🧿 Об'єкти емоджи зі значенням

Тут ви знайдете перелік об'єктів та об'єктів emojis для whatsapp, facebook та co зі значенням та unicode. Приємно розкриваючи барвистий світ емоджи!

Категорія: 🧿 об'єкти Смайлики

U+231A
Наручні годинники Whatsapp U+231A
 годинник

«Я повинен поспішати» або «Коли ти будеш там?». Піктограма годинника та статусу. Emoji використовується в контексті, пов'язаному з часом, наприклад Терміни, терміни, призначення або затримки.

U+1F4F1
Мобільний емоджі U+1F4F1
📱 мобільний телефон

Цей смайлик менш пов'язаний із самим мобільним телефоном, він частіше використовується у зв'язку з дзвінками: «Ідіть до свого телефону!» Або «Мені потрібно швидко здійснити дзвінок».

U+1F4F2
Мобільний телефон зі стрілкою емоджі U+1F4F2
📲 Мобільний телефон зі стрілкою праворуч

Мобільний телефон зі стрілкою, що вказує на нього. Представляє вхідний дзвінок або іншу дію на мобільному телефоні.

U+1F4BB
портативний комп'ютер емоджі U+1F4BB
💻 портативний комп'ютер

Представляє MacBook. Зазвичай він може використовуватися разом з комп'ютерами або на роботі. “Я повинен закінчити це” або “Я хочу новий ноутбук”.

U+2328
Клавіатура Facebook U+2328
⌨‍️ клавіатура

Настав час писати новий капітал! Ви цілий день сиділи перед комп’ютером, роблячи якісь паперові документи чи щось писали, наприклад, писали книгу. Наприклад, книга, стаття в блозі або його теза. Клавіатура може виступати як інструмент, так і комп'ютер, що символізує особистий потенціал подарунків.

U+1F5A5
Комп'ютер емоджі U+1F5A5
🖥 Настільний комп'ютер

Погляньте на екран! В основному для роботи за комп'ютером або комп'ютерними іграми. Але це також може означати “я купив новий комп'ютер”.

U+1F5A8
Принтер Whatsapp U+1F5A8
🖨 принтер

Я маю надрукувати щось інше! Принтер позначає офісну роботу в цілому, для колеги, яка знову спричинила застрягання паперу, або для технології 3-D принтерів. Так само він уже вказує на тиск з боку свого імені, яке відчувається.

U+1F5B1
Комп'ютерна миша Eмоджі U+1F5B1
🖱 комп'ютерна миша

показує білу комп'ютерну мишу з функцією три кнопки (в Apple лише одна кнопка). В основному для роботи з комп’ютером.

U+1F5B2
трекбол емоджі U+1F5B2
🖲 трекбол

Трекбол для керування комп'ютером. Працює як треклад або миша. Часто пов’язані з комп’ютерними іграми чи аксесуарами. Chatpartner зайнятий на комп’ютері.

U+1F579
джойстик емоджі U+1F579
🕹 джойстик

Я хочу зіграти ще один раунд! Джойстик ігрового автомата в аркадах. Зазвичай відноситься до комп'ютерів, консолей і всього, що стосується електронних ігор.

U+1F5DC
C затискач емоджі U+1F5DC
🗜 зажим

Я знайшов старого Walkman! Після революції звукозаписів формат зберігання аудіо та даних було припинено та замінено MP3-програвачами. В Японії найпоширенішим був MiniDisc.

U+1F4BD
CD на випадок U+1F4BD
💽 мінідиск

Я знайшов старого Walkman! Після революції звукозаписів формат зберігання аудіо та даних було припинено та замінено MP3-програвачами. В Японії найпоширенішим був мінідиск

U+1F4BE
дискета емоджі U+1F4BE
💾 дискета

Я врятую це! Тим часом застарілий, але з 1970 по 90-ті популярний формат зберігання даних для ПК. Символ функції “Зберегти” в комп'ютерних програмах.

U+1F4BF
компакт-диск емоджі U+1F4BF
💿 Цифровий компакт-диск

Довгий час компакт-диск вважався найпоширенішим способом зберігання даних та відтворення музики та фільмів. Майже замінила технологія потокового передавання. Символічно, що це означає наявність величезної кількості інформації.

