💎️ Об'єкти емоджи зі значенням

You are here.

Тут ви знайдете перелік об'єктів та об'єктів emojis для whatsapp, facebook та co зі значенням та unicode. Приємно розкриваючи барвистий світ емоджи!

⌚️годинник
«Я повинен поспішати» або «Коли ти будеш там?». Піктограма годинника та статусу. Emoji використовується в контексті, пов'язаному з часом, наприклад Терміни, терміни, призначення або затримки.
Показати більше

Emoji Категорія: об'єкти

U+231A
⌚️Наручні годинники Whatsapp U+231A
⌚️ годинник
«Я повинен поспішати» або «Коли ти будеш там?». Піктограма годинника та статусу. Emoji використовується в контексті, пов'язаному з часом, наприклад Терміни, терміни, призначення або затримки.
U+1F4F1
📱️Мобільний емоджі U+1F4F1
📱️ мобільний телефон
Цей смайлик менш пов'язаний із самим мобільним телефоном, він частіше використовується у зв'язку з дзвінками: «Ідіть до свого телефону!» Або «Мені потрібно швидко здійснити дзвінок».
U+1F4F2
📲️Мобільний телефон зі стрілкою емоджі U+1F4F2
📲️ Мобільний телефон зі стрілкою праворуч
Мобільний телефон зі стрілкою, що вказує на нього. Представляє вхідний дзвінок або іншу дію на мобільному телефоні.
U+1F4BB
💻️портативний комп'ютер емоджі U+1F4BB
💻️ портативний комп'ютер
Представляє MacBook. Зазвичай він може використовуватися разом з комп'ютерами або на роботі. “Я повинен закінчити це” або “Я хочу новий ноутбук”.
U+2328
⌨️Клавіатура Facebook U+2328
⌨️ клавіатура
Настав час писати новий капітал! Ви цілий день сиділи перед комп’ютером, роблячи якісь паперові документи чи щось писали, наприклад, писали книгу. Наприклад, книга, стаття в блозі або його теза. Клавіатура може виступати як інструмент, так і комп'ютер, що символізує особистий потенціал подарунків.
U+1F5A5
🖥️Комп'ютер емоджі U+1F5A5
🖥️ Настільний комп'ютер
Погляньте на екран! В основному для роботи за комп'ютером або комп'ютерними іграми. Але це також може означати “я купив новий комп'ютер”.
U+1F5A8
🖨️Принтер Whatsapp U+1F5A8
🖨️ принтер
Я маю надрукувати щось інше! Принтер позначає офісну роботу в цілому, для колеги, яка знову спричинила застрягання паперу, або для технології 3-D принтерів. Так само він уже вказує на тиск з боку свого імені, яке відчувається.
U+1F5B1
🖱️Комп'ютерна миша Eмоджі U+1F5B1
🖱️ комп'ютерна миша
показує білу комп'ютерну мишу з функцією три кнопки (в Apple лише одна кнопка). В основному для роботи з комп’ютером.
U+1F5B2
🖲️трекбол емоджі U+1F5B2
🖲️ трекбол
Трекбол для керування комп'ютером. Працює як треклад або миша. Часто пов’язані з комп’ютерними іграми чи аксесуарами. Chatpartner зайнятий на комп’ютері.
U+1F579
🕹️джойстик емоджі U+1F579
🕹️ джойстик
Я хочу зіграти ще один раунд! Джойстик ігрового автомата в аркадах. Зазвичай відноситься до комп'ютерів, консолей і всього, що стосується електронних ігор.
U+1F5DC C затискач емоджі U+1F5DC 🗜️ зажим. Я знайшов старого Walkman! Після революції звукозаписів формат зберігання аудіо та даних було припинено та замінено MP3-програвачами. В Японії найпоширенішим був MiniDisc.
U+1F4BD CD на випадок U+1F4BD 💽️ мінідиск. Я знайшов старого Walkman! Після революції звукозаписів формат зберігання аудіо та даних було припинено та замінено MP3-програвачами. В Японії найпоширенішим був мінідиск
U+1F4BE дискета емоджі U+1F4BE 💾️ дискета. Я врятую це! Тим часом застарілий, але з 1970 по 90-ті популярний формат зберігання даних для ПК. Символ функції “Зберегти” в комп'ютерних програмах.
U+1F4BF компакт-диск емоджі U+1F4BF 💿️ Цифровий компакт-диск. Довгий час компакт-диск вважався найпоширенішим способом зберігання даних та відтворення музики та фільмів. Майже замінила технологія потокового передавання. Символічно, що це означає наявність величезної кількості інформації.
U+1F4C0 DVD Whatsapp U+1F4C0 📀️ DVD. У нас фільм на DVD! Формат зберігання даних для відтворення фільмів або музичних альбомів. Може також посилатися на Blue Ray або (застарілу) технологію взагалі. DVD-фільм може дати вам зрозуміти, що вам потрібно відновити.
U+1F4FC відеокасета емоджі U+1F4FC 📼️ відеокасета. Давайте сьогодні ввечері подивимося фільм вдома. Касета VHS - це ностальгічна реліквія з 80-х. Був дуже популярний до кінця 90-х. Формат був замінений на DVD.
U+1F4F7 Камера WhatsApp U+1F4F7 📷️ фотоапарат. Потрібна нова камера, триває зйомка або обробка знімків ще триває. Емоджі показує класичну камеру для фотографування. Символ фотографа, фотографа або власника авторських прав (фотокредит). Камера також розрахована на пам'ять, вона нагадує про збережені враження, які слід використовувати.
U+1F4F8 Фото з об’єктом блискавки емоджі U+1F4F8 📸️ Камера з блискавкою. Ви можете сфотографувати мене? Відноситься до фотографії. Увімкнений спалах вказує на те, що робиться знімок. Ви хочете відвідати визначну пам'ятку і сфотографуватися там.
