❤️ Символи емоджи зі значенням

You are here.

Тут ви знайдете список символів та символів emojis для whatsapp, facebook та co зі значенням та unicode. Приємно розкриваючи барвистий світ емоджи!

❤️червоне серце
Червоне серце - класичний символ любові. Вираз пристрасті та романтики. Але також у неромантичному контексті для дружби та глибокої зв’язності.
Показати більше

❤️ Категорія: символи та знаки

U+2764
❤️червоне серце емоджі U+2764
❤️ червоне серце
Червоне серце - класичний символ любові. Вираз пристрасті та романтики. Але також у неромантичному контексті для дружби та глибокої зв’язності.
U+1F9E1
🧡️Помаранчеве серце емоджі U+1F9E1
🧡️ Помаранчеве серце
Форма серця - символ любові. Помаранчеве серце може стояти за напівсердечне кохання або ви не хочете бути в стосунках і просто дружити.
U+1F49B
💛️золоте серце емоджі U+1F49B
💛️ Жовте серце
Золоте серце. Уособлює щиру любов і чистоту серця. Менше в романтичному контексті, більше для щастя, дружби та радості життя.
U+1F49A
💚️Зелене серце Whatsapp U+1F49A
💚️ зелене серце
Як вираження життя чи способу життя (наприклад, здорове харчування) та прихильність до природи. Також відомий як серце ревнощів, воно може вказувати на проблеми відносин або сподіватися на примирення. Часто використовується в ірландському святі День святого Патріка.
U+1F499
💙️синє серце емоджі U+1F499
💙️ синє серце
Я маю повну довіру до вас! Представляє платонічну любов, вірність, вірність та дружбу. Але також: підтримка усвідомлення аутизму, любові до водних видів спорту або вираження фетишу.
U+1F49C
💜️Фіолетове серце емоджі U+1F49C
💜️ Фіолетове серце
Вираження розуміння та співчутливої любові. Представляє прихильність і турботу. У День матері або в повідомленнях між батьками та дітьми. Використовується модними свідомими людьми чи знаменитостями як вираз гламуру чи багатства. У США військова медаль для поранених солдатів.
U+1F5A4
🖤️чорне серце емодджі U+1F5A4
🖤️ чорне серце
Чорне серце показує темне і закручене почуття гумору. Він може відображати темну сторону душі. Також використовується для вираження горя і горя.
U+1F494
💔️Facebook "Розбите серце" U+1F494
💔️ розбите серце
Я страшенно нещасний! Розбите червоне серце виражає смуток і смуток. Хтось просто любить.
U+2763
❣️
❣️ Серцевий знак оклику
Я з цим згоден! Серце з крапкою внизу утворює декоративний знак оклику. Цей жест виходить від серця і підкреслює, що вам щось або когось дуже подобається.
U+1F495
💕️
💕️ Два серця
Кохання в повітрі! Менше в пристрасному контексті, більше, ніж прикраса. У романтичних текстах як вираження прихильності до когось або дружби серед дівчат.
U+1F49E
💞️
💞️ Обертаючи серця один біля одного
Два серця, які оточують одне одного, представляють любов між двома людьми. Хтось хотів би завоювати ваше серце.
U+1F493
💓️
💓️ Биття серця
Я тебе так люблю! Серце, що б'ється, символізує міцний зв’язок і виражає сильні почуття до когось чи чогось. Також є символом життя: Дитина в дорозі.
U+1F497
💗️
💗️ Зростаюче серце
Три серця один в одному повинні передавати постійно зростаюче серце. Почуття стають все глибшими і глибшими, любов зростає. Серцебиття збільшується, і серце відкривається для емоційної розмови або великого досвіду.
U+1F496
💖️
💖️ блискуче серце
Ви просто чудові! Іскрометене серце означає, що хтось скаже про вас. Це того варте зараз!
U+1F498
💘️
💘️ Серце пронизане стрілою
Стріла Амура вдарила вас - ви безнадійно закохані! Висловлює романтичні почуття в повідомленнях. Рада використовувати навколо Дня Святого Валентина.
U+1F49D
💝️
💝️ серце з бантом
Ти маєш моє кохання. У коробці у формі серця з подарунковою стрічкою можуть бути шоколадні цукерки або прикраси. Популярний у день Святого Валентина або на дні народження. Або хтось віддає тобі своє серце.
U+1F49F
💟️
💟️ прикрашене серце
Декоративний варіант символу серця. Уособлює любов, увагу та прихильність вашого співрозмовника.