U+1F4C0
DVD Whatsapp U+1F4C0
📀 DVD

У нас фільм на DVD! Формат зберігання даних для відтворення фільмів або музичних альбомів. Може також посилатися на Blue Ray або (застарілу) технологію взагалі. DVD-фільм може дати вам зрозуміти, що вам потрібно відновити.

U+1F4FC
відеокасета емоджі U+1F4FC
📼 відеокасета

Давайте сьогодні ввечері подивимося фільм вдома. Касета VHS - це ностальгічна реліквія з 80-х. Був дуже популярний до кінця 90-х. Формат був замінений на DVD.

U+1F4F7
Камера WhatsApp U+1F4F7
📷 фотоапарат

Потрібна нова камера, триває зйомка або обробка знімків ще триває. Емоджі показує класичну камеру для фотографування. Символ фотографа, фотографа або власника авторських прав (фотокредит). Камера також розрахована на пам'ять, вона нагадує про збережені враження, які слід використовувати.

U+1F4F8
Фото з об’єктом блискавки емоджі U+1F4F8
📸 Камера з блискавкою

Ви можете сфотографувати мене? Відноситься до фотографії. Увімкнений спалах вказує на те, що робиться знімок. Ви хочете відвідати визначну пам'ятку і сфотографуватися там.

U+1F4F9
відеокамера емоджі U+1F4F9
📹 відеокамера

Переглядаються святкові відео, хтось зробив відео минулої ночі або воно завантажено в соціальні мережі, нове відео. За допомогою відеореєстратора домашні відеоролики знімалися у 80-х та 90-х роках. Символічно, що відеокамера позначає настороженість, прагнення до змін, саморефлексію, об'єктивність та зміну власної перспективи.

U+1F3A5
Кінокамера Facebook U+1F3A5
🎥 плівкова камера

І дія! Ще одна частина була вимкнена! Класична, професійна кінокамера використовується в контексті кінофільму, кіноіндустрії чи зйомок. Емодзі також можна використовувати як запрошення зробити власний (брудний) фільм.

U+1F4FD
Смайлик проектора U+1F4FD
📽‍️ кінопроектор

Знімайте фільм! Ви відчуваєте, як дивитесь фільм? Кінопроектор проектує фільм на екран. Висловлює перевагу чи інтерес до фільмів і часто виступає запрошенням на затишний вечір.

U+1F39E
Діафільм емоджі U+1F39E
🎞‍️ Діафільм

Це реальність чи просто фільм? Події відбуваються, як у фільмі, або у когось є кінцева сльоза від пиття занадто багато! Раніше стрічкові стрічки використовувались для розвитку рухомих зображень, тому фільми. З 1930 року ви також можете почути звук до картинок, з 1970 року більшість фільмів були кольоровими.

U+1F4DE
телефонна трубка емоджі U+1F4DE
📞 телефонна трубка

Я вам зараз зателефоную! Слухач старомодного класичного апарату з нерухомою мережею. Хтось розмовляє по телефону або хоче зателефонувати іншому. Популярний значок у смартфонах чи графіці для телефонії для всіх речей.

U+260E
Телефон WhatsApp U+260E
 телефон

Одна людина зателефонує вам пізніше, передзвонить вам або провисить на телефоні цілий день. Класичний стаціонарний телефон. Також служить символом для номера телефону.

U+1F4DF
пейджер емоджі U+1F4DF
📟 пейджер

Він може бути готовий у будь-який момент! Пристрій прийому повідомлень, який використовується екстреними службами. Популярний комунікаційний інструмент 90-х. Emoji може служити викликом на вимогу, коли відбувається подія. Також використовується для професійного обслуговування та оповіщення.

U+1F4E0
Факс WhatsApp U+1F4E0
📠 факс

Є новини! Поширений комунікаційний пристрій для передачі документів у 80-х та 90-х роках. Вважається старомодним, але все ще використовується в компаніях. Символічно, що це часто означає безперебійне спілкування, контакт, тугу по спілкуванню або щось потребує швидкого врегулювання та усунення.