U+1F4F9 відеокамера емоджі U+1F4F9 📹️ відеокамера. Переглядаються святкові відео, хтось зробив відео минулої ночі або воно завантажено в соціальні мережі, нове відео. За допомогою відеореєстратора домашні відеоролики знімалися у 80-х та 90-х роках. Символічно, що відеокамера позначає настороженість, прагнення до змін, саморефлексію, об'єктивність та зміну власної перспективи.
U+1F3A5 Кінокамера Facebook U+1F3A5 🎥️ плівкова камера. І дія! Ще одна частина була вимкнена! Класична, професійна кінокамера використовується в контексті кінофільму, кіноіндустрії чи зйомок. Емодзі також можна використовувати як запрошення зробити власний (брудний) фільм.
U+1F4FD Смайлик проектора U+1F4FD 📽️ кінопроектор. Знімайте фільм! Ви відчуваєте, як дивитесь фільм? Кінопроектор проектує фільм на екран. Висловлює перевагу чи інтерес до фільмів і часто виступає запрошенням на затишний вечір.
U+1F39E Діафільм емоджі U+1F39E 🎞️ Діафільм. Це реальність чи просто фільм? Події відбуваються, як у фільмі, або у когось є кінцева сльоза від пиття занадто багато! Раніше стрічкові стрічки використовувались для розвитку рухомих зображень, тому фільми. З 1930 року ви також можете почути звук до картинок, з 1970 року більшість фільмів були кольоровими.
U+1F4DE телефонна трубка емоджі U+1F4DE 📞️ телефонна трубка. Я вам зараз зателефоную! Слухач старомодного класичного апарату з нерухомою мережею. Хтось розмовляє по телефону або хоче зателефонувати іншому. Популярний значок у смартфонах чи графіці для телефонії для всіх речей.
U+260E Телефон WhatsApp U+260E ☎️ телефон. Одна людина зателефонує вам пізніше, передзвонить вам або провисить на телефоні цілий день. Класичний стаціонарний телефон. Також служить символом для номера телефону.
U+1F4DF пейджер емоджі U+1F4DF 📟️ пейджер. Він може бути готовий у будь-який момент! Пристрій прийому повідомлень, який використовується екстреними службами. Популярний комунікаційний інструмент 90-х. Emoji може служити викликом на вимогу, коли відбувається подія. Також використовується для професійного обслуговування та оповіщення.
U+1F4E0 Факс WhatsApp U+1F4E0 📠️ факс. Є новини! Поширений комунікаційний пристрій для передачі документів у 80-х та 90-х роках. Вважається старомодним, але все ще використовується в компаніях. Символічно, що це часто означає безперебійне спілкування, контакт, тугу по спілкуванню або щось потребує швидкого врегулювання та усунення.
U+1F4FA Телевізор емоджі U+1F4FA 📺️ телебачення. Затишний телевізійний вечір увімкнено або ви дивитесь такої прямої трансляції. Як футбольний матч. Старомодний трубчастий телевізор, популярний ще до впровадження плоского екрану в 90-х. Посилається на телебачення або пристрій. Емодзі також можна використовувати як символ занадто зручної та лінивої поведінки.
U+1F4FB Радіо Whatsapp U+1F4FB 📻️ радіо. Щойно прийшло по радіо! Старомодний портативний радіоприймач для прийому ефірів чи музики. Мається на увазі прослуховування музики, новин або спорту. Символічно, що це означає спілкування, обмін та знання.
U+1F399 студійний мікрофон емоджі U+1F399 🎙️ студійний мікрофон. Мікрофон використовується для запису радіо чи студій. Для радіо, для музики чи інших записів. Мікрофон гарантує, що музика чи модерація надходять у багато вух. Це може бути символічним свідченням того, що ви не повинні щось тримати при собі, але публічно повідомляти це - навіть якщо це непросто (а можливо, бентежить).
U+1F39A повзунок емоджі U+1F39A 🎚️ повзунок. Альбом записується в студії звукозапису або ви маєте концерт як ді-джей. Повзунок можна використовувати для настройки звуку на змішувачі. Може стосуватися запису чи редагування музики, а також музичних постановок.
U+1F39B ручки емоджі U+1F39B 🎛️ ручки. Ми знову в студії! Використовуйте поворотні елементи регулювання звуку на змішувачі. Емоджі пов'язаний з аудіоінженерією, подіями або музичними постановками. Або також: я здатний до багатозадачності!
U+1F9ED компас емоджі U+1F9ED 🧭️ компас. У якому напрямку я повинен піти? Морський символ вказує напрямок компаса і служить орієнтацією, а також навігацією. Підставки для самореалізації та цілеспрямованих дій, але також для домашнього зв’язку та захисту під час подорожі.
U+23F1 секундомір емоджі U+23F1 ⏱️ секундомір. Ви зупиняєте час; задається питанням, скільки часу проходить або у нього залишилось небагато часу. Лічильник вимірює час між початком і зупинкою. Годинник використовується, наприклад, під час занять спортом або змагань.
U+23F2 таймер емоджі U+23F2 ⏲️ таймер. У вас не залишилося багато часу! Їжа скоро готова. Таймер відраховує заданий час. Після закінчення часу пролунає сигнал тривоги. Час іде навкруги! Посилається на часові процеси, такі як час або терміни.
U+23F0 будильник емоджі U+23F0 ⏰️ будильник. Коли ми зустрінемося? Або “Не забудьте про зустріч!” Будильник часто повинен слугувати нагадуванням або вказувати на термін або терміновість.
U+1F570 Старий годинник WhatsApp U+1F570 🕰️ камінний годинник. Ви старомодні! Декоративні годинники часто стоять біля каміна. Тема класичного дизайну інтер’єру або досить старомодна обстановка. Символіка консервативного ставлення.
U+231B Пісочний годинник тече пісок емоджі U+231B ⌛️ пісочний годинник. Час летить ... Представляє час проходження в певній справі. Може використовуватися як нагадування про щось або попередження “ваш час закінчується”.