U+262E
☮️
☮️ символ миру
Любов, мир і гармонія. Символ протесту проти ядерної енергетики в 1960-х роках, який сьогодні відомий у всьому світі як знак миру. Може символізувати внутрішню рівновагу. Спір повинен бути вирішений або партнери чату просять бути мирними.
U+262A
☪️
☪️ Зірка і півмісяць
«Ми летимо до Туреччини» або «Починається Рамадан». Хілал (арабською мовою півмісяця) і п'ятикутна зірка разом утворюють важливий мусульманський символ. Також зустрічається на багатьох прапорах країни.
U+1F549
🕉️
🕉️ Ом символ
«Ом» (санскрит). Мантра вважається священною в таких релігіях, як буддизм та індуїзм. Первісне звучання створення Всесвіту. Також відомий як символ Намасте, емоджи означає духовний розвиток, медитацію та йогу.
U+2638
☸️
☸️ дхарма колесо
Колесо навчання. Важлива ознака індуїзму та буддизму. Це нагадує вісім способів пізнання та те, що тільки тіло вмирає, а дух живе в іншій формі.
U+2721
✡️
✡️ зірка Давида
Зірка Давида - важливий символ народу Ізраїлю та єврейської релігії. Тому він також на державному прапорі. В основному його відправляють на фестиваль вогнів Хануку.
U+1F52F
🔯️
🔯️ Гексаграма з крапкою
Шестикутна зірка з крапкою посередині об’єднує два трикутники; Зв’язок протилежностей. Різноманітна символіка: масони, союз духу і матерії, вигнання злих духів і демонів.
U+1F54E
🕎️
🕎️ менора
Ханука - це свічник з дев'ятьма озброєннями і запалюється лише для єврейської Хануки. Кожна свічка стоїть на день восьмиденного фестивалю. При дев'ятій свічці кожен запалюється.
U+262F
☯️
☯️ Інь Ян
Інь-Ян-Емоджі виражає взаємопов’язаність протилежних речей, таких як тіло і розум. Представляє рівновагу та рівновагу.
U+2626
☦️
☦️ Православний хрест
Руський православний символ - це розширення хреста, відомого в християнстві через додаткову планку. Він покликаний вшанувати пам'ять розп'яття Ісуса “підніжкою”.
U+1F6D0
🛐️
🛐️ місце поклоніння
Людина, що стоїть на колінах під дахом, символізує місце для молитви. Це може бути церква або мечеть. Цей знак можна знайти, наприклад, в аеропортах.
U+26CE
⛎️
⛎️ Змієносець
Астрономічний знак для сузір'я Змія-носій (лат. Ophiuchus). Одне з 48 сузір’їв грецької античності та предмет грецьких міфів. У деяких колах вважається невідомим знаком 13-го зодіаку.
U+2648
♈️
♈️ Овен
Астрологічний символ показує барана. Цей зірковий знак називають бойовим, динамічним та спонтанним і часто є домінуючим партнером у коханні.
U+2649
♉️
♉️ Телець
Бик (21 квітня по 20 травня) наполегливий і має чудовий смак до красивих речей. Не варто розмовляти з биком. Він любить робити справи у своєму ритмі.
U+264A
♊️
♊️ близнюки
Між 21 травня і 21 червня лежить сузір’я Близнюків. Типовим для близнюків є потяг до змін і руху. Їх рухає величезна цікавість.
U+264B
♋️
♋️ рак
Знак зодіаку Рак з календаря зодіаку. Раки описуються як лагідні, корисні та скромні.
U+264C
♌️
♌️ лев
Я лев! Сузір’я Лева знаходиться між 23 липня і 23 серпня. Лев впевнений, привітний і щедрий.
U+264D
♍️
♍️ діва
Символ Діва як астрологічний знак зодіаку. Покоївка знає, чого хоче і як цього домагається.
U+264E
♎️
♎️ терези
Знак зодіаку Терезів. Терези вважаються гармонійними, врівноваженими та дипломатичними. З ввічливими манерами та етикетом.
U+264F
♏️
♏️ скорпіон
Скорпіон - восьмий знак зодіаку і лежить між 24 жовтня і 22 листопада. Скорпіони хочуть зрозуміти і вивчити все. Вони вибагливі і віддають перевагу чесності.
U+2650
♐️
♐️ стрілець
Символ стрілки з перехресним ходом стоїть в астрології для Стрільця. Ці люди незалежні, щедрі та оптимістичні.
