Подорожі та місця смайли зі значенням

Ось перелік поїздок і місця емоджи для WhatsApp, фейсбуку та спільного значення та unicode. Приємно розкриваючи барвистий світ емоджи!

Коментарі та інше

Категорія: ✈ подорожі та місця Смайлики

U+1F697
авто емоджі U+1F697
🚗 автомобіль
Я в дорогу! Червоний (Android: синій) автомобіль. Червоні речі, здається, рухаються швидше (відомий ефектом Доплера). Сприяє вивільненню адреналіну і таких відчуттів, як хвилювання або інтенсивність.
U+1F695
Таксі WhatsApp U+1F695
🚕 таксі
Ми викликаємо таксі! Таксі - це громадський транспорт для випадкових перевезень пасажирів. Таксі доступні по всьому світу, більшість з них у великих містах. Emoji може вказувати на швидкий та комфортний транспорт.
U+1F699
Зелений автомобіль Emoji U+1F699
🚙 трейлер
Ми робимо подорож! На Емоджі зображений рекреаційний транспортний засіб, такий як кемпер чи будинок для дому. Також може представляти позашляховик (Sport Utility Vehicle), тому позашляховик із збільшеним кліренсом. Образно кажучи, емоджи може вказувати на важкий шлях.
U+1F68C
Автобус WhatsApp U+1F68C
🚌 омнібус
Я їду автобусом! Автобус використовується як громадський транспорт для перевезення багатьох людей всередині міст, на селі або як шкільний автобус.
U+1F68E
Тролейбус емоджі U+1F68E
🚎 тролейбус
Смайлик для тролейбуса, перехрестя між автобусом та трамваєм. Можна використовувати як смайлик для громадського транспорту.
U+1F3CE
Гоночний автомобіль емоджі U+1F3CE
🏎‍️ гоночний автомобіль
Гонка почалася! Гоночний автомобіль, як правило, призначений виключно для гонок, z. Наприклад, Формула-1 може також стосуватися автомобілів загалом, стилю водіння людини або високої швидкості.
U+1F693
поліцейська машина емоджі U+1F693
🚓 поліцейська машина
Вид збоку поліцейського автомобіля. Застерігає від незаконного наміру. Представляє мораль і подібні норми, а також власну совість.
U+1F691
швидка емоджі U+1F691
🚑 швидка
Швидка допомога не перевозить важкохворих людей до лікарні. Однак швидка допомога використовується в аварійному рятуванні. Emoji пов'язаний з травмами, хворобами, нещасними випадками та медичними питаннями.
U+1F692
пожежна машина емоджі U+1F692
🚒 пожежна машина
Де воно горить? Чи є надзвичайна ситуація? У разі пожежі пожежна команда використовує пожежну машину для боротьби з полум’ям. Пожежна частина робить u. а. Допомога при пожежі, аваріях та повені.
U+1F690
мікроавтобус мінівен емоджі U+1F690
🚐 мікроавтобус
Мікроавтобус, на відміну від звичайного автобуса, може перевозити лише кілька людей. Може символізувати поїздку у відпустку: “Поїдемо в кемпінг”.
U+1F69A
фургон емоджі U+1F69A
🚚 фургон
Пакет буде доставлений сьогодні! Я мушу принести тобі ще щось! Вантажний автомобіль важить менше 3,5 тонн, за конструкцією схожий на вантажівку (вантажне приміщення довше пасажирського салону) і перевозить вантажі від А до В.
U+1F69B
автопоїзд емоджі U+1F69B
🚛 автопоїзд
Для переїзду мені потрібен напівпричіп! Команда трактора та напівпричепа. Часто використовується в міжміських вантажоперевезеннях. Emoji зазвичай посилається на посадову інструкцію або перевезення важких вантажів.
U+1F69C
трактор емоджі U+1F69C
🚜 трактор
Трактор або трактор - це повільний, але дуже потужний трактор. Представляє свіже сільське повітря, професію фермера, господарство або сільське господарство загалом. Мешканці міста часто мають романтичний погляд на сільське життя. Девальвація для пагорба.