U+1F4FA
Телевізор емоджі U+1F4FA
📺 телебачення

Затишний телевізійний вечір увімкнено або ви дивитесь такої прямої трансляції. Як футбольний матч. Старомодний трубчастий телевізор, популярний ще до впровадження плоского екрану в 90-х. Посилається на телебачення або пристрій. Емодзі також можна використовувати як символ занадто зручної та лінивої поведінки.

U+1F4FB
Радіо Whatsapp U+1F4FB
📻 радіо

Щойно прийшло по радіо! Старомодний портативний радіоприймач для прийому ефірів чи музики. Мається на увазі прослуховування музики, новин або спорту. Символічно, що це означає спілкування, обмін та знання.

U+1F399
студійний мікрофон емоджі U+1F399
🎙‍️ студійний мікрофон

Мікрофон використовується для запису радіо чи студій. Для радіо, для музики чи інших записів. Мікрофон гарантує, що музика чи модерація надходять у багато вух. Це може бути символічним свідченням того, що ви не повинні щось тримати при собі, але публічно повідомляти це - навіть якщо це непросто (а можливо, бентежить).

U+1F39A
повзунок емоджі U+1F39A
🎚‍️ повзунок

Альбом записується в студії звукозапису або ви маєте концерт як ді-джей. Повзунок можна використовувати для настройки звуку на змішувачі. Може стосуватися запису чи редагування музики, а також музичних постановок.

U+1F39B
ручки емоджі U+1F39B
🎛‍️ ручки

Ми знову в студії! Використовуйте поворотні елементи регулювання звуку на змішувачі. Емоджі пов'язаний з аудіоінженерією, подіями або музичними постановками. Або також: я здатний до багатозадачності!

U+1F9ED
компас емоджі U+1F9ED
🧭 компас

У якому напрямку я повинен піти? Морський символ вказує напрямок компаса і служить орієнтацією, а також навігацією. Підставки для самореалізації та цілеспрямованих дій, але також для домашнього зв’язку та захисту під час подорожі.

U+23F1
секундомір емоджі U+23F1
⏱‍️ секундомір

Ви зупиняєте час; задається питанням, скільки часу проходить або у нього залишилось небагато часу. Лічильник вимірює час між початком і зупинкою. Годинник використовується, наприклад, під час занять спортом або змагань.

U+23F2
таймер емоджі U+23F2
 таймер

У вас не залишилося багато часу! Їжа скоро готова. Таймер відраховує заданий час. Після закінчення часу пролунає сигнал тривоги. Час іде навкруги! Посилається на часові процеси, такі як час або терміни.

U+23F0
будильник емоджі U+23F0
 будильник

Коли ми зустрінемося? Або “Не забудьте про зустріч!” Будильник часто повинен слугувати нагадуванням або вказувати на термін або терміновість.

U+1F570
Старий годинник WhatsApp U+1F570
🕰 камінний годинник

Ви старомодні! Декоративні годинники часто стоять біля каміна. Тема класичного дизайну інтер’єру або досить старомодна обстановка. Символіка консервативного ставлення.

U+231B
Пісочний годинник тече пісок емоджі U+231B
 пісочний годинник

Час летить ... Представляє час проходження в певній справі. Може використовуватися як нагадування про щось або попередження “ваш час закінчується”.

U+23F3
Пісочний годинник тече пісокемоджі U+23F3
 Пісочний годинник з піском що тече

Час летить ... Представляє час проходження в певній справі. Може використовуватися як нагадування про щось або попередження “ваш час закінчується”.

U+1F50B
Батарея смайлик U+1F50B
🔋 акумулятор

Власні батареї потрібно заряджати, потрібна перерва. Або навпаки: ви розриваєтеся енергією! Також значок телефону про рівень заряду акумулятора.

U+1F50C
штепсель емоджі U+1F50C
🔌 роз'єм живлення

Мені потрібен вантаж енергії! Посилається на джерело живлення електричного обладнання, на розетку або власне фізичне джерело енергії. Зарядний кабель забули вдома або через візит електрика.