U+23F3 Пісочний годинник тече пісокемоджі U+23F3 ⏳️ Пісочний годинник з піском що тече. Час летить ... Представляє час проходження в певній справі. Може використовуватися як нагадування про щось або попередження “ваш час закінчується”.
U+1F50B Батарея смайлик U+1F50B 🔋️ акумулятор. Власні батареї потрібно заряджати, потрібна перерва. Або навпаки: ви розриваєтеся енергією! Також значок телефону про рівень заряду акумулятора.
U+1FAAB Смайлик розрядженої батареї U+1FAAB 🪫️ Слабкий акумулятор. У мене сів акумулятор, потрібен зарядний кабель! Використовується для позначення того, що людина буде недоступна деякий час. Також може означати фізичне або психічне виснаження: Батареї розрядилися.
U+1F50C штепсель емоджі U+1F50C 🔌️ роз'єм живлення. Мені потрібен вантаж енергії! Посилається на джерело живлення електричного обладнання, на розетку або власне фізичне джерело енергії. Зарядний кабель забули вдома або через візит електрика.
U+1F529 гвинт емоджі U+1F529 🔩️ Гайка і гвинт. Я бомбозахисний і безпечний! Металевий гвинт і відповідна гайка. Емоджі також використовується у зв'язку з відкладеним ремонтом.
U+2699 Смайлик зубчастих коліс U+2699 ⚙️ шестерня. Емоджі символізує, що щось потрібно рухати. Може означати стільки ж, скільки “ти ведеш мене в життя!”
U+1F9F1 цегла емоджі U+1F9F1 🧱️ цегла. Зараз наш будинок поки що є будівельним майданчиком! Цегла адоба - найдавніший будівельний матеріал для будівництва будинків або замків. Штучно виготовлений камінь з випаленої глини або кераміки. Може означати радість і щастя або новий початок.
U+1F4A1 WhatsApp лампочка U+1F4A1 💡️ Електрична лампочка. Увімкнута лампочка означає: Я щойно отримала світло! У мене просто геніальна ідея!
U+1F526 Ліхтарик Whatsapp U+1F526 🔦️ ліхтарик. Ліхтарик приносить світло в темні місця. “Немає електрики”, “Вас оглядають” або “Я знаю правду”. Також використовується для символізації кемпінгу та нічних прогулянок.
U+1F56F свічка емоджі U+1F56F 🕯️ свічка. Відключення живлення, запаліть свічку (в церкві), принесіть світло в темряву або романтичну вечерю. Цибулина з гнітом зазвичай виготовляється з воску. Представляє просвітлення, знання та прозріння.
U+1F9EF Вогнегасник смайлик U+1F9EF 🧯️ вогнегасник. Спекотно чи хтось загорівся; партнеру в чаті потрібно охолонути! Вогнегасник служить запобіжним засобом для боротьби з пожежею.
U+1F6E2 Барель Whatsapp U+1F6E2 🛢️ бочка для нафтопродуктів. Металевий кег для зберігання або транспортування масла. Машина втрачає нафту і мусить їхати в майстерню, вона з'їла занадто багато і відчуває себе бочкою чи чимось небезпечним і може літати, як вибухає бочка навколо вух.
U+1F4B8 Гроші з крилами емоджі U+1F4B8 💸️ Гроші з крилами. Стопка купюр з крилами. Співрозмовник покуповував і багато витратив. Гроші просто відлітають.
U+1F4B5 Доларові купюри емоджі U+1F4B5 💵️ Банкнота долара. Зв'язаний стек банкнот. Долар - це валюта США і важлива резервна валюта. Використовується спільно з грошима взагалі та США. У реп-роликах, що виражають розкішне багатство та розкіш.
U+1F4B4 Банкнота єни емоджі U+1F4B4 💴️ Банкнота єни. У 1871 році була введена японська валюта єна. Монета за 500 ієн - найцінніша монета в обігу (близько 4,20 євро). Емоджи, як правило, поставляється у вигляді землі або грошей і статку.
U+1F4B6 Пачка банкнот Євро Facebook U+1F4B6 💶️ Банкнота євро. Купа купюр в євро з бандеролом. Офіційна валюта в більшості європейських країн. Ви живете на колінах розкоші, витрачаєте гроші руками на вечірку або можете справді насолоджуватися відпочинком.
U+1F4B7 Фунт Whatsapp U+1F4B7 💷️ Фунт банкноти. Ви хочете подорожувати до Англії? Британський фунт - валюта Сполученого Королівства. Стосується країни, валюти або грошей загалом.
U+1F48E коштовний камінь whatsapp U+1F48E 💎️ дорогоцінний камінь. Діаманти - найкращий друг дівчини. «Ти для мене важливий і такий же цінний для мене, як і алмаз». Алмази - це вічність Символ розкоші та багатства.
U+2696 Терези емоджі Whatsapp U+2696 ⚖️ ваги. Баланс збалансований - обидві сторони важать однаково важко. Важко прийняти рішення, ні переваги, ні недоліки не переважають. Символ для Юстітії (богині правосуддя) та правової системи, а також для знака зодіаку.
U+1F9F0 ящик для інструментів емоджі U+1F9F0 🧰️ ящик для інструментів. «Я називаю майстра» або «Немає проблем, я сам це виправляю!». Практична скринька для зберігання та транспортування колекції інструментів. Використовується для вказівки на те, що ви кваліфіковані та практичні чи потребуєте професійної допомоги.
U+1F52B пістолет емоджі U+1F52B 🔫️ пістолет. Покладіть чийсь пістолет на груди. Спочатку представлена як зброя, тепер постає як іграшкова рушниця. Пістолет може завдати великої шкоди. Буде надіслано, якщо ви дуже злі або як загроза.