U+1F6B2
Whatsapp для велосипедів U+1F6B2
🚲 велосипед
Ми робимо велосипед! Транспортними засобами дістатися від пункту А до пункту В або як дозвілля чи заняття спортом. У світі вдвічі більше велосипедів, ніж автомобілів. Велосипедним оплотом є Амстердам. Emoji може символізувати здоровий спосіб життя, а також екологічну обізнаність.
U+1F3CD
мотоцикл емоджі U+1F3CD
🏍 мотоцикл
«Я вже в дорозі!» Або «Ми їдемо в поїздку на мотоциклі». Гонковий мотоцикл бере участь у гонках чи чемпіонатах світу з дорожніх перегонів. MotoGP вважається найвищим класом. Емоджи використовується в поєднанні з мотоциклами і швидкістю.
U+1F6DE
Обруч емодзі U+1F6DE
🛞 Шина
Нам не треба вигадувати велосипед! Емодзі для всіх транспортних засобів на колесах або для швидкості. Спустило шину або потрібно заїхати в гараж через прокол. У переносному значенні символізує “п'яте колесо у возі“.
U+1F694
Водіння автомобіля поліції U+1F694
🚔 В'їзд поліцейського автомобіля
Поліція вже тут! Автомобіль екстреної допомоги поліції. Поліцейські в патрульній машині вже на шляху або вже там. Комусь потрібна допомога, правопорушення розкривається або злочинець заарештований.
U+1F68D
підїзжаючий автобус емоджі U+1F68D
🚍 автобус що приїзжає
Автобус їде! Автобус - популярний засіб для подорожей; чи перевозити з одного місця в інше чи поїздку у відпустку. Цей смайлик показує вид спереду автобуса, може посилатися на прибуття.
U+1F698
підїзжаючий автомобіль емоджі U+1F698
🚘 підїзжаючий автомобіль
Ми будемо прямо там, “Я майже сьогодні потрапив” або “З дороги”! Емоджи показує автомобіль спереду. Може стосуватися власного автомобіля, режиму руху або тенденцій, наприклад, автономного водіння.
U+1F696
підїзжаюче таксі емоджі U+1F696
🚖 підїзжаюче таксі
Таксі тут! Вид спереду таксі. Впізнаваний залежно від країни за кольором, відбитком та / або знаком на даху. Такси перевозять людей по всьому світу від А до В. Відноситься до типу транспорту, до життя міста чи мегаполісів, таких як Нью-Йорк.
U+1F6A1
фунікулер емоджі U+1F6A1
🚡 фунікулер
Ми зустрічаємось на саміті! Канатна дорога символізує успіхи, яких можна досягти без особливих зусиль. Він транспортує людей з долини до гірської вершини: походи, катання на лижах або насолоджуючись видом.
U+1F6A0
фунікулер емоджі U+1F6A0
🚠 Фунікулер
Попереду нас важкий рельєф! Я ніколи не їхав з монорейкою! Монорельс є лише в кількох містах, густонаселених. Мемфіс, Вупперталь або Токіо. Він не працює на відміну від звичайних доріжок на рейках, а висить на доріжці.
U+1F683
Купе поїзда емоджі U+1F683
🚃 залізничні перевезення
Трамвай чи трамвайний вагон. Це їде в містах на дорозі і перевозить людей по досить коротких маршрутах. Використовується у зв'язку з транспортом або громадським транспортом.
U+1F68B
Трамвайне відділення емоджі U+1F68B
🚋 Трамвай
Трамвай чи трамвайний вагон. Це їде в містах на дорозі і перевозить людей по досить коротких маршрутах. Використовується у зв'язку з транспортом або громадським транспортом.
U+1F69E
Поїзд через гори Емоджі U+1F69E
🚞 канатна дорога
Фантастична подорож у гори! Поїздка поїздом через гірський пейзаж із чудовою панорамою. Емодзі також можуть вказувати на певну країну, наприклад Наприклад, Швейцарія.
U+1F69F
монорельс емоджі U+1F69F
🚟 монорельсова система
Попереду нас важкий рельєф! Я ніколи не їхав з монорейкою! Монорельс є лише в кількох містах, густонаселених. Мемфіс, Вупперталь або Токіо. Він не працює на відміну від звичайних доріжок на рейках, а висить на доріжці.
