощ, візьміть з собою парасолю. Прогноз погоди прогнозує дощову погоду. Також може мати значення, пов'язане з настроєм, або символізувати плач.
U+1F327
Гроза емоджі U+26C8 ⛈‍️ Грозова хмара та дощ
Збирається шторм. Може стосуватися погоди (погода може бути справді кращою) або настрою (я такий сердитий).
U+26C8
Хмара з блискавкою WhatsApp U+1F329 🌩 Хмара з блискавками
Буря і штормова погода наздоганяє, вона вже спалахує. Напруга знаходиться в повітрі і ось-ось розрядиться. Настрій заряджений, хтось розлючений чи засмучений.
U+1F329
Сніг емоджі U+1F328 🌨‍️ Хмара зі снігом
Сніг! Емоджі описує погоду або служить виразом передчуття майбутнього зимового сезону. Він символізує зиму, холод, пору року або Різдво.
U+1F328
Веселка емоджі U+1F308 🌈 Веселка
Після кожного низького приходить високий! Веселка символізує мир і союз. Він також знак щастя і надії.
U+1F308
Хмари емоджі U+2601 ☁ Хмара
Темні хмари піднімаються або випадаєте з хмар. Скоріше негативно позначається. Уособлює погану погоду, поганий настрій чи майбутні катастрофи.
U+2601
Сніговик в снігу емоджі U+2603 ☃ Сніговик в снігу
Зима, сніг випадає назовні. Сніговик виступає за холодну пору року. Сезон починається, як тільки падає перша сніжинка.
U+2603
Сніговик емоджі U+26C4 ⛄ Сніговик без сніжинок
Давайте побудуємо сніговика! Сніговик зазвичай має камінчики, морквяний ніс і носить капелюх. Він символ зими, снігу та різдвяного сезону.
U+26C4
Сніжинка Facebook U+2744 ❄ Сніжинка
Символ морозу. Сигнали зими: холодно чи сніг. Є синонімом унікальності, тому що жодна сніжинка не така, як інша. Після фільму Діснея «Заморожені» Емоджі, безперечно, здобув популярність.
U+2744
Вибух емоджі U+1F4A5 💥 Символ зіткнення
Нічого собі! Щось дивне (як позитивне, так і негативне), чудове або просто вибухнуло. Концерт був приголомшливим, новий проект пройшов крізь стелю або у вас було зіткнення ззаду.
U+1F4A5
Вітер дме з обличчя U+1F32C 🌬 Вітер дме з обличчя
Символ матері-природи, знаки всього родючого і творчого. Змушує вітер розвиватися, видуваючи повітря з рота. В умовах погоди (надворі вітряно) або образно (видуває проблеми чи спогади).
U+1F32C
Мчати емоджі U+1F4A8 💨 Символ мчати
Я вже пішов! Смайлик показує, що комусь треба поспішати і швидко рухатися. Людина вже втрачає шкоду.
U+1F4A8
Торнадо емоджі U+1F32A 🌪 Хмара з торнадо
Торнадо - надзвичайне природне явище, що залишає слід розрухи. Символізує небезпеку. У переносному сенсі хвилювання чи бурхливі ситуації: можливі невдачі та розчарування.
U+1F32A
Хвиля емоджі U+1F30A 🌊 Хвиля
Хвильові емоджи можна трактувати як символ сили життя. Також має інші значення, такі як серфінг і купання в морі, або навіть “Щось до тебе йде”.
U+1F30A
Крапля емоджі Whatsapp U+1F4A7 💧 Крапля
Єдиною краплею може бути дощ, сльоза або піт. Може використовуватися для незручностей або дискомфорту, але також використовується як ознака капання та дощу.
U+1F4A7
Три краплі води U+1F4A6 💦 Символ бризки поту
Краплі розбризкують піт. Хтось піддається стресу, напружується фізично чи психічно. При сексуальному контакті з рідинами тіла або збудженням.
U+1F4A6
Парасолька з дощем U+2614 ☔ Парасолька з краплями дощу
Погода схожа на дощ або ти вже біжиш під дощем. Також можна використовувати крім погоди для вираження поганого настрою або напруженого настрою. Неофіційний Emoji безпечного сексу.
U+2614
Відкрита парасолька U+2602 ☂ Відкрита парасолька
Йде дощ або повинен дощ. Краще б взяти з собою парасольку. В Азії він захищає не тільки від дощу, але і від сонця.
U+2602
Туман емоджі U+1F32B 🌫‍️ Туман
Вид обмежений, чітко бачити це неможливо, а орієнтація утруднена. Може стояти за погоду, за смог, але також для розгубленості та неоднозначності.
U+1F32B