U+1F4B0 Мішок грошей зі знаком долара емоджі U+1F4B0 💰️ мішок для грошей. Випинання мішок грошей з знак долара. Дуже часто використовується в популярних коміксах, таких як Дагоберт Качка або Панзернаккерн. Увага! Якщо емоджи використовували, то це в розмові про гроші.
U+1F4B3 WhatsApp кредитної картки U+1F4B3 💳️ кредитка. Рахунок на мене! Не майте грошових коштів або не приносьте кредитну картку під час покупки, щоб світитися. На звороті кредитної картки є магнітне поле, підпис та захисний код. Може стосуватися онлайн-торгівлі, крадіжок кредитних карт або платіжних операцій взагалі. Крім того, він символізує легкий доступ до ресурсів.
U+1FAAA Емодзі посвідчення особи U+1FAAA 🪪️ Посвідчення особи. Пам'ятайте про своє посвідчення особи! Це може бути посвідчення особи, водійське посвідчення або студентський квиток. Пов'язані з темами контролю, влади або фальшивої ідентичності. Можливо, у вас намічається переїзд або поїздка.
U+26D3 Ланцюг Емоджі Whatsapp U+26D3 ⛓️ ланцюг. Покласти когось на ланцюг або “Ланцюг лише такий сильний, як його найслабша ланка”. Символ для речей, які пов'язані між собою.
U+1F9F2 магніт смайл U+1F9F2 🧲️ магніт. «Ти поставив мене на магічне!» Або «Гурт - це натовп, що знімає». У магніта завжди є два полюси: протилежні полюси притягують один одного, однакові відштовхують один одного. Хтось чи щось проявляє сильний потяг.
U+1F4A3 бомба емоджі U+1F4A3 💣️ бомба. «Скинь бомбу», «Повідомлення вдарило як бомба» або «Бомба!» Бомба може вибухнути будь-коли: це може означати гнів або дуже напружене почуття у письменника.
U+1F9E8 Феєрверк Whatsapp U+1F9E8 🧨️ феєрверк. «Ти - чувак!» Або «Обережно, вибухонебезпечно»! Феєрверки або петарди позначають піротехнічний об’єкт, який виробляє вибух. Як феєрверки напередодні Нового року, сигнальні боєприпаси чи мистецькі вистави (сценічна естрада).
U+1F52A Японський кухонний ніж емоджі U+1F52A 🔪️ Японський кухонний ніж. Хочо - японський кухонний ніж. Використовується для подрібнення їжі. Або один войовничий, або щось жахливе. Відомі фрази, напр. «Ножовий кручок» у суперечках або «ніж у спину» у зраді.
U+2694 Перехрещені мечі емоджі U+2694 ⚔️ Перехрещені мечі. Не підходьте занадто близько! Меч у той час був зброєю, але також статусним символом. Перехрещені мечі можуть стояти на бій чи війну, в реальному житті або z. У комп’ютерній грі. Вони також символізують, що хтось віддав перевагу прямому шляху або друг потрапив у війну.
U+1F6E1 емоджі щит U+1F6E1 🛡️ щит. Ми повинні захистити себе! Емоджи щит забезпечує захист та безпеку. Часто ви знайдете цей символ у антивірусних програмах.
U+1F6AC Сигарета емоджі Whatsapp U+1F6AC 🚬️ сигарета. Я буду курити або “я нервую”. Сигарета - символ насолоди життям та натхненням. Це також може означати, що куріння тут дозволено.
U+26B0 сигарета емоджі Whatsapp U+26B0 ⚰️ труна. Спочивай у спокої! Може вказувати на смерть у сім'ї або в колі друзів. Він також символізує прощання з минулим.
U+26B1 урна емоджі U+26B1 ⚱️ урна. Урна, яка містить попіл померлої людини. Може вистояти за злість, але і поточний настрій. У чатах також як (жартома) загроза, що станеться, якщо інший не виконає запит.
U+1F3FA Глечик Facebook U+1F3FA 🏺️ амфора. Відпустка в Греції знаходиться недалеко, вас цікавить старовина або хочете покуповувати деко! Вузька горловина є античною вазою, а також одиницею вимірювання. Амфора вміщає близько 26 літрів. Назва походить від грецької мови і означає глечик з двома ручками.
U+1F52E Скляна куля емоджі U+1F52E 🔮️ кришталева куля. Що буде? Кришталевий кулька символізує надприродне сприйняття. Використовується для погляду в майбутнє.
U+1F4FF чотки емоджі U+1F4FF 📿️ чотки. Молитовні намистини, якими користуються багато віруючих. Представляє молитву, медитацію чи релігійну духовність.
U+1F9FF Амулет проти сглаза U+1F9FF 🧿️ Назар-амулет. Хтось забобонний, летить до Туреччини у відпустку або стосунки чи людина токсичні. Синій обережний оберег зустрічається в східних країнах. Вважається, що амулет відвертає пристріт, який приносить зло.
U+1FAAC Емодзі пристріту Емодзі U+1FAAC 🪬️ Хамса. Рука Фатіми або “Хамси“. Долоню блакитної руки прикрашає око. Цей древній знак відіграє важливу роль у багатьох релігіях і культурах. Його часто носять як оберіг і вважають, що він відвертає зло або “лихе око“. В інших культурах він означає удачу, мужність або безпеку.
U+1F488 Червоний білий синій стовп U+1F488 💈️ барбершоп. Я мушу піти в перукарню! Обертовий червоно-біло-синій циліндр - це символ майстерності перукарів. Стоїть біля входу американського перукаря. Перукарня головним чином відповідає за волосся бороди. Емоджи в основному використовується в контексті гоління.
U+2697 випарник емоджі U+2697 ⚗️ випарник. Скляна банка з довгою шиєю, спрямована вниз. Використовується хіміками для перегонки рідин. Це може означати, що хтось прагне експериментувати або щось вариться.
U+1F573 Чорна діра емоджі U+1F573 🕳️ отвір. Глибока, чорна діра означає: мені дуже соромно і незручно. Я просто хочу потонути в норі.