U+1F69D
монорельс Whatsapp U+1F69D
🚝 Монорельс
Діснейленд, ми йдемо! Схожий на потяг, але лише на одній, дуже вузькій колії. Монорельс транспортує людей до туристичних напрямків, в парки розваг, а також до великих міст, таких як Москва чи Сіетл.
U+1F684
Швидкий поїзд Whatsapp U+1F684
🚄 високошвидкісний поїзд
Я візьму швидкий потяг або “Я зараз буду”! Потяг залізничного руху, який проходить великі відстані з великою швидкістю (не менше 190 км / год). Наразі швидкісні поїзди в регулярній експлуатації досягають 350 км / год.
U+1F685
Потяг смайлик U+1F685
🚅 Швидкісний потяг з кульовим носом
Кульовий потяг з аеродинамічним носом нагадує кулю. Поїзд проходить великі відстані з великою швидкістю. Також використовується для японських швидкісних поїздів (Шинкансен) завдяки обтічному вигляду.
U+1F688
фунікулер емоджі U+1F688
🚈 лёгкорельсовий
Це буде пізніше, я пропустив S-Bahn! Громадський транспорт на залізницях громадського транспорту у великих містах та передмістях. Загальна абревіатура швидкісно-транзитної залізниці для легкої залізниці або Stadtschnellbahn виникла на початку 30-х років.
U+1F682
локоматив емоджі U+1F682
🚂 паровоз
Повна швидкість вперед! Старомодний паровоз рухається парою. Цей тип локомотивів домінував до середини 20 століття залізничним транспортом. Символізує індустріалізацію та технічний прогрес.
U+1F686
Поїзд з фронту емоджі U+1F686
🚆 поїзд
Поїзд пішов, “Стрибати на смузі” або “Поїзд у нікуди”. Популярні транспортні засоби та подорожі на короткі та великі відстані.
U+1F687
Метро Facebook U+1F687
🚇 Метро
Метро, яке також називають Метро. Система залізничного транспорту в громадському транспорті. Emoji може відноситись до транспортних засобів як до самих, так і до міст з великою мережею метро, наприклад. Наприклад, Париж.
U+1F68A
трамвай смайл U+1F68A
🚊 трамвай
Ми беремо трамвай! Трамвай чи трамвай - це залізничний транспортний засіб. Вони живляться від електричної енергії. Часто їздять по дорогах, якими також користуються машини та велосипеди. Популярний у містах для подолання коротших відстаней.
U+1F689
Станція Емоджі U+1F689
🚉 зупинка
Я зустрінуся на платформі або “Поїзд пішов”! Люди виходять на поїзд або виходять з нього на зупинці або залізничній станції. Рекламний щит інформує про час відправлення та затримки.
U+1F6A8
сирена емоджі U+1F6A8
🚨 Поліція з червоною могалкою
Мені потрібна ваша допомога! Червоний, що обертається світловий сигнал тривоги з гучною сиреною стоїть для поліції, швидкої допомоги або пожежної частини. Може виступати за надзвичайну ситуацію та використовуватись грайливо, а також серйозно. Позначає щось важливе або попереджає.
U+2708
літак емоджі U+2708
 літак
Ви хочете полетіти звідси і зараз у відпустку. Або телефон у режимі польоту. Політ - один з найбезпечніших засобів транспорту, безпечніше лише ліфт.
U+1F6EB
Виліт літака емоджі U+1F6EB
🛫 Виліт літака
Готовий до зльоту! Ми знімаємо! Літак відправляється. Хтось летить до іншого міста чи іншої країни, будь то у відпустці чи у відрядженні. Це також може означати, що я готовий до відпустки і просто хочу поїхати. Також можливо, ви швидко вирушаєте в дорогу.
U+1F6EC
Посадка літака емоджі U+1F6EC
🛬 Посадка літака
Я завтра відлечу або “Ми знову приземлилися”! Літак наближається: хтось повертається додому.
U+1F6E9
Маленький літак емоджі U+1F6E9
🛩 невеликий літак
Ми беремо приватний літак! Символізує розкішну поїздку, що нове хобі або рейси з віддалених провінційних аеропортів. Малі або легкі літаки мають легшу вагу, ніж стандартні літаки. Емоджі також може виступати за спосіб життя прекрасних і багатих, а також для мандрів і свят.