U+2651
♑️
♑️ Козеріг
Як десятий знак зодіаку, Козеріг припадає на період між 22 грудня та 20 січня. Козеріг вірить лише тому, що бачить. Тому не варто його обманювати!
U+2652
♒️
♒️ Водолій
Символ зіркового знака Водолія. Водолії, народжені між 21 січня та 19 лютого, - оригінальні сучасники, відкриті до нових ідей та люблять різноманітність.
U+2653
♓️
♓️ Риби
Людям зі знаком Зодіаку Риби (20 лютого по 20 березня) властива сильна чутливість. Вони хороші слухачі і стоять поруч.
U+1F194
🆔️
🆔️ ID клавіша
Ідентифікатор великих літер у квадраті - це абревіатура для ідентифікаційного номера. Цей номер дозволяє безпосередньо призначити об'єкт, людей чи об’єкт.
U+2623
☣️
☣️ біологічна небезпека
Знак біологічної небезпеки попереджає про біологічні речовини, що становлять загрозу для людини та навколишнього середовища. Хтось ходить на роботу хворий і заразний.
U+1F4F4
📴️
📴️ Мобільний телефон вимкнено
Мобільні телефони слід вимкнути, напр. в кіно або в лікарні. Можна також використовувати для сигналізації іншого: Мені недоступно!
U+1F4AE
💮️
💮️ біла квітка
Біла квітка з японським сценарієм “Дуже добре”. Використовується в школах Японії як штамп для дуже хороших послуг.
U+1F004
🀄️
🀄️ Маджонг Камінь Червоний Дракон
Символ (червоний дракон) з японської гри в маджонг. Гравець, у якого є всі камені з фігурами і пара, першим виграє гру. Червоний дракон - одна з таких фігур.
U+1F251
🉑️
🉑️ прийнятний
Це добре для мене! Емоджі вимовляється “ка” японською, а “ке” - китайською. Значить максимально: можливо, доцільно або навіть дозволено.
U+1F4F3
📳️
📳️ режим вібрації
Емоджі показує смартфон, який вимкнено і лише вібрує. Це може бути запит, не заважати чи запит на відповідь.
U+1F236
🈶️
🈶️ для покупки
Це не безкоштовно! Емоджі показує японську та китайську фразу. Означає “плата” або “плата” або “володіння”.
U+1F21A
🈚️
🈚️ безкоштовно
Emoji відомий як символ безкоштовного сервісу мовлення в Японії. Представляє пропозицію без комісій. Також може означати “у мене нічого”. Навпроти емоджі: [“Оплачено”]
U+1F23A
🈺️
🈺️ відкрито
Ми відкриті! Японський символ означає, що бізнес готовий, відкритий або пропонується послуга.
U+1F238
🈸️
🈸️ замовлення
Emoji використовується в Японії для маркування запитів та форм. Крім того, він може позначити мавпу в китайському зодіаку.
U+1F237
🈷️
🈷️ Щомісяця / місяць знак
Китайське (юе) та японське (цукі) значення цього знака - «місячник» або «місяць». Це z. B. щомісячна належна сума.
U+2734
✴️
✴️ восьмикутна зірка
Восьмикутна зірка зазвичай використовується декоративно. Це повинно виражати радість, бадьорість та вибагливість.
U+1F19A
🆚️
🆚️ Vs клавіша
Символ VS (проти = лат. Проти) зазвичай використовується для порівняння двох речей або ситуацій. Наприклад, Burger Vs. Піца, Кличко vs. Тайсон. Також може означати «заперечення!».
U+1F250
🉐️
🉐️ знижка
Тут ви можете торгуватися! У Японії символ позначає спеціальні пропозиції та знижки.
U+3299
㊙️
㊙️ секрет
Зберігайте це для себе! Символ використовується в Японії та Китаї для позначення секрету.
U+3297
㊗️
㊗️ Вітання
Бажаю вам удачі! Ознаки найкращих побажань та благословення. Також використовується в національні свята.
U+1F234
🈴️
🈴️ Іспит склав
Це угода! Цей японський смайлик може виступати за злиття, наприклад, у партнерстві. Це також може вказувати на зустріч. Символ також застосовується, якщо тест або тест пройшли.