U+1FA7B Рентгенівський емодзі U+1FA7B 🩻️ Рентгенівський знімок. Я збираюся просвітити тебе рентгеном! Можна говорити про рентгенівське обстеження. Але здебільшого вживається метафорично, символізуючи погляд крізь людину. У речі може бути більше, ніж здається на перший погляд.
U+1FA7C Милиця-тростина Whatsapp U+1FA7C 🩼️ Милиця. Я біжу на порожньому місці! Або від виснаження, або для допомоги при травмах ніг чи порушеннях при ходьбі. Можливо, хтось потрапив в аварію. Може використовуватися жартома, коли хтось занадто повільний, або як загроза побиття.
U+1F48A пігулка емоджі U+1F48A 💊️ пігулка. Проковтніть гірку пігулку. Символ для медицини: Я не почуваюся добре! Ознака хвороби або нездужання.
U+1F489 шприц емоджі U+1F489 💉️ шприц. Шприц з червонуватим вмістом. Це може означати: я мушу йти до лікаря (аналіз крові). Також використовується як символ для вживання наркотиків.
U+1F9A0 Бактерія U+1F9A0 🦠️ Мікроб. Обережно, заразно або “біологія - мій улюблений предмет”. Мікроб - це коротка форма мікроорганізму. До числа мікроскопічних істот відносять. Бактерії, грибки або віруси. Більшість мікроорганізмів корисні і мало хто викликає захворювання.
U+1F9EC ДНК whatsapp U+1F9EC 🧬️ Подвійна спіраль ДНК. Ми хочемо дитину! Високодезоксирибонуклеїнова кислота (ДНК) схожа на скручену мотузкову драбину. Він розташований у кожній клітині живої істоти і містить генетичну інформацію (гени). Символ генетики, еволюції та життя.
U+1F9EB Чашка Петрі емоджі U+1F9EB 🧫️ Чашка Петрі. Біологія - мій улюблений предмет або “У мене бактеріальна інфекція”. В основному використовується в хімії, біології чи медицині плоска, кругла, прозора миска з кришкою. Для культивування мікроорганізмів або клітинної культури.
U+1F9EA Пробірка емоджі U+1F9EA 🧪️ Пробірка. Краще не експериментуй або “Хімія між нами правильна”. Невеликі однобічно відкриті трубки зі скла використовуються в лабораторії. Представляє заняття з хімії, експерименти або експерименти.
U+1F321 Термометр емоджі U+1F321 🌡️ Термометр. Нагрівається або ви не відчуваєте себе добре, можливо, у вас лихоманка. Лічильник визначає як температуру тіла, так і повітря. Може також надати інформацію про емоційний стан або темперамент відправника. Часто асоціюється з пристрастями і бажанням.
U+1F9F9 Мітла Whatsapp U+1F9F9 🧹️ Мітла. Помітайте на власному порозі, “Нові віники добре виходять” або “Я їм віник”. З прибиральним приладом робиться порядок (в будинку, в житті), а також сміття та бруд (турботи) зноситься. Символ забобонів і магії, напр. Мітла Відьом.
U+1F9FA Кошик емоджі U+1F9FA 🧺️ Кошик. Подаруйте комусь кошик, “Давайте проведемо пікнік” або “Я повинен зробити свою пральню”. В основному дерев'яний кошик використовується для зберігання, захисту або транспортування.
U+1F9FB Туалетний папір емоджi U+1F9FB 🧻️ Рулон паперу. Ідіть по магазинах, будь ласка або “Ви можете витерти свою дупу”. Будь то кухонний рулон, туалетний папір або паперові рушники - переважно призначені для одноразового використання та служать для чищення та гігієни.
U+1F6BD Туалет емоджі U+1F6BD 🚽️ Туалет. «Мені все-таки доведеться ходити на китайський трон» або «План був захопленням в туалеті!» Щороку 19 листопада - Всесвітній день туалету. Приблизно 60% світового населення не мають туалету вдома.
U+1F6C0 Людина у ванні U+1F6C0 🛀️ Людина приймає ванну з піною. Відпочиньте при свічках, книзі чи келиху вина після напруженого дня у ванні. Символ статусу для розкоші. Місце для чищення та догляду за тілом або для відпочинку.
U+1F9FC Мило U+1F9FC 🧼️ Брусок мила. Промийте рот милом або очистіть себе від підозр. Мило в основному використовується для очищення організму. Підставки для чистоти та гігієни.
U+1F9FD Губка U+1F9FD 🧽️ Губка. Губка над ним, це наполовину дико! Губка використовується для миття та прибирання будинку, кузова або машини.
U+1F9F4 Крем Whatsapp U+1F9F4 🧴️ Лосьйон пляшка. Мені все-таки доведеться їхати в аптеку або “Давайте ще один спа-день”. Пляшка з насосом може містити різні лосьйони, наприклад Доглядний крем для рук і тіла або сонцезахисний крем. Представляє догляд за тілом, балування та самопочуття.
U+1F6CE Дзвінок емоджі U+1F6CE 🛎️ Службовий дзвінок. Мені потрібна ваша увага зараз! Дзвін часто зустрічається на незайнятому прийомі У готелі. Дзвінок сповістить персонал. Емоджі символізує очікування і є закликом до підтримки.
U+1F511 Золотий ключ U+1F511 🔑️ Ключ. Золотий ключ як об'єкт: «Мені потрібні свої ключі» або «Не забувай свої ключі». Символічне значення: “Це дуже важливо”.
U+1F5DD Старий ключ емоджі U+1F5DD 🗝️ Старий ключ. Оформлений старий ключ, який можна використовувати для відкриття комодів або антикварних дверей. Має більше символічне значення, може також використовуватися стосовно казок та оповідань.
U+1F6CF Ліжко емоджі U+1F6CF 🛏️ Ліжко. «Я повинен тримати ліжко» або «Пора лягти спати». Затишне ліжко - один з найважливіших предметів меблів. Він означає відпочинок, відпочинок і сон.