U+1F4BA
Сидіння Whatsapp U+1F4BA
💺 сидіння
У мене зарезервовані місця! Цей тип нерухомих сидінь можна знайти на літаку, поїзді чи автобусі. Можна використовувати у зв'язку з транспортуванням або подорожами. Встановіть спинку, ми знімаємо!
U+1F680
ракета емоджі U+1F680
🚀 ракета
Ракета вистрілена в космос. Щось «б’є» або «згасає, як ракета». Або як говорив Buzz Lightyear of Toy Story: До нескінченності та набагато далі.
U+1F6F8
уфо емоджі U+1F6F8
🛸 літаюча тарілка
Інопланетяни йдуть! Емоджи НЛО можуть бути попередженням, щоб двічі трималися на землі.
U+1F681
вертоліт емоджі U+1F681
🚁 вертоліт
Ми робимо екскурсійний політ! Я найшвидше до тебе! Вертольоти не потребують злітно-посадкової смуги, оскільки вони злітають і приземляються вертикально. Застосовується в надзвичайних ситуаціях (наприклад, поліцією, пожежною службою чи лікарнями) або для моніторингу дорожнього руху.
U+26F5
вітрильник емоджі U+26F5
 вітрильне судно
Давайте плавати по всьому світу! Вітрильник працює від вітрової енергії. Він обслуговує рух по водах. У вітрильних яхтах також є кухня та житлова площа. Емоджи зображує мандрівний страх і думки про самотні острови, сонце та море.
U+1F6A4
Катер Емоджі U+1F6A4
🚤 швидкохідний катер
Двигун на гідромасажі Для рекреаційних цілей, водних лиж або гонок на човнах. Найшвидший човен у світі їздить 320 км / год. Emoji розшифровується як водні види спорту, подорожі та відпочинок.
U+1F6E5
Моторний човен емоджі U+1F6E5
🛥‍️ моторний катер
Підставки для способу життя та розкоші! Судно працює від одного або декількох двигунів внутрішнього згоряння або електричних двигунів. Використовується для рекреаційних цілей, для витягування лижників на воді та символу способу життя прекрасних і багатих.
U+1F6F3
Великий корабель емоджі U+1F6F3
🛳‍️ пасажирський лайнер
Ми забронювали круїз! Пасажирське судно перевозить людей до внутрішніх чи прибережних вод та над морем. Найбільший корабель може перевозити 6 800 людей. Емоджі також використовується в контексті морської хвороби.
U+26F4
Пором WhatsApp U+26F4
⛴‍️ паром
«Візьмемо пором» або в переносному значенні: «Ми їдемо до нових берегів!». Більшу частину часу пором їде на острів щодня. Пором перевозить людей, автомобілі або товари через водойму.
U+1F6A2
Круїзне судно U+1F6A2
🚢 корабель
Вихід із потопленого корабля, “Обхід проблем”, “Зрозумілий корабель” або “Титанік - мій улюблений фільм”. Подорож у круїз чи відпустку неминуча, але також як попередження: я швидко переживаю морську хворобу!
U+1F6DF
Кільцевий буй Емодзі U+1F6DF
🛟 Рятувальний круг
Ти - моє спасіння або “спаси мене“! Біло-помаранчевий перстень використовується для порятунку людей з води. Він означає безпеку, але також може бути використаний для прохання про допомогу. Надає перевагу морському транспорту.
U+2693
якір Facebook U+2693
 якір
Якір є морським об’єктом і не дозволяє човнику відводити вітер, течії чи хвилі. Символізує надію, вірність, безпеку та стабільність.
U+26FD
АЗС емоджі U+26FD
 бензонасос
Я маю скоро заповнити! Апарат на АЗС наповнює транспортний засіб, щоб заправлятись паливом. Можуть звернутися до АЗС або стояти у переносному сенсі для заправки власних запасів енергії.
U+1F6A7
будівництво знак емоджі U+1F6A7
🚧 будівництво знак
Будівельні майданчики мене зупинили! Позначає будівельні роботи на будівлях або дорожні роботи. Можуть бути затримки або проблеми з дорожнім рухом. Також можливо, веб-сайт редагується або знаходиться в режимі обслуговування, або проект ще не розробляється.