U+1F529
гвинт емоджі U+1F529
🔩 Гайка і гвинт

Я бомбозахисний і безпечний! Металевий гвинт і відповідна гайка. Емоджі також використовується у зв'язку з відкладеним ремонтом.

U+2699
Смайлик зубчастих коліс U+2699
 шестерня

Емоджі символізує, що щось потрібно рухати. Може означати стільки ж, скільки “ти ведеш мене в життя!”

U+1F9F1
цегла емоджі U+1F9F1
🧱 цегла

Зараз наш будинок поки що є будівельним майданчиком! Цегла адоба - найдавніший будівельний матеріал для будівництва будинків або замків. Штучно виготовлений камінь з випаленої глини або кераміки. Може означати радість і щастя або новий початок.

U+1F4A1
WhatsApp лампочка U+1F4A1
💡 Електрична лампочка

Увімкнута лампочка означає: Я щойно отримала світло! У мене просто геніальна ідея!

U+1F526
Ліхтарик Whatsapp U+1F526
🔦 ліхтарик

Ліхтарик приносить світло в темні місця. “Немає електрики”, “Вас оглядають” або “Я знаю правду”. Також використовується для символізації кемпінгу та нічних прогулянок.

U+1F56F
свічка емоджі U+1F56F
🕯 свічка

Відключення живлення, запаліть свічку (в церкві), принесіть світло в темряву або романтичну вечерю. Цибулина з гнітом зазвичай виготовляється з воску. Представляє просвітлення, знання та прозріння.

U+1F9EF
Вогнегасник смайлик U+1F9EF
🧯 вогнегасник

Спекотно чи хтось загорівся; партнеру в чаті потрібно охолонути! Вогнегасник служить запобіжним засобом для боротьби з пожежею.

U+1F6E2
Барель Whatsapp U+1F6E2
🛢 бочка для нафтопродуктів

Металевий кег для зберігання або транспортування масла. Машина втрачає нафту і мусить їхати в майстерню, вона з'їла занадто багато і відчуває себе бочкою чи чимось небезпечним і може літати, як вибухає бочка навколо вух.

U+1F4B8
Гроші з крилами емоджі U+1F4B8
💸 Гроші з крилами

Стопка купюр з крилами. Співрозмовник покуповував і багато витратив. Гроші просто відлітають.

U+1F4B5
Доларові купюри емоджі U+1F4B5
💵 Банкнота долара

Зв'язаний стек банкнот. Долар - це валюта США і важлива резервна валюта. Використовується спільно з грошима взагалі та США. У реп-роликах, що виражають розкішне багатство та розкіш.

U+1F4B4
Банкнота єни емоджі U+1F4B4
💴 Банкнота єни

У 1871 році була введена японська валюта єна. Монета за 500 ієн - найцінніша монета в обігу (близько 4,20 євро). Емоджи, як правило, поставляється у вигляді землі або грошей і статку.

U+1F4B6
Пачка банкнот Євро Facebook U+1F4B6
💶 Банкнота євро

Купа купюр в євро з бандеролом. Офіційна валюта в більшості європейських країн. Ви живете на колінах розкоші, витрачаєте гроші руками на вечірку або можете справді насолоджуватися відпочинком.

U+1F4B7
Фунт Whatsapp U+1F4B7
💷 Фунт банкноти

Ви хочете подорожувати до Англії? Британський фунт - валюта Сполученого Королівства. Стосується країни, валюти або грошей загалом.

U+1F48E
коштовний камінь whatsapp U+1F48E
💎 дорогоцінний камінь

Діаманти - найкращий друг дівчини. «Ти для мене важливий і такий же цінний для мене, як і алмаз». Алмази - це вічність Символ розкоші та багатства.

U+2696
Терези емоджі Whatsapp U+2696
 ваги

Баланс збалансований - обидві сторони важать однаково важко. Важко прийняти рішення, ні переваги, ні недоліки не переважають. Символ для Юстітії (богині правосуддя) та правової системи, а також для знака зодіаку.