U+1F6CC Людина в ліжку емоджі U+1F6CC 🛌️ Спальні місця. Нам залишається шукати місце для сну! Символ для спального місця, наприклад пансіонат або готель. Може також посилатися на спальню або все, що стосується сну.
U+1F9F8 Плюшевий ведмедик емоджі U+1F9F8 🧸️ Плюшевий ведмедик. Симпатична іграшка - популярна іграшка для дітей та супутників дитинства. Символ для ностальгії, прекрасних спогадів, а також для безпеки та захисту.
U+1F5BC Зображення у кадрі Facebook U+1F5BC 🖼️ Картина в рамці. Цей художній твір у кадрі може стосуватися фотографії людини чи фотографувати. Також використовується для позначення мистецтва або відвідування музею.
U+1F6CD Мішки для покупок Whatsapp U+1F6CD 🛍️ Сумки для покупок. Ходімо по магазинах! Екскурсія по місту пройшла успішно, кредитна карта світиться. Жінки люблять робити покупки, часто дратують чоловіків. Може стосуватися одягу, продуктів харчування чи інших споживчих товарів.
U+1F381 Подарунковий WhatsApp U+1F381 🎁️ Загорнутий подарунок. Вітаємо! Будь то на Різдво, на день народження чи інші випадки: подарунки, як правило, доставляються красиво, обмотані бантом. Може посилатися на сам подарунок або з особливої нагоди, такий. Весільні посилання.
U+1F516 Закладка емоджі U+1F516 🔖️ Закладка. Закладка “закладка” позначає останню прочитану сторінку в книзі, що означає “Я закінчив читати”. Емоджи також відомий як цінник.
U+1F5FF Кам'яні моаї U+1F5FF 🗿️ Моаї. Моаї - кам'яні фігури на острові Пасхи. Також є така статуя в Токіо. Виступаючи як посилання на майбутнє. Уособлює подорожі, чудеса світу та міфи людства.
U+1F388 Повітряна кулька емоджі U+1F388 🎈️ Повітряна кулька. Будьмо щасливі та веселимось! Червона куля - символ радості. Також може символізувати вашу власну унікальність.
U+1F38F Риба прапор Facebook U+1F38F 🎏️ короп флюгер. Флагшток з домашніми японськими шкарпетками вітру у формі коропа (Кой-Нобори). На дитячій вечірці вивішують два великих коропа для батьків і маленьких для дітей.
U+1F3EE Ліхтар емоджі U+1F3EE 🏮️ Ізакійський паперовий ліхтар. Традиційний японський ліхтар Ізакая. Часто можна зустріти ці ліхтарі перед традиційними японськими ресторанами. Емоджі можна розуміти як запрошення.
U+1F380 Рожевий бант U+1F380 🎀️ Бант. З бантом щось зазвичай прикрашають і роблять красивим, наприклад подарунок. Рожевий бант являє собою жіночність і романтичність або пустощі. Також як символ обізнаності проти раку молочної залози.
U+1F38A Конфетті м'яч WhatsApp U+1F38A 🎊️ Конфетті з м'ячем. Вітаємо! Символ усіх видів святкувань: від дня народження до весілля до новорічної ночі. Куля конфетті відкривається наприкінці події, і барвисте конфетті випадає: його можна святкувати! Вираз для радості, веселощів та спільності.
U+1F389 Конфетті емоджі U+1F389 🎉️ Конфетті бомба. З днем народження! З гармати конфетті вистрілює фонтан стримерів і конфетті спереду. Вечірка може проводитись. Хтось був успішним і щасливим!
U+1F38E Японські ляльки емоджі U+1F38E 🎎️ Японські ляльки. На цьому неофіційному японському святі створюються літки Хіна-Мацурі (вічі для дівчат). Ви повинні відвідати злих духів і приносити дівчатам здоров'я та щастя у виборі пари. Символ Японії.
U+1F390 Значок перезвону вітру U+1F390 🎐️ Декорація. Японський звуковий вітер (Furin) зі скла - символ літа. При легкому вітрі звучать м’які тони. Не просто прикраса, а щасливі чари в Азії. Використовується у фен-шуй для максимального використання чи життєвої енергії.
U+1FAA9 Смайлик Диско-куля смайлик U+1FAA9 🪩️ Дзеркальна куля. Ходімо танцювати! Блискучі дзеркала на кулі відбивають світло. Вони створюють чудову атмосферу свята в нічних клубах та на сценах. Емодзі диско-куля символізує блиск, гламур і моду. Це також означає людей з обмеженими можливостями (“спільнота інвалідів“ - скорочено “диско“).
U+1F9E7 WhatsApp - червоний конверт U+1F9E7 🧧️ Червоний подарунковий конверт. Бажаю грошей на день народження! На китайських фестивалях чи весіллях майже ексклюзивно вручають подарунки в червоному конверті (Гонг Бао). Символ процвітання, долі та щастя.
U+2709 Конверт U+2709 ✉️ Конверт. Закритий конверт означає отримання або надсилання електронної пошти, повідомлень або листа. “Я отримав повідомлення” або “Я мушу написати електронний лист”.
U+1F4E9 Конверт зі стрілкою U+1F4E9 📩️ Конверт зі стрілкою вниз зверху. Зверніть увагу на те, що в повідомленні! Зазвичай посилається на електронні повідомлення та стоїть перед адресою електронної пошти. Піктограма для надісланої пошти або примітки до вмісту певного повідомлення.
U+1F4E8 Конверт U+1F4E8 📨️ Конверт, що надходить. Лист щойно прийшов! В офісі вхідну пошту часто збирають у вхідні або лоток. Відноситься до (ділових) листів, пошти чи відправлення повідомлень.