U+1F6A6
WhatsApp світлофора U+1F6A6
🚦 Вертикальний світлофор
Кольори світлофорів регулюють потік руху та запобігають небезпечним дорожнім ситуаціям. Перший світлофор, керований газовим світлом, був споруджений в Лондоні в 1868 році і незабаром вибухнув. емоджі може посилатися на дорожній рух, як на привід для затримки або на світлофори.
U+1F6A5
Світлофор горизонтальний емоджі U+1F6A5
🚥 Горизонтальний світлофор
Обережно, мої світлофори червоніють! Світлофори регулюють потік руху. Вони повинні оптимізувати та знешкодити небезпечні місця. Горизонтальне кріплення є в Німеччині, на відміну від Таїланду чи США, досить рідко.
U+1F68F
Автобусна зупинка емоджі U+1F68F
🚏 Автобусна зупинка
Зустрічаємось на зупинці! Коли автобус їде? Цей знак вказує, де автобус зупиняється на дорозі. Тільки тут пасажири можуть виходити або вимикатись. Використовується у зв'язку з транспортним, а також громадським транспортом загалом.
U+1F5FA
Карта світу Eмоджі U+1F5FA
🗺 карта світу
Земля “блакитної планети”. Карта світу зображує всю земну поверхню. Основна функція карт - орієнтація. Хтось хоче поїхати у світовий тур або вже об'їздив усі країни.
U+1F5FD
Статуя Свободи Whatsapp U+1F5FD
🗽 статуя свободи
Я люблю американський спосіб життя! Статуя жінки (Леді Свободи), маяк в одній руці та проголошення незалежності в іншій. Орієнтир Нью-Йорка та символ свободи та незалежності.
U+1F5FC
Башта Whatsapp U+1F5FC
🗼 Токійська вежа
Токіо - моє улюблене місто! Телевізійна вежа за зразком на Ейфелевій вежі в Парижі. Орієнтир столиці Японії Токіо. Сцена у фільмах Godzilla and Mangas, Матрос Місяць.
U+1F3F0
Замок Емоджі U+1F3F0
🏰 Європейський замок
Старі фортеці Європи - популярне місце. Середньовічна архітектура надихає своїм вражаючим виглядом та своєю історією. Символізує оборону та захист.
U+1F3EF
Азіатська будівля U+1F3EF
🏯 Японський замок
Мене захоплює азіатська архітектура! Будівля - традиційний японський замок. Рання фортеця, сьогодні культурна спадщина. Емоджі знаходиться в контексті майбутньої подорожі, архітектури загалом або азіатської культури.
U+1F3DF
Стадіон емоджі U+1F3DF
🏟 Стадіон
Ми йдемо на футбольну гру в суботу! На стадіоні проводяться спортивні змагання. Але вони також використовуються для великих подій або концертів.
U+1F3A1
Чортове колесо Whatsapp U+1F3A1
🎡 Чортове колесо
Популярні атракціони в парку розваг, на ярмарку або на народному фестивалі. Атракціон - це розвага для будь-якого віку. Відкривається чудовий вид і є визначною пам’яткою кількох міст, таких як London . Може символізувати Joie de Vivre та легкість, а також життєві злети та падіння.
U+1F3A0
Карусель кінь U+1F3A0
🎠 Карусель кінь
Ми їдемо на ярмарок! Лаковані дерев’яні коні каруселі - популярне задоволення від водіння на ярмарку чи в парках розваг. Пробуджує спогади дитинства. Уособлює великодушність, легке серце і радість життя.
U+26F2
Фонтан U+26F2
 Фонтан
Зустрічаємось біля фонтану! У складі міської архітектури, садів чи парків. Фонтани часто зустрічаються на мальовничих площах і є популярними місцями зустрічей не тільки в спекотні літні дні.
U+26F1
Whatsapp парасолі U+26F1
 Відкрита парасолька від сонця
Парасолька забезпечує захист від сонця у спекотні дні на пляжі чи в парку. Підходить для спокійних літніх днів або пляжних канікул.
U+1F3D6
Пляж з парасолькою U+1F3D6
🏖 Пляж з парасолькою
Парасоль на пляжній частині біля моря призначений для пляжного відпочинку та спекотної погоди. Поїдемо до озера, щоб насолодитися сонцем!