U+1F9F0
ящик для інструментів емоджі U+1F9F0
🧰 ящик для інструментів

«Я називаю майстра» або «Немає проблем, я сам це виправляю!». Практична скринька для зберігання та транспортування колекції інструментів. Використовується для вказівки на те, що ви кваліфіковані та практичні чи потребуєте професійної допомоги.

U+1F52B
пістолет емоджі U+1F52B
🔫 пістолет

Покладіть чийсь пістолет на груди. Спочатку представлена як зброя, тепер постає як іграшкова рушниця. Пістолет може завдати великої шкоди. Буде надіслано, якщо ви дуже злі або як загроза.

U+1F4B0
Мішок грошей зі знаком долара емоджі U+1F4B0
💰 мішок для грошей

Випинання мішок грошей з знак долара. Дуже часто використовується в популярних коміксах, таких як Дагоберт Качка або Панзернаккерн. Увага! Якщо емоджи використовували, то це в розмові про гроші.

U+1F4B3
WhatsApp кредитної картки U+1F4B3
💳 кредитка

Рахунок на мене! Не майте грошових коштів або не приносьте кредитну картку під час покупки, щоб світитися. На звороті кредитної картки є магнітне поле, підпис та захисний код. Може стосуватися онлайн-торгівлі, крадіжок кредитних карт або платіжних операцій взагалі. Крім того, він символізує легкий доступ до ресурсів.

U+26D3
Ланцюг Емоджі Whatsapp U+26D3
 ланцюг

Покласти когось на ланцюг або “Ланцюг лише такий сильний, як його найслабша ланка”. Символ для речей, які пов'язані між собою.

U+1F9F2
магніт смайл U+1F9F2
🧲 магніт

«Ти поставив мене на магічне!» Або «Гурт - це натовп, що знімає». У магніта завжди є два полюси: протилежні полюси притягують один одного, однакові відштовхують один одного. Хтось чи щось проявляє сильний потяг.

U+1F4A3
бомба емоджі U+1F4A3
💣 бомба

«Скинь бомбу», «Повідомлення вдарило як бомба» або «Бомба!» Бомба може вибухнути будь-коли: це може означати гнів або дуже напружене почуття у письменника.

U+1F9E8
Феєрверк Whatsapp U+1F9E8
🧨 феєрверк

«Ти - чувак!» Або «Обережно, вибухонебезпечно»! Феєрверки або петарди позначають піротехнічний об’єкт, який виробляє вибух. Як феєрверки напередодні Нового року, сигнальні боєприпаси чи мистецькі вистави (сценічна естрада).

U+1F52A
Японський кухонний ніж емоджі U+1F52A
🔪 Японський кухонний ніж

Хочо - японський кухонний ніж. Використовується для подрібнення їжі. Або один войовничий, або щось жахливе. Відомі фрази, напр. «Ножовий кручок» у суперечках або «ніж у спину» у зраді.

U+2694
Перехрещені мечі емоджі U+2694
⚔‍️ Перехрещені мечі

Не підходьте занадто близько! Меч у той час був зброєю, але також статусним символом. Перехрещені мечі можуть стояти на бій чи війну, в реальному житті або z. У комп’ютерній грі. Вони також символізують, що хтось віддав перевагу прямому шляху або друг потрапив у війну.

U+1F6E1
емоджі щит U+1F6E1
🛡 щит

Ми повинні захистити себе! Емоджи щит забезпечує захист та безпеку. Часто ви знайдете цей символ у антивірусних програмах.

U+1F6AC
Сигарета емоджі Whatsapp U+1F6AC
🚬 сигарета

Я буду курити або “я нервую”. Сигарета - символ насолоди життям та натхненням. Це також може означати, що куріння тут дозволено.

U+26B0
сигарета емоджі Whatsapp U+26B0
 труна

Спочивай у спокої! Може вказувати на смерть у сім'ї або в колі друзів. Він також символізує прощання з минулим.

U+26B1
урна емоджі U+26B1
 урна

Урна, яка містить попіл померлої людини. Може вистояти за злість, але і поточний настрій. У чатах також як (жартома) загроза, що станеться, якщо інший не виконає запит.