U+1F4E7 Електронна пошта емоджі U+1F4E7 📧️ Електронна пошта. Ви маєте пошту! Піктограма електронної пошти, впізнавана знаком @. Емоджи служить запитом запиту електронної пошти або як вказівка для передачі чогось в електронному вигляді.
U+1F48C Лист із серцем U+1F48C 💌️ Любовний лист. Білий конверт, запечатаний серцем, містить любовний лист. Із сердечним повідомленням. Символізує любов і романтику. Висловіть прихильність або запросіть на побачення.
U+1F4E5 Вхідні повідомлення емоджі U+1F4E5 📥️ Вхідні повідомлення. Я майже закінчився з документами! Вхідна пошта збирається у вхідну поштову скриньку для подальшої обробки. Емоджи зображено образно для завантаження чи вхідних електронних листів. Часто служить вказівкою від іншої сторони для перевірки отриманих повідомлень.
U+1F4E4 Вихідні повідомлення Facebook U+1F4E4 📤️ Вихидні повідомлення. Паперова справа робиться на сьогодні або ділові листи ще потрібно опрацювати. Ящик або кошик для подачі або вихідної пошти. Як значок на комп’ютері для завантаження або обміну файлами. Також використовується як знак для відправлених повідомлень.
U+1F4E6 Whatsapp пакет U+1F4E6 📦️ Пакет. Усі ми повинні нести свою посилку або “Посылка доставляється”! Дорога вже в дорозі, онлайн-замовлення зроблено або упаковано для переїзду. З пакетом можуть бути пов'язані як приємні, так і неприємні повідомлення.
U+1F3F7 Етикетка емоджі U+1F3F7 🏷️ Етикетка. Зклеєний або приклеєний інформаційний знак. Забезпечує інформацію про вміст, ціну, термін придатності тощо для товарів або предметів. Можна також “позначати” людей і розміщувати їх у певній категорії, наприклад. поверхнева.
U+1F4EA Банер знижений у поштовій скриньці U+1F4EA 📪️ Закрита поштова скринька зі зниженим банером. Чекаю твого листа! Опущений прапор означає для мешканців, що жодна пошта не доставлена. Листоноші не потрібно брати з собою пошту. У США поштову скриньку використовують для отримання та надсилання листів.
U+1F4EB Банер налаштований U+1F4EB 📫️ Закрита поштова скринька з піднятим прапором. Лист має вийти сьогодні! У США поштові скриньки призначені не лише для отримання, але і для відправки пошти. Піднятий прапор показує листоноші, що він повинен взяти листи для відправки.
U+1F4ED Порожня поштова скринька U+1F4ED 📭️ Відкрийте поштову скриньку зі зниженим банером. Я чекаю твого повідомлення або “Ніколи не пиши мені”! Опущений прапор означає, що сьогодні жодна пошта не надійшла. Вихідну пошту вже взяв листоноша.
U+1F4EC Поштова скринька з листом U+1F4EC 📬️ Відкрити поштову скриньку з піднятим прапором. Ваш лист прибув сьогодні! Встановлений прапор сигналізує про те, що є пошта або повинен бути прийнятий листоношею. Емоджи можна використовувати для пошти взагалі або для надсилання та отримання повідомлень.
U+1F4EE Whatsapp поштової скриньки U+1F4EE 📮️ Поштова скринька. Ви кинули лист? Поштова скринька зберігає листи для доставки. Введений у 19 ст. Новини в дорозі! Використовується у зв'язку з поштою або листуванням.
U+1F4EF Поштовий ріжок емоджі U+1F4EF 📯️ Поштовий ріжок. Пошта тут або “Є важливі новини”! Символ посади, на поштових скриньках або на поштових відділеннях. Постхорн був використаний водіями тренерів естради як сигнальний інструмент у ранньому середньовіччі.
U+1F4DC Сувій емоджі U+1F4DC 📜️ Сувій. Мені є що оголосити! Описана і згорнута стрічка з папірусу або пергаменту. Типова форма книги; Наступник глиняного планшета та попередник Kodex (марковані таблетки з дерева або воску). Колись символ освіти. Прокрутка часто асоціюється з сюрпризами, домовленостями, адаптованістю, а також життєвим досвідом та зростанням.
U+1F4C3 Прокатний лист U+1F4C3 📃️ Лист зі згорнутим краєм. Документ прибув або “Незабаром ми отримаємо сертифікати”! Надрукований аркуш паперу згортається внизу. Це може бути офіційний документ або лист.
U+1F4C4 Аркуш з написанням вгору емоджі U+1F4C4 📄️ Аркуш з написанням вгору. Ви повинні заповнити це! Друкований документ із загнутим краєм або собачим вухом. Може посилатися на лист, книгу або орієнтацію (обличчям вгору!).
U+1F4D1 Закладка емоджі U+1F4D1 📑️ Помітка на сторінці. Це важливо або “мені ще доводиться вчитися на іспит”. Незалежно від того, чи в офісі, так і під час навчання: найколоритніші наліпки відзначають важливі уривки документа або поля для підписання. Символічна вказівка на невідкладну подію.
U+1F9FE Квитанція емоджі U+1F9FE 🧾️ Квитанція. Ви все одно отримаєте квитанцію або “Я повинен знову обміняти одяг”. Квитанція слугує доказом того, що товар або послугу було придбано або оплачено.
U+1F4CA Графік стовпців Whatsapp U+1F4CA 📊️ Гістограма. Діаграми можна використовувати для візуалізації інформації. Зазвичай вони чіткіші за текст і використовуються для порівняння: чим вище стовпчик, тим більша кількість. Може використовуватися разом із школою чи роботою.
U+1F4C8 Діаграма піднімається U+1F4C8 📈️ Діаграма з тенденцією до зростання. Лінійна діаграма показує зміни в часі. Для акцій або фінансів підвищення курсу - хороший знак. Або також: бізнес іде добре. Як правило, може використовуватися для сигналізації: Це відбувається!