U+1F3DD
Острів емоджі U+1F3DD
🏝 Одинокий острів
Це дозріло для острова! Самотні або безлюдні острови зачаровують і донині. Зіграйте пригодницьку роль у пригодницьких романах чи фільмах (наприклад, Робінзон Крузо).
U+1F3DC
Пустеля Whatsapp U+1F3DC
🏜 Пустеля
Відправити когось у пустелю. Бідний пустельний ландшафт без води і рослин з переважно екстремальними температурами. Представляє свята, спеку, але й виснаження.
U+1F30B
Вулкан емоджі U+1F30B
🌋 Вулкан
Активне виверження вулкана з димом та лавою. Може виражати нестерпну спеку, небезпеку чи емоційний стан почуттів. Я такий сердитий, що міг вибухнути!
U+26F0
Гора смайлик U+26F0
⛰‍️ Гора
Будьте над горою, ваше волосся стоїть зверху або підніміться на гору! Може стосуватися місця чи відпустки в горах або метафорично мати на увазі, якщо мова йде про щось велике.
U+1F3D4
Сніжна гора U+1F3D4
🏔 Сніжна гора
Висока або північна гора, вершини якої вкриті снігом. Пов’язаний з кемпінгом, походами, альпінізмом та природою загалом.
U+1F5FB
Гора Whatsapp U+1F5FB
🗻 Вулкан Фуджи
Емоджи показує сніжну вершину гори. Модель - гора Фудзі, найвища гора Японії. Може символізувати зиму.
U+1F3D5
Кемпінг Facebook U+1F3D5
🏕 Кемпінг
Стенди для активного відпочинку на свіжому повітрі, кемпінгу на вогні або поїздки у вихідні дні. Кемпінг - популярний спосіб провести відпустку.
U+26FA
Намет емоджі U+26FA
 Намет
Ми їдемо на фестиваль у вихідні. Під час канікулярних свят ви встановлюєте свій намет у кемпінгу. Транспортний притулок захищає від вітру та дощу та може вмістити декількох людей залежно від його розміру. Емоджі також можна розуміти як запрошення до табору разом.
U+1F3E0
Будинок Whatsapp U+1F3E0
🏠 Будинок
Вдома це найкрасивіше! Друзі добре приїхали додому. Може також посилатися на будинок: нехай він будується, переселяється або облаштовується.
U+1F3E1
Будинок з садом U+1F3E1
🏡 Будинок з садом
Приміська ідилія з будинком і садом з деревами або кущами. Може стосуватися мікрорайону чи району. Ви мрієте про власний будинок у сільській місцевості.
U+1F3D8
Житлові будинки емоджі U+1F3D8
🏘 Житловий район
Географічне місце, де оселилося багато людей. Відноситься до району забудови чи житлового масиву. Ми рухаємось!
U+1F3DA
Розрушенний будинок U+1F3DA
🏚 Розрушенний будинок
Зруйнований будинок зі зруйнованим дахом та бортами, забитими вікнами. Представляє безлюдні райони чи будівлі та спустошення. Також може використовуватися для ремонту.
U+1F3D7
Кран емоджі U+1F3D7
🏗 Будівельні конструкції
Символ для будівельних робіт. Представляє будівництво будівель усіх видів, від хмарочосів до офісних будівель. Можна виразити, що ви тільки починаєте роботу над проектом або працюєте над ним.
U+1F3ED
Фабрика Whatsapp U+1F3ED
🏭 Будівництво заводу
Ми їдемо на фестиваль на старий заводський майданчик! Будівництво промислового майданчика з великими димоходами. Емодзі можуть посилатися на роботу на фабриці чи індустріалізації або на екологічні проблеми та викиди.
U+1F3E2
Будівля емоджі U+1F3E2
🏢 Адміністративна будівля
Я мушу повернутися до офісу! Висока будівля, де розміщуються офіси. Зазвичай зустрічається у великих містах. Представляє роботу взагалі чи життя у великому місті.
U+1F3EC
Будівля з плаката U+1F3EC
🏬 Універмаг
Я мушу купити щось інше! Більший роздрібний магазин, що пропонує товари певної групи, наприклад Як текстиль, меблі або електроприлади. Ви хочете придбати конкретний товар або просто піти по магазинах.