U+1F3FA
Глечик Facebook U+1F3FA
🏺 амфора

Відпустка в Греції знаходиться недалеко, вас цікавить старовина або хочете покуповувати деко! Вузька горловина є античною вазою, а також одиницею вимірювання. Амфора вміщає близько 26 літрів. Назва походить від грецької мови і означає глечик з двома ручками.

U+1F52E
Скляна куля емоджі U+1F52E
🔮 кришталева куля

Що буде? Кришталевий кулька символізує надприродне сприйняття. Використовується для погляду в майбутнє.

U+1F4FF
чотки емоджі U+1F4FF
📿 чотки

Молитовні намистини, якими користуються багато віруючих. Представляє молитву, медитацію чи релігійну духовність.

U+1F9FF
Амулет проти сглаза U+1F9FF
🧿 Назар-амулет

Хтось забобонний, летить до Туреччини у відпустку або стосунки чи людина токсичні. Синій обережний оберег зустрічається в східних країнах. Вважається, що амулет відвертає пристріт, який приносить зло.

U+1F488
Червоний білий синій стовп U+1F488
💈 барбершоп

Я мушу піти в перукарню! Обертовий червоно-біло-синій циліндр - це символ майстерності перукарів. Стоїть біля входу американського перукаря. Перукарня головним чином відповідає за волосся бороди. Емоджи в основному використовується в контексті гоління.

U+2697
випарник емоджі U+2697
 випарник

Скляна банка з довгою шиєю, спрямована вниз. Використовується хіміками для перегонки рідин. Це може означати, що хтось прагне експериментувати або щось вариться.

U+1F573
Чорна діра емоджі U+1F573
🕳 отвір

Глибока, чорна діра означає: мені дуже соромно і незручно. Я просто хочу потонути в норі.

U+1F48A
пігулка емоджі U+1F48A
💊 пігулка

Проковтніть гірку пігулку. Символ для медицини: Я не почуваюся добре! Ознака хвороби або нездужання.

U+1F489
шприц емоджі U+1F489
💉 шприц

Шприц з червонуватим вмістом. Це може означати: я мушу йти до лікаря (аналіз крові). Також використовується як символ для вживання наркотиків.

U+1F9A0
Бактерія U+1F9A0
🦠 Мікроб

Обережно, заразно або “біологія - мій улюблений предмет”. Мікроб - це коротка форма мікроорганізму. До числа мікроскопічних істот відносять. Бактерії, грибки або віруси. Більшість мікроорганізмів корисні і мало хто викликає захворювання.

U+1F9EC
ДНК whatsapp U+1F9EC
🧬 Подвійна спіраль ДНК

Ми хочемо дитину! Високодезоксирибонуклеїнова кислота (ДНК) схожа на скручену мотузкову драбину. Він розташований у кожній клітині живої істоти і містить генетичну інформацію (гени). Символ генетики, еволюції та життя.

U+1F9EB
Чашка Петрі емоджі U+1F9EB
🧫 Чашка Петрі

Біологія - мій улюблений предмет або “У мене бактеріальна інфекція”. В основному використовується в хімії, біології чи медицині плоска, кругла, прозора миска з кришкою. Для культивування мікроорганізмів або клітинної культури.

U+1F9EA
Пробірка емоджі U+1F9EA
🧪 Пробірка

Краще не експериментуй або “Хімія між нами правильна”. Невеликі однобічно відкриті трубки зі скла використовуються в лабораторії. Представляє заняття з хімії, експерименти або експерименти.

U+1F321
Термометр емоджі U+1F321
🌡‍️ Термометр

Нагрівається або ви не відчуваєте себе добре, можливо, у вас лихоманка. Лічильник визначає як температуру тіла, так і повітря. Може також надати інформацію про емоційний стан або темперамент відправника. Часто асоціюється з пристрастями і бажанням.

U+1F9F9
Мітла Whatsapp U+1F9F9
🧹 Мітла

Помітайте на власному порозі, “Нові віники добре виходять” або “Я їм віник”. З прибиральним приладом робиться порядок (в будинку, в житті), а також сміття та бруд (турботи) зноситься. Символ забобонів і магії, напр. Мітла Відьом.