U+1F235
🈵️
🈵️ Повний / сигнал зайнятості
Японський персонаж у білому з червоним фоном. Він означає повну потужність та потужність. Символ - z. Б. використовується для “автомобільного палива” або для показу готельних номерів. Протилежні емоджи: [“безкоштовно і незайнято”]
U+1F239
🈹️
🈹️ знижка знак
Японський символ “Продаж”. Він підвішений перед дверима магазину під час знижок, щоб замовник визнав можливість.
U+1F232
🈲️
🈲️ заборонені символи
Увага, заборона! Цей японський символ вказує на заборону чи обмеження. Певна дія чи поведінка не бажані.
U+274C
❌️
❌️ червоний хрест
«Це не дозволено!» Або «Не робіть цього!» Цей великий червоний хрест в основному використовується, коли щось не хочеться. Також може стояти як знак для розмноження або поцілунків.
U+26D4
⛔️
⛔️ Немає доступу
До цього моменту і не далі! Піктограма для “Без доступу”, “Без входу“ або “Немає запису”. Також використовується, якщо партнер чату розлючений.
U+1F4DB
📛️
📛️ табличка з ім'ям
Емоджи значка імені носять для ідентифікації, наприклад На роботі. Тюльпаноподібний дизайн характерний для японських дитячих садків.
U+1F6AB
🚫️
🚫️ Немає доступу
До цього моменту і не далі! Вхід до будівель чи кімнат заборонений. Подібно знаку заборони, напр. Палити заборонено.
U+1F4AF
💯️
💯️ Символ на 100 балів
Червоне число 100, підкреслене двічі. Може означати: Я пишаюся, все ідеально. Я згоден на 100%. Я мав повний бал на іспиті.
U+1F4A2
💢️
💢️ Символ гніву
Піктограма коміксів і манги (часто зі словами “Бам”) вказує, куди приземлився удар. Хтось дуже розлючений і роздратований Попередження: Обережно, зараз ви зайшли занадто далеко.
U+2668
♨️
♨️ гаряче джерело
Гаряча термальна джерело з підняттям пари. Символ на японських картах. Я хочу відпочити з вами або відпустити нас плавати!
U+1F51E
🔞️
🔞️ З вісімнадцяти Іконка
Попереджувальний знак із закресленим 18. Увага! Тут бажані лише дорослі!
U+1F6AD
🚭️
🚭️ Не палити
Курити тут заборонено або я кинув палити! Не вживайте сигарети в місцях із цим знаком. Заборону куріння служать для захисту від порушень здоров'я.
U+2757
❗️
❗️ (Товстий) знак оклику
Товстий (червоний) символ для оклику. Використовується для висловлення занепокоєння або вигуку бажання.
U+2755
❕️
❕️ Білий знак оклику
Білий знак оклику повинен щось звернути на себе. Через світлого кольору менш драматичний, ніж червоний знак оклику.
U+2753
❓️
❓️ (Червоний) знак питання
Як будь ласка? Яскраво-червоний знак питання, який підкреслює високу важливість щойно заданого питання. Chatpartner очікує негайної відповіді.
U+2754
❔️
❔️ Білий знак питання
На питання слід відповісти! Чим більше знаків питання, тим терміновіше. Білий знак питання менш виразний, ніж червоний знак питання.
U+203C
‼️
‼️ Подвійний знак оклику
Колір сигналу червоний і вдвічі більше знак оклику уточнюють значення висловлювання. Може також підкреслити актуальність. Одне надає особливого значення тому, що було сказано або шоковано повідомленням.
U+303D
〽️
〽️ Японський розділовий знак
Вигнутий M - японський розділовий знак, який знаменує початок співака у пісні. Також використовується як символ для Макдональдса.
U+26A0
⚠️
⚠️ попередження
Це повинно бути попередженням для вас! Чорний знак оклику в жовтому трикутнику є універсальним попереджувальним символом. Символіка потенційної небезпеки чи хтось потрапляє на небезпечну місцевість.
U+1F6B8
🚸️
🚸️ Увага діти
Підпишіть, щоб автомобілісти їхали з особливою обережністю і звертали увагу на дітей, які могли раптом вибігти на дорогу. Поруч зі школами або по дорозі до школи.
U+1F531
🔱️
🔱️ тризуб
Тризуб використовується для нападу, оборони або як мисливська зброя. Часто в руках богів. Може бути попередженням.
U+269C
⚜️
⚜️ лілея-меч
Стилізована квітка райдужної оболонки, як правило, в кольорах золотого або жовтого кольору, вважається лицарською. Символ із французького герба мистецтва (геральдика). Декоративний символ можна знайти в логотипах або в емблемі Всесвітньої організації скаутингу.