U+1F387
Бенгальський вогонь емоджі U+1F387
🎇 Бенгальський вогонь
Блискуча блискавка, що запалюється. Символізує радість, бенкет або щасливу подію.
U+1F386
Святковий феєрверк на Новий рік емоджі Whatsapp U+1F386
🎆 Феєрверк
Емоджі показує блискучий феєрверк на нічному небі. Можна використовувати напередодні Нового року або наркотиків.
U+1F3E3
Японське поштове відділення U+1F3E3
🏣 Японське поштове відділення
Традиційна будівля поштового відділення з Японії. Впізнаваний японською поштовою маркою на передній частині.
U+1F3E4
Пошта Whatsapp U+1F3E4
🏤 Пошта
Я мушу йти на пошту! У будинках із поштовхом на фасаді пошту можна знайти у багатьох європейських країнах.
U+1F3E5
Лікарня емоджі U+1F3E5
🏥 Лікарня
Я не почуваюся добре! Лікарня з червоним хрестом. Ми їдемо туди, коли серйозно хворі чи травмовані. Метафорично вказує на нещасний випадок або сильне нездужання.
U+1F3E8
Будівля готелю U+1F3E8
🏨 Готель
Я маю забронювати готель! Будь відпустка чи відрядження. Можливо, це також запрошення на кілька романтичних днів. Може також символізувати запит на притулок для надзвичайних ситуацій. У вас є притулок для мене?
U+1F3EA
Будівля 24 смайлик U+1F3EA
🏪 Гіпермаркет
Часто більший, ніж супермаркет і з більш широким асортиментом, від продуктів харчування, електроніки до предметів домашнього вжитку. Зазвичай довше відкритих, ніж звичайні ринки, в деяких країнах навіть цілодобово. Може посилатися на покупки або людину, наприклад Я доступний цілодобово.
U+1F3EB
Школа емоджі U+1F3EB
🏫 Школа
Зараз я навчаюсь або перебуваю в школі чи університеті. Емоджі показує місце освіти. Символічне значення: вчитися на досвіді чи опановувати нові випробування життя.
U+1F3E9
Готель для медового місяця Whatsapp U+1F3E9
🏩 Готель для медового місяця
Смайлик - це не простий датчик готелю, а серце вказує на любов до готелю. Може стояти за таємне кохання.
U+1F492
Весілля емоджі U+1F492
💒 Весілля
Ми одружуємося! Церква, де святкується весілля. З радістю використовують для запрошень або для оголошення шлюбу.
U+1F3DB
Антична будівля U+1F3DB
🏛 Антична будівля
Старовинні будівлі, в основному з колонами та орнаментами, сьогодні все ще можна знайти по всьому світу. Підставки для культури, наприклад Відвідування музею чи архітектури загалом.
U+26EA
Церкова Whatsapp U+26EA
 Церква
Напевне, як амінь у церкві! Християнська будівля. Церква означає весілля, хрещення, богослужіння та похорони. Також використовується для релігії та свят.
U+1F54C
Мечеть емоджі U+1F54C
🕌 Мечеть
Купольна і мінаретська культова споруда - це місце спільної молитви ісламу та місця соціальних зборів. Може стосуватися релігії, подорожей чи архітектури.
U+1F54D
Синагога емоджі U+1F54D
🕍 Синагога
Будівля із зіркою Давида - синагога: місце зібрань та загальних єврейських культів. Найважливіший інститут іудаїзму. Емоджи використовується в контексті релігії та Ізраїлю.
U+1F54B
Кааба камінь Емоджі U+1F54B
🕋 Кааба
Емотикон зображує Каабу, центральне святилище ісламу в Мекці. Мета великого паломництва (хадж) для кожного мусульманина.
U+26E9
Азіатський лук U+26E9
⛩‍️ Синтоїстський храм
Релігійна японська архітектура. Служить поклоніння божеству. Синтоїзм (японський за Шляхом богів) практикується майже виключно в Японії. Релігія характеризується поклонінням природі та поклонінням предкам.