U+1F9FA
Кошик емоджі U+1F9FA
🧺 Кошик

Подаруйте комусь кошик, “Давайте проведемо пікнік” або “Я повинен зробити свою пральню”. В основному дерев'яний кошик використовується для зберігання, захисту або транспортування.

U+1F9FB
Туалетний папір емоджi U+1F9FB
🧻 Рулон паперу

Ідіть по магазинах, будь ласка або “Ви можете витерти свою дупу”. Будь то кухонний рулон, туалетний папір або паперові рушники - переважно призначені для одноразового використання та служать для чищення та гігієни.

U+1F6BD
Туалет емоджі U+1F6BD
🚽 Туалет

«Мені все-таки доведеться ходити на китайський трон» або «План був захопленням в туалеті!» Щороку 19 листопада - Всесвітній день туалету. Приблизно 60% світового населення не мають туалету вдома.

U+1F6C0
Людина у ванні U+1F6C0
🛀 Людина приймає ванну з піною

Відпочиньте при свічках, книзі чи келиху вина після напруженого дня у ванні. Символ статусу для розкоші. Місце для чищення та догляду за тілом або для відпочинку.

U+1F9FC
Мило U+1F9FC
🧼 Брусок мила

Промийте рот милом або очистіть себе від підозр. Мило в основному використовується для очищення організму. Підставки для чистоти та гігієни.

U+1F9FD
Губка U+1F9FD
🧽 Губка

Губка над ним, це наполовину дико! Губка використовується для миття та прибирання будинку, кузова або машини.

U+1F9F4
Крем Whatsapp U+1F9F4
🧴 Лосьйон пляшка

Мені все-таки доведеться їхати в аптеку або “Давайте ще один спа-день”. Пляшка з насосом може містити різні лосьйони, наприклад Доглядний крем для рук і тіла або сонцезахисний крем. Представляє догляд за тілом, балування та самопочуття.

U+1F6CE
Дзвінок емоджі U+1F6CE
🛎 Службовий дзвінок

Мені потрібна ваша увага зараз! Дзвін часто зустрічається на незайнятому прийомі У готелі. Дзвінок сповістить персонал. Емоджі символізує очікування і є закликом до підтримки.

U+1F511
Золотий ключ U+1F511
🔑 Ключ

Золотий ключ як об'єкт: «Мені потрібні свої ключі» або «Не забувай свої ключі». Символічне значення: “Це дуже важливо”.

U+1F5DD
Старий ключ емоджі U+1F5DD
🗝 Старий ключ

Оформлений старий ключ, який можна використовувати для відкриття комодів або антикварних дверей. Має більше символічне значення, може також використовуватися стосовно казок та оповідань.

U+1F6CF
Ліжко емоджі U+1F6CF
🛏 Ліжко

«Я повинен тримати ліжко» або «Пора лягти спати». Затишне ліжко - один з найважливіших предметів меблів. Він означає відпочинок, відпочинок і сон.

U+1F6CC
Людина в ліжку емоджі U+1F6CC
🛌 Спальні місця

Нам залишається шукати місце для сну! Символ для спального місця, наприклад пансіонат або готель. Може також посилатися на спальню або все, що стосується сну.

U+1F9F8
Плюшевий ведмедик емоджі U+1F9F8
🧸 Плюшевий ведмедик

Симпатична іграшка - популярна іграшка для дітей та супутників дитинства. Символ для ностальгії, прекрасних спогадів, а також для безпеки та захисту.

U+1F5BC
Зображення у кадрі Facebook U+1F5BC
🖼 Картина в рамці

Цей художній твір у кадрі може стосуватися фотографії людини чи фотографувати. Також використовується для позначення мистецтва або відвідування музею.

U+1F6CD
Мішки для покупок Whatsapp U+1F6CD
🛍 Сумки для покупок

Ходімо по магазинах! Екскурсія по місту пройшла успішно, кредитна карта світиться. Жінки люблять робити покупки, часто дратують чоловіків. Може стосуватися одягу, продуктів харчування чи інших споживчих товарів.