U+267B
♻️
♻️ символ рециркуляції
Зелений символ утилізації, що складається з трьох стрілок, які бігають проти годинникової стрілки. Вказує на те, що щось можна повторно використовувати. Часто зустрічається і на упаковці.
U+1F22F
🈯️
🈯️ кнопка забоньовано
По-китайськи цей символ вимовляється “жи”, а в японській “юбі”. Значить перекладений палець або носок, який вказує на певне місце чи в одну сторону.
U+1F4B9
💹️
💹️ Діаграма з висхідним трендом та знаками єни
Це гарний курс змінити гроші! На графіку показана ціна японської ієни. У випадку зростання тенденції; економіка чи торгівля.
U+1F310
🌐️
🌐️ Глобус з меридіанами
Планета Земля з широтою і довготою (меридіан). Символ інтернаціоналізації, такий як глобальні рухи чи всесвітня павутина. На пристроях iOS піктограма для зміни мови клавіатури.
U+1F4A0
💠️
💠️ Форма ромба з точкою середини
Представляє японський термін Каваї. Засоби перекладені стільки, скільки милі, милі, милі, чарівні. Стиль життя, який ставить на перший план дитячу та милу сторону. Нагадуючи форму квітки.
U+24C2
Ⓜ️
Ⓜ️ Обведена латинська велика літера М
Я зустрінусь на станції метро! Цей знак зазвичай зустрічається у великих містах і служить орієнтиром у громадському транспорті. Тому що метро, поза межами Німеччини, які зазвичай називають метро, курсують під землею. Цей знак вказує, де знаходиться станція.
U+1F300
🌀️
🌀️ циклон
Символ циклону (насильницький циклон у тропіках). Це може означати: обережно, щось наближається до тебе. Спіральна форма також може використовуватися як декоративна. У оригінальному значенні символ запаморочення (я запаморочився).
U+1F4A4
💤️
💤️ Символ для сну
Я ляжу спати рано сьогодні ввечері! Zzz в коміксах ілюструє, що хтось спить. Може бути сонливістю, але також виступати за незацікавленість і нудьгу.
U+1F6BE
🚾️
🚾️ Туалет
Я йду до ванної! Абревіатура походить від англійської води Closet, німецькою коротким туалетом чи тихим місцем. У деяких країнах цей символ відноситься до туалету в громадських будівлях.
U+1F233
🈳️
🈳️ Незайняті символи
Тут ще є щось безкоштовне. Японські емоджи на вакансію чи доступність. Крім усього іншого, він знаходить застосування у відображенні безкоштовних паркувальних місць та готелів.
U+1F202
🈂️
🈂️ Безкоштовно
Emoji вказує на безкоштовну пропозицію, здебільшого у зв'язку з послугою. У Японії попередив про безкоштовну їжу чи напої.
U+1F6C5
🛅️
🛅️ Камера зберігання
Увійдіть до шаф багажу, де багаж можна безпечно зберігати за певну плату. Якщо ви знайдете, наприклад, в аеропортах або в Японії на автовокзалах.
U+1F6B9
🚹️
🚹️ Чоловічий символ
Я маю їхати за маленькими хлопчиками або йти за маленькими королями. Символ показує Володареві Творіння, які двері туалету є правильними. Чоловіки проводять більше часу у ванній кімнаті, ніж жінки, але витрачають менше часу на їх пошуки.
U+1F6BA
🚺️
🚺️ Дамська туалетна кімната
Фігура жіночої палички часто показує дамську кімнату. Досі популярна загадка, чому жінки разом ходять у туалет. Зазвичай можна використовувати як символ жіночої статі.
U+1F6BC
🚼️
🚼️ Малюк
Символ вказує на відповідну кімнату зі столиком для зміни пелюшок для дитини. Відноситься до новонароджених або як ознака вагітності.
U+1F3A6
🎦️
🎦️ Кіно
Фантазуєте фільм? Кінопроектор або екран кіно з шторами. Емоджі представляє кіно.
U+1F523
🔣️
🔣️ Вхідний символ
Кнопка клавіатури із будівлею японської пошти, музичною нотою, рекламним знаком “І” та знаком відсотків. Піктограма для переходу з алфавітної клавіатури на цифрову або клавіатуру з символами або спеціальними символами.
U+1F196
🆖️
🆖️ Кнопка NG
Мені це не подобається! NG розшифровується як “Немає добра” і в Японії розмовно використовується як протилежний термін “ОК”. Відправник хоче захистити вас від помилки або попередити про щось.