U+1F6E4
Залізничні колії U+1F6E4
🛤 Залізниця
Залізнична колія через прекрасний пейзаж. Залізниця з'єднує два місця залізницею. Емоджі використовується у зв'язку з транспортними засобами, залізничною станцією або можливими затримками.
U+1F6E3
Автострада U+1F6E3
🛣‍️ Шосе
Ми їдемо по шосе! Я приймаю найшвидший шлях! Широка багаторічна дорога з дорожнім знаком з точки зору водія. Магістральна дорога складається з двох напрямних смуг з кількома смугами. Представляє швидкий транспорт та доставку товарів.
U+1F5FE
Карта Японії Whatsapp U+1F5FE
🗾 Карта Японії
Показує контур островної держави Японії у Східній Азії. Манга - частина повсякденної культури. Батьківщина Емоджи. Стенди майже виключно для самої країни: для подорожей чи культури.
U+1F391
Щомісячний фестиваль U+1F391
🎑 Традиційний місячний фестиваль
Місячне шоу «Цукімі» - це японський фестиваль на честь осіннього місяця, а Емоджі показує традиційну церемонію японської трави пампас, данго (японського вареника) та місяця на задньому плані.
U+1F3DE
Пейзаж Facebook U+1F3DE
🏞 Національний парк
Мальовничий краєвид з горами, річками, озерами та недоторканою природою. Представляє заходи на свіжому повітрі, такі як походи, рафтинг, кемпінг або природні заповідники.
U+1F305
Схід сонця емоджі U+1F305
🌅 Схід сонця
До світанку йде схід сонця. Сонце, що сходить, перетинає обрій і оголошує новий день. Найбільш ранній схід сонця - середина червня, останній у середині грудня. Символ пробудження та (нового) початку.
U+1F304
Схід сонця в горах емоджі U+1F304
🌄 Схід сонця над горами
Моргенстунд отримав золото в роті. Вдалині сонце повільно піднімається за гори. Схід сонця в ідилічному пейзажі може стояти для природи або відпочинку в горах.
U+1F320
Падаюча зірка емоджі U+1F320
🌠 Падаюча зірка
Якщо ви бачите зірку-стрілку і чогось хочете, бажання збувається. Символ для романтичних і магічних моментів. Щось чи хтось є особливим і цінним.
U+1F307
Захід сонця за горизонт U+1F307
🌇 Захід сонця в місті
Сонце повільно сходить на обрій і занурює горизонт міста теплим світлом. Настає ніч, вечірки починаються. Щоденне явище. Символізує кінець дня.
U+1F306
Захід в місті U+1F306
🌆 Міський пейзаж у сутінках
Сутінки занурюють будинки великого міста в помаранчеве світло. Останні моменти денного світла перед нічними перервами. Емоджі означає, що один день підходить до кінця, вже досить пізно або хтось хоче вийти ввечері.
U+1F3D9
Whatsapp ліня горизонту U+1F3D9
🏙 Лінія горизонту
Поїдемо до міста! Панорама міста з його найвищими будівлями перед горизонтом. Стилі мають високе значення розпізнавання. Один з найкрасивіших у світі належить Нью-Йорку.
U+1F303
Смайлик зоряного неба U+1F303
🌃 Ніч із зірками
Місто вночі з ясним небом, де видно зірки. Може стосуватися нічного життя, романтичного побачення чи загального життя міста. Зоряне небо завжди викликало сильне захоплення людей.
U+1F30C
Галактика Емоджі U+1F30C
🌌 Чумацький Шлях
Чумацький Шлях-яскрава смуга на небі - плеяда мільярдів зірок. Уособлює красу ночі та переживання чудес. Ви плануєте романтичне побачення з коханою людиною.
U+1F309
Міст Золоті ворота вночі U+1F309
🌉 Міст вночі
Ми прибули до Сан-Франциско! Освітлений міст, схожий на міст Голден-Гейт у США, вночі. Мається на увазі чудовий нічний погляд, нічне життя або романтичне побачення.
U+1F301
Міст Золоті ворота в тумані U+1F301
🌁 Туман
Туман очищається або вночі і зникає туман! Туманний міст, подібний до мосту Золоті Ворота. Все тільки розпливчасто розпізнається через сіру вуаль. Туман відрізняється від хмар лише контактом із землею.