U+1F5F3 Урни емоджі Facebook U+1F5F3 🗳️ Урна з папером для голосування. Я зробив свій вибір, “Незабаром голосування” або “Вибрати”. Емоджи використовується разом із політикою та урядами або як схвалення заяви / ідеї. Він також ілюструє внутрішні конфлікти, рішення, почуття справедливості та довіру до людей.
U+1F5DE Згорнута газета емоджі U+1F5DE 🗞️ Згорнута газета. «А газета вже є?» Або «У вас є нова інформація?». Може посилатися на роботу на неповний робочий день, на розповсюдження газет, на розбиття новин та публікацій або на журналістського кар'єрного прагнення.
U+1F4F0 Газета Whatsapp U+1F4F0 📰️ Газета. Є новини! Друкований продукт або Інтернет-журнал. Посилається на новини, засоби масової інформації чи журналістику. Перша газета вийшла в 1605 році в Страсбурзі. Символічно це стосується знань, об’явлень, можливостей та небезпек і для громадськості.
U+1F4D3 WhatsApp для ноутбука U+1F4D3 📓️ Ноутбук. Я маю це зазначити! Будь контрольні списки, думки, побачення, ідеї - книга сортує нотатки, тому їх не забудуть. Він також використовується як підказка для подолання неохайності та забудькуватість.
U+1F4D4 Жовта книга U+1F4D4 📔️ Зошит з декоративною обкладинкою. Я знайшов старий щоденник! Порожні сторінки переплетеної книги можна заповнити примітками або ескізами. На декоративній обкладинці може вказуватися щоденник або зошит. Емоджи також може бути нагадуванням про подію.
U+1F4D2 Спіральний зошит емоджі U+1F4D2 📒️ Гроссбух. Документи повинні йти до бухгалтера або “Я все одно повинен вести бухгалтерію”! Усі господарські операції в компанії перераховані в головній книзі. Відноситься до професії бухгалтера, бухгалтерії чи фінансів.
U+1F4D5 Книга емоджі U+1F4D5 📕️ Закрита книга. Ти книжковий черв’як! Читання - одне з улюблених забав, книга майже закінчена або зустрічається літературний гурток. Символ знань, культури та освіти.
U+1F4D7 Зелена книга емоджі U+1F4D7 📗️ Зелена книга. Чи можу я мати ноти? Зв'язаний зошит використовується у зв’язку з читанням, письмом, навчанням чи навчанням. Домашнє завдання для школи - це все-таки зробити або щось для університету чи робота з підготовки.
U+1F4DA Стопка книг емоджі U+1F4DA 📚️ Книжки. Що я намагаюся дізнатись? Де я можу знайти інформацію? Стопка книг зростає. Один був у бібліотеці чи книгарні, все ще має навчитися чи щось зробити для школи / університету. Мається на увазі читання загалом, література та освіта. Книги символізують прагнення до знань та вміння вчитися на думку та переживання інших.
U+1F4D6 Відкрита книга Whatsapp U+1F4D6 📖️ Відкрита книга. «Я не можу відкласти книгу» або «Я читаю її, як відкриту книгу»! Мається на увазі читання в собі або до книги. Популярні емоджи книжкового хробака. Може також бути натяком на те, щоб дістати до низу чогось.
U+1F9F7 Булавка смайл U+1F9F7 🧷️ Булавка. У мене штани поламані! Шпилька - рятівник, який переживає лихо. Допомагав закривати одяг тисячі років, був утримувачем памперсів і попередником брошки. Прикраси панк-сцени та символ солідарності.
U+1F9EE Калькулятор WhatsApp U+1F9EE 🧮️ Абака. Я повинен це порахувати спочатку! Дошка з розсувними каменями використовується сьогодні як калькулятор для дітей. Дозволяє виконувати основні операції. Мав широке поширення в середні століття.
U+1F4CD Кнопка емоджі U+1F4CD 📍️ Круглий кнопка для креслення. Я не можу цього забути! Червоний наконечник з круглою пластиковою головкою. Використовується для вказівки вашої власної позиції під час навігації. Також може стояти для шиття.
U+1F38C Перехрещені прапори емоджі U+1F38C 🎌️ Перехрещені прапори. Два перехрещені японські прапори. Вони є ознакою солідарності зі своїм походженням. Червона крапка на білому тлі символізує схід сонця.
U+1F50D Лупа зліва U+1F50D 🔍️ Лупа з орієнтацією вліво. Вийде правда! Подія ретельно відстежується та перевіряється. При поганому зорі лупа служить опорою. Придивитись уважно до чогось, слід принести нові розуміння. Символічно, збільшувальне скло попереджає не сприймати занадто легке діло. Маленькі речі не варто перебільшувати.
U+1F50E Лупа праворуч U+1F50E 🔎️ Лупа з орієнтацією праворуч. Я детальніше ознайомлюсь! Через збільшувальне скло можна побачити навіть невеликі предмети. Може виступати за слідчого, детектива чи допитливу людину. Значок пошуку та масштабування на комп’ютерах.
U+1F50F Замок з шпилькою U+1F50F 🔏️ Замок з авторучкою. Замок з авторучкою. Конфіденційні дані зашифровані та захищені, конфіденційна інформація - цифровим підписом.
U+1F513 Відкритий замок емоджі U+1F513 🔓️ Відкритий замок. Відкритий замок. “Щось відкрите чи доступне для вас” або “я випускаю щось, що раніше було загадкою”. Також можливе: “Увага, ця інформація не є безпечною!”
U+1F512 Замок емоджі U+1F512 🔒️ Замок. Замок . Об'єкт або інформація недоступні вам або все з вами безпечно і захищено. Увага! Символ конфіденційності!
U+1F510 Ключі та замок Whatsapp U+1F510 🔐️ Замкнений замок з ключем. Символ безпеки. “Інформація безпечна” або “Ніхто не дізнається!” Друг довіряє вам секрет. Він покладається на це, будучи в безпечних руках з вами.
Категорії