U+30
0⃣️
0⃣️ Клавіша нуль
Клавіша клавіатури із закругленими кутами та цифрою 0 посередині. Температура замерзання води. Хтось - це загальний нуль!
U+31
1⃣️
1⃣️ Клавіша один
Квадрат із закругленими кутами та цифрою 1 посередині. Схоже на клавіатурну клавішу. Можна використовувати для підкреслення числових даних, наприклад Рік.
U+32
2⃣️
2⃣️ Клавіша два
Квадрат із закругленими кутами та цифрою 2 посередині. Подібно клавіші клавіатури. Символ протилежностей, наприклад. Чоловік і жінка або інь і янь.
U+34
4⃣️
4⃣️ Клавіша чотири
Клавіша клавіатури із закругленими кутами та цифрою 4 посередині. Чотири кардинальні точки, чотири сезони. Є у західному світі везіння (трилисник), а в Азії - невдача.
U+37
7⃣️
7⃣️ Клавіша сім
Клавіша клавіатури з цифрою 7 посередині. Кількість днів на тиждень. Часто зустрічається в казках, напр. Білосніжка та сім гномів, хоробрий маленький кравець вбиває сім (мух) за один раз.
U+20E3
#⃣️
#⃣️ Клавіша з решіткою
Чи можу я відзначити вас? Emoji - це клавішна клавіша з ромбом, яка відома як хештег, вона спілкується з соціальними платформами, такими як Twitter та Facebook. Також z. Б. використовується при запиті кредиту за допомогою мобільного телефону.
U+1F53D
🔽️
🔽️ Клавіша вниз
Геометричний знак з вниз трикутник. Може використовуватися для навігації (вниз, вниз) або покращення зв'язку.
U+27A1
➡️
➡️ Стрілка праворуч
Наступна будь ласка! Стрілка, що вказує праворуч, може вказувати на наступну людину в групі чи предметі. Можна також дати керівництву для спілкування в чаті.
U+2B05
⬅️
⬅️ Стрілка ліворуч
Західний. Ця стрілка використовується для позначення напрямку. Хтось повинен дивитись ліворуч. Часто це також посилається на раніше зроблену заяву.
U+2B06
⬆️
⬆️ Стрілка в гору
Стрілка вказує напрямок: символічно чи буквально. “Зі мною це знову повільно!” Або “Я вже писав вам у попередньому повідомленні”.
U+1F504
🔄️
🔄️ Кругові стрілки проти годинникової стрілки
Стрілки, що обертаються проти годинникової стрілки. Знаходить в Інтернеті оновлення сторінки. Може використовуватися як символ для перезавантаження або нового запуску. Або висловити, що щось повторюється.
U+1F3B5
🎵️
🎵️ Музикальна нота
Уривок з друкованого музичного твору: Дві восьмі ноти, підключені до барної смуги. Відноситься до пісні або до прослуховування музики, наприклад по радіо.
U+1F3B6
🎶️
🎶️ Музикальні ноти
Я люблю музику! Ноти є частиною пісні і використовуються у зв’язку з музикою чи співом. Настрій чудовий, і ти співаєш собі. Символ прагнення до гармонії.
U+1F7F0
🟰️
🟰️ Знак рівності
Ми однакові і доповнюємо один одного або “Математика - мій улюблений предмет“! Математичний знак для позначення згоди. Образно означає рівність. Символ правозахисної кампанії.
U+1F4B2
💲️
💲️ Знак долара
У вас уже є знаки долара на очах! Синонім багатства та цінних речей. Може також посилатися на не (достатньо) існуючі або позичені гроші. Коли на покупки було витрачено багато чи щось досить дорого.
U+2695
⚕️
⚕️ Медичне позначення
Посох Асклепія або змія є символом медицини та зцілення. Він попереджає вас про проблеми зі здоров'ям. Не за горами візит до лікарні, хтось одужує або працює в медичній сфері.
U+1F4B1
💱️
💱️ Обмін валюти
Знаки долара та ієни зі стрілками. Іноді з євро та фунти. Представляє обмін грошей між двома валютами.
U+2122
™️
™️ Зареєстрована торгова марка
Обведіть серединою T і M. Торгова марка, така торгова марка, за якою писати бренд, походить із США. Його не можна використовувати без явного дозволу. Часто жартома використовується в чаті з вигаданими іменами, наприклад томатний соус пригощає сорочку ™
U+A9
©️
©️ Символ авторських прав
Обведіть С в середині. C означає авторське право, тобто авторське право. Права творця твору захищені законом. Тільки він може приймати рішення про публікацію, розповсюдження чи дублювання.
U+AE
®️
®️ Зареєстрована торгова марка
Коло з R посередині. R означає «Зареєстрований, так зареєстрований». Маркування може використовуватися лише для зареєстрованих товарних знаків. Таким чином, закон про торговельні марки захищає товари чи послуги від імітаторів.
U+3030
〰️
〰️ Хвиляста лінія
Хвиляста лінія має те саме значення в азіатських наборах символів, як дефіс у латинській мові.
U+27B0
➰️
➰️ Петля
Петля «Кучерявий шлейф» має японське походження. Схожий на астрологічний символ і також використовується як секретний код. Psst, нікому не кажи!
U+27BF
➿️
➿️ Подвійна петля
Подвійний “Фігурна петля” відомий в Японії як безкоштовний номер. Подібно до символу магнітофона або автовідповідача.
U+2716
✖️
✖️ Товстий мультиплікатор Х
Я не можу з цим погодитися! Емоджі можна використовувати для виявлення неправильного твердження. Часто використовується в спорті як символ слова «проти».
U+267E
♾️
♾️ Нескінченність
Моя любов до тебе нескінченна! Лежача вісімка - математичний знак для нескінченного числа. Може мати різні значення. Символ для порочного кола, напр. Змія кусає свій хвіст. Підставки для карт таро для цілісності. Значить вічну солідарність у дружбі та любові.
U+1F441 U+1F5E8
👁‍🗨️
👁‍🗨️ Око в мовленнєвий міхур
Око в мовній бульбашці представляє кампанію проти знущань «Я - свідок». Він рішуче виступає проти зловживань в Інтернеті.
U+1F51A
🔚️
🔚️ END з лівою стрілкою над ним
Стосунки закінчені або “пропозиція закінчується незабаром!” Ліва вказівна стрілка зі словом “кінець” також може означати стрибок до кінця пісні, фільму тощо. Також можливо виразити стан почуття, наприклад. “Я повністю в кінці ..”
U+1F519
🔙️
🔙️ НАЗАД з лівою стрілкою
Ліва стрілка зі словом “назад” внизу. Може використовуватися буквально або метафорично. “Оберніться та йдіть в інший бік“. Почніть з початку або поверніться до чогось.
U+1F51B
🔛️
🔛️ Стрілка On
Стрілка, що вказує ліворуч та праворуч із написом під словом “Увімкнено”. Це продовжується або пора рухатися далі. Головне - почати, який напрямок не має значення, адже обидва наближають вас до мети.
U+1F51D
🔝️
🔝️ Стрілка вгору
Я знаходжу ТОП! Емоджі буквально і символічно вказує вгору. Часто вважається запрошенням знову розібратися з вищезазначеним.
U+1F51C
🔜️
🔜️ SOON правою стрілкою вгорі
Я буду тут! Знак зі словом «скоро» та стрілкою Щось буде зроблено незабаром, або якнайшвидше.
U+2714
✔️
✔️ Жирна галочка
Річ відмічена! Завдання успішно виконане або всі підготовки зроблені. Все добре і чудово працює.
U+1F518
🔘️
🔘️ Кнопка радіо
Гей, послухай новий хіт! Перемикач зазвичай використовується під час розмови про музику. Є одним з найменш використаних символів.
U+1F534
🔴️
🔴️ Велике червоне коло
Червоне коло найчастіше використовується для виділення текстового повідомлення. Не має негативної чи позитивної конотації. Також символ спорту Кікбол (нагадує бейсбол).
U+26AB
⚫️
⚫️ Чорне коло
Зображення ідеального чорного кола. Геометрична форма може означати затемнення або повну темряву. Чорний колір зазвичай виражає негативні почуття чи відрази.
U+26AA
⚪️
⚪️ Біле коло
Може виступати за заручини, оскільки кругла форма білого кола нагадує кільце. Символ асексуальності чи безстатевості (гендер).
U+1F538
🔸️
🔸️ Маленький помаранчевий діамант
Найбільший у світі помаранчевий діамант має 14,82 карата і був проданий на аукціон у 2013 році за рекордну суму 30 мільйонів євро. Відомі своїм вогнем і пишністю. Азот відповідає за помаранчеве забарвлення.
U+1F539
🔹️
🔹️ Маленький синій діамант
Діамант означає непереможність і чистоту. Блакитні алмази зустрічаються дуже рідко, а найвідомішим є Діамант Надії, який нібито проклятий і приносить нещастя своєму власникові.
U+1F533
🔳️
🔳️ Біла квадратна кнопка
Чорний квадрат з білою облямівкою являє собою кнопку, а також може бути використаний як геометрична форма або декоративний.
U+25FC
◼️
◼️ (Чорний) середній квадрат
Я не відчуваю себе добре сьогодні! Значення цього квадрата залежить від контексту. Якщо наприклад також використовували стосовно чорних нарядів.
U+1F508
🔈️
🔈️ Динамік
Було просто оголошення на спікері! Може також посилатися на розмову чи музику. Емоджі часто асоціюється з нічним життям.
U+1F507
🔇️
🔇️ Вимкнути динамік
Відпочивай зараз! Гучність вимкнено. Хтось повинен замовкнути або негайно перестати говорити. Можливо, ви теж сидите в кінотеатрі чи в бібліотеці і мусите налаштувати його телефон на беззвучне.
U+1F50A
🔊️
🔊️ Динамік з трьома звуковими хвилями
Я не чую тебе або “Це занадто голосно”! Гучність не є оптимальною, і її слід відповідно регулювати. Піктограма на технічних пристроях для збільшення гучності.
U+1F514
🔔️
🔔️ Дзвін
Я з вами зв’яжусь пізніше! Золотий дзвіночок символізує сповіщення на стільникові телефони або підставки для мелодій дзвінка. Також може використовуватися як різдвяний дзвіночок.
U+1F515
🔕️
🔕️ Дзвін з косою рисою
Телефон налаштований на мовчання! Перекреслений дзвін може бути натяком. Він розташований у тихому районі. Як кінотеатр чи бібліотека, і повинен робити телефон мовчки.
U+1F4E3
📣️
📣️ Мегафон
Ходімо команди! Чи підбадьорювати спортивну подію, демонстрації чи оголошення поліції чи пожежної служби. Форма воронки спрямовує звук, роблячи зрозумілі розмовні слова на великі відстані.
U+1F4E2
📢️
📢️ Доповідачі для публічних оголошень
У мене є оголошення зробити! Гучномовець, який використовується для оприлюднення оголошень у громадських приміщеннях, наприклад Б. на спортивних майданчиках чи заходах.
U+1F4AC
💬️
💬️ Мовна куля
Треба про це поговорити! Смайлик міхура з трьома крапками. Це також може означати: чекай, я зараз в розмові.
U+1F4AD
💭️
💭️ Думки міхур
У коміксах хмара думки вказує на те, що персонаж мислить. Може вказувати на внутрішній діалог, потрібно розглянути процедуру або рішення, яке ще має бути прийняте. Підставки для мрій ...
U+1F5EF
🗯️
🗯️ Злий мовленнєвий міхур
Де ти чорт? Зазубрений край мовленнєвої бульбашки в коміксах вказує на гучну, шалену промову. Хтось кричить, засмучується або сперечається.
U+2660
♠️
♠️ Карта пік
У мене ще туз у рукаві! В основному він використовується у зв’язку з покерними та картковими іграми. Пік - найцінніший колір у мосту, другий за ціною у Скат.
U+2663
♣️
♣️ Карта гра хрест
Символом хреста гральної картки є трилістний конюшина. Відноситься до карткових ігор, переважно покеру. Будь як запрошення на затишний тур вдома чи поїздку в казино. Конюшина з три листками також символізує єдність тіла, розуму і душі.
U+2665
♥️
♥️ Карта чирва
Один з чотирьох кольорів у картковій грі. Серце загалом стосується почуттів та любовних стосунків. Слід використовувати можливості та ризикувати.
U+2666
♦️
♦️ Чек гральних карт
Ви хочете пограти в покер? Перевірка - значення кольору на французькому аркуші. Картки також використовуються для ворожіння, з діамантами як ознакою благословення та матеріального багатства.
U+1F0CF
🃏️
🃏️ Джокер
У мене досі рукав жартівливий! Джокер зустрічається в різних іграх і може замінити будь-яку карту. Зазвичай джестер зображений, ховаючи обличчя за маскою.
U+1F3B4
🎴️
🎴️ Японська квітка картки
Японські гральні карти (Hanafuda) з квітковими мотивами. На кожен місяць є різні картки з різним значенням, загалом 48 карт. Карта повного місяця призначається на серпень